Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Białystok

5,00 / 5 z 10 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Przy ofercie video i foto fotobudka w sezonie 2018 gratis - zostawiliśmy canona teraz nasza praca opiera się na niepowtarzalnych kolorach z kamer FUJIFILM ( jedna z pierwszych firm w kraju ) do 4 kamer na każdym weselu - Ponad 27 lata doświadczeń - Tacy jesteśmy!
Zajrzyjcie tu! Nasz zespół stworzy dla Was film, jakiego szukacie!
Witam, w pakiecie oferuję reportaże ze ślubu i wesela: -przygotowania w domach (u Pana Młodego i Pani Młodej-ubieranie się, błogosławieństwo itp); ślub; wesele (do godziny 1-2 po północy następnego dnia); plener w Białymstoku lub max. 30km od Białegostoku - w cenie; Wszystko filmowane jest w Full HD i uwaga nowość DRON!!!
Filmowaniem zajmujemy się na różnego rodzaju imprezach od ponad 20 lat. Każdego roku nabierając nowego doświadczenia, teraz również w filmowaniu z powietrza.
Filmowanie lustrzankami. 2 operatorów. Profesjonalna obsługa.Szybkie terminy realizacji zleceń. Dobrze nagrany film to najlepsza pamiątka!
Zrobię Wam takie Wesele, że Wajda schowa swoje! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Zlećcie usługę zawodowcom! Bądźcie dumni ze swoich zdjęć i filmu! Zapraszamy wszystkie Pary Młode, które chcą mieć jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę z tego cudownego dnia ich życia.
Dysponuję bogatą ofertą usług w zakresie wykonywania filmów w cyfrowej technice video oraz fotografii artystycznej i okolicznościowej. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność oraz przyjazny kontakt z klientem.
Nie będę tu opowiadał o cudach technologii i profesjonalizmie. Chcesz mieć super pamiątkę???...Sprawdź i przekonaj ...
Liczba pozycji: 51

Województwo Podlaskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:

Filmy ślubne Białystok - nasz przewodnik

Ludzie, którzy stają na ślubnym kobiercu są pełni marzeń i wiary w to, że będą szczęśliwi przez całe życie. Żeby powiedzieć „tak” komuś, kogo się kocha, warto wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności tego wydarzenia. Plener jest znakomitym miejscem, gdzie można z radością serca wyznawać to, co serce czuje. Każdy ma zresztą swoje miejsca, które wiele dla niego znaczą. Nawet Wenecja albo Paryż są dzisiaj dostępne, jeśli tylko mamy na to ochotę. Dzień wesela zapadnie w Waszej pamięci na długie lata, warto więc aby wszystkie zamówione przez Was usługi spełniały Wasze oczekiwania. Na każdym weselu niezwykle istotna jest oprawa muzyczna, zachęcamy do skorzystania z ofert zespołów i DJ-ów z naszego portalu: http://www.muzyka-wesele.pl/Białystok.

 

Film ze ślubu

 

Nie mniej ważny jest film ślubny, który stanowi pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Każda para młoda chce zachować te wspomnienia, aby móc do nich wracać nawet w wiele lat po ślubie. Aby tak było, film musi być naprawdę dobrej jakości. Czasy długich, trwających kilka godzin filmów ze ślubu, bez montażu i efektów dawno już minęły. Obecnie kamerzyści proponują filmy nie dłuższe niż godzinę, które są bardzo dynamiczne i które przedstawiają tylko najważniejsze wydarzenia dnia ślubu. 

Nowoczesny film ślubny koncentruje się nie tylko na wydarzeniach, ale także na emocjach. Stara się pokazać całą ich gamę, od radosnego oczekiwania pary młodej przed wejściem do kościoła, aż po pełnię szczęścia w momencie powiedzenia "TAK". Zdolny kamerzysta ślubny musi wiedzieć, jak te emocje oddać i być w stanie stworzyć nagranie, które będzie wiele mówiło o jego głównych bohaterach, a nie będzie tylko kolejnym szablonem, podobnym do setki innych filmów. 

 

Dobry kamerzysta na wesele – to ważne!


Jeżeli chcemy, żeby filmowa pamiątka naszego ślubu wzruszała widzów jeszcze wiele lat po tym wydarzeniu, powinniśmy ją wzbogacić o sceny niezwiązane z kościołem czy domem weselnym. Ukazać uczucia towarzyszące nam w tym jakże ważnym dla nas dniu. Uwiecznić szczęście i szczere uśmiechy. Pokazać nasz prawdziwy charakter i osobowość. Wówczas, kiedy po wielu latach obejrzymy taki film, przypomni nam się to, co czuliśmy, zaś sam proces jego powstawania będzie dla nas niecodzienną przygodą. Aby tak się stało, dobrze jest postarać się o kamerzystę na wesele, który spełni nasze oczekiwania najlepiej, jak to możliwe. Nie obędzie się bez szczegółowego omówienia naszej wizji filmu ze ślubu. Ustalenie naszych oczekiwań jest bardzo ważne, bo pozwala uniknąć rozczarowania z jakości wykonanej usługi.

 

Wideofilmowanie w plenerze

 

Kamerzysta nie towarzyszy młodej parze tylko w kościele i na sali weselnej. Nagrywa także przygotowania do ślubu, nie odkłada kamery w mniej oficjalnych momentach, starając się uchwycić szczegóły, np. pełne ciepła i miłości spojrzenie małżonków lub ich uśmiechy i żarty. Na współczesnym filmie ślubnym bardzo często pojawiają się także kadry z plenerów, które znacznie urozmaicają film i dodają do niego więcej akcji. Plener to także świetnie miejsce na nagranie teledysków ślubnych, które przedstawiają tylko wycinek tego wyjątkowego dnia. Zawsze są jednak pełne pozytywnych emocji, romantyzmu i miłości. 

Zatrudniony kamerzysta i fotograf ku naszemu zadowoleniu sprawi, że urok ślubnych plenerów na długo może pozostać w naszym sercu. Zwykle jest to osoba wrażliwa na przeżycia, pełna imponujących propozycji, które w związku z tym wydarzeniem mogą nam się spodobać. Zaufajmy mu, oddajmy się w ręce kogoś, kto wyczuwa głębię naszych uczuć. Białystok to magiczne miejsce, które daje pod tym względem wiele możliwości, więc pomysłów w tym zakresie nie powinno zabraknąć.

 

Historyczne zabytki i tereny zielone w Białymstoku

 

Białystok jest miastem wielu kontrastów i wielokulturowości, co daje zawsze wiele możliwości, by sesja wideo była pełna niebanalnych ujęć. Stare kamieniczki w okolicach Rynku Kościuszki to bardzo ciekawa propozycja, z której często korzysta wiele par. Takie miejsca nigdy nie przestaną zadziwiać. Deptak miejski może jest zawsze pełen ludzi, jednak sceneria obficie wynagradza nam wszystkie ewentualne niedogodności, a przy pieknej pogodzie wcześnie rano można odnaleźć także mniejszy ruch.

 

Wersal Podlasia

 

Wspaniały film ślubny może powstać w pięknej okolicy Pałacu Branickich nie bez powodu nazywanego Wersalem Podlasia, który został zaprojektowany przez królewskiego architekta Hioba Bretfusa. To bardzo wielka i rozpoznawalna atrakcja miasta i całego regionu. Znajdziemy tutaj urokliwe miejsca wkomponowane w pejzaż zieleni, mostków i stawów. Bardzo ciekawą propozycją jest tutaj Pawilon pod Orłem, który został zrekonstruowany w 2011 roku. Całość dopełnia wspaniały Ogród francuski. Bez wątpienia sesja ślubna na tym obszarze wyjdzie bardzo inspirująco.

 

Gdyby było mało Parków...

 

Park Planty to obiekt zabytkowy znajdujący się w sąsiedztwie Parku Branickich. Projektantem ogrodu jest Stanisław Grall, a modernistyczna kompozycja jest podkreślona szerokim prospektem osi głównej. Wielką atrakcję Parku stanowi fontanna, która posiada wiele kolorowych reflektorów. Iluminacje świetlne tutaj są magnesem dla mieszkańców i turystów, więc mogą także zainteresować Młodą Parę i stanowić oryginalny element w filmie ślubnym. Pałac Lubomirskich z okolicami także można zaliczyć do tego „wachlarzu” możliwości.

 

Filmowanie wesel w okolicach Białegostoku

 

Gdyby i tego było mało świetnych plenerów ślubnych można poszukać i poza Białymstokiem. Na tło dla pomysłowego filmu lub teledysku ślubnego świetnie nada się Białostockie Muzeum Wsi w Jurowicach, skansen ze starymi budynkami, młynami, czy dawnymi pojazdami, które urozmaicą ślubne ujęcia filmowe. Podobne plenery znajdziemy także w skansenie w Białowieży. Jeśli marzą się nam zdjęcia na łonie natury, możemy spróbować filmować swoje video w dostępnych częściach Puszczy Białowieskiej lub Narwiańskim Parku Narodowym, gdzie można liczyć na cudowne krajobrazy. 

Białystok to wspaniała perła na mapie całego Podlasia. Nie zabraknie tutaj możliwości na stworzenie wspaniałego reportażu ślubnego w formie wideo. Kamerzysta z pewnością będzie dysponował własnymi pomysłami oraz zrealizuje wszystko, co Para Młoda sobie zażyczy. Wspaniały efekt jest gwarantowany!

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems