Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Jelenia Góra

Filmy ślubne Jelenia Góra - 34 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Dolnośląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Fabiana, Jelenia Góra
Fabiana
Jelenia Góra

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
12068 / 115
Oferujemy profesjonalne usługi filmowania i fotografii ślubów i wesel. Działamy na terenie Dolnego Śląska. Wykonujemy m.in.wideoreportaże ze ślubów i wesel. Zapraszamy do nas w celu prezentacji oferty na żywo.
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
70016 / 1107
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Lotnym okiem szukamy Waszych emocji!
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
23313 / 425
... Wasza filmowo fotograficzna opowieść ślubna ...
Kamerzysta Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
14973 / 175
Nasza oferta daje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Filmowanie wesela to coś więcej niż zwykły ...
Kamerzysta Krzysztof, Wrocław
Krzysztof
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
24825 / 492
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Witam wszystkich serdecznie na mojej skromnej stronie ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą na ...
Kamerzysta Mariusz, Radom
Mariusz
Radom

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
12070 / 351
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Absolwent szkoły filmowej w Łodzi wydział Operatorski. Obecnie zajmuję się realizacją profesjonalnych filmów ślubnych, filmów ...
Kamerzysta Marek, Jelcz-Laskowice
Marek
Jelcz-Laskowice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3400 / 49
Każdy człowiek, który bierze ślub wie, że jest to jeden z najważniejszych dni jego życia. ...
Kamerzysta Jacek, Legnica
Jacek
Legnica

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
14210 / 127
Piękne chwile warto uwiecznić. Dzień ślubu i wesela jest tego wart. Pamiątka w postaci nagrania ...
Kamerzysta Jakub, Warszawa
Jakub
Warszawa

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
3724 / 182
Jesteśmy ekipą, która profesjonalnie i z klasą uwieczni Twoją uroczystość. Korzystamy ze sprzętu o najwyższej ...
Kamerzysta Ireneusz, Kamienna Góra
Ireneusz
Kamienna Góra

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
12630 / 99
Filmuję z pasją od 15 lat. Posiadam licencję z Kurii na filmowanie w obiektach sakralnych. Zapraszam ...
Liczba pozycji: 34
Województwo Dolnośląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Jelenia Góra - nasz przewodnik

Branża wideofilmowania ślubnego przeżywa właśnie swój rozkwit, zadziwiając ilością opcji i możliwości. Nowoczesne technologie całkowicie odmieniły tę branżę, a do tego modne stało się wykorzystywanie kreatywnych pomysłów i nietypowych propozycji. Dzięki temu film ślubny stał się prawdziwym "dziełem sztuki", który zachwyca swoim efektem młodych małżonków i każdego widza, nawet w wiele lat od tego "wyjątkowego dnia". Jak przygotować film ślubny, do którego będzie się wracać jeszcze wiele lat po wyjściu za mąż?

Wybór kamerzysty na ślub

Mamy na naszym rynku wielu kamerzystów, którzy mają doskonale opanowany swój warsztat pracy. Problem jednak polega na tym, żeby takich filmowców odszukać i zdać się na ich dośwadczenie, jeśli zależy nam na upamiętnieniu chwil wyjątkowych. Gdy przed nami wielkie wyzwanie, jakim jest ślub, zależy nam na zatrudnieniu prawdziwego fachowca od spraw filmu ślubnego. Serwis rozumie te obawy i dlatego proponuje nam usługi wyjątkowych operatorów kamer, którzy potrafią wykonać dla nas „dobrą robotę”.

Na naszym portalu bardzo łatwo można odnaleźć zdolnych kamerzystów z Jeleniej Góry. Wszyscy, a także ci działający w okolicy znajdują się w wyszukiwarce pod nazwą miasta. Co więcej, profil każdego kamerzysty uzupełniony jest o wszelkie konieczne informacje, łącznie z "próbką talentu" fachowca, czyli przykładowymi filmami. Trzeba przyznać, że jest ich sporo i są bardzo zróżnicowane. Znajdziemy tu głównie teledyski ślubne, kręcone w różnorodnych sceneriach: nad morzem, w górach, w środku miasta, czy na wsi, naprawdę sporo ciekawych inspiracji. Poza tym możemy też odnaleźć teledyski narzeczeńskie, a nawet podziękowania dla rodziców, bo takie filmiki również tworzy się coraz częściej. 

 

Jeśli czyjeś prace nam się spodobają, warto sprawdzić dokładną ofertę kamerzysty i zapoznać się z jego cennikiem, który również można znaleźć na portalu. To pozwoli lepiej przygotować się do spotkania ze specjalistą i rozmowy o własnych oczekiwaniach. Warto już przy pierwszej styczności podzielić się z kamerzystą swoimi pomysłami na film lub teledysk ślubny, będzie można łatwo zweryfikować, czy jest on gotowy podjąć się takiego zlecenia. 

 

Dobry kamerzysta i ciekawy plener ślubny

 

Są to osoby z wielką wyobraźnią, która staje się rozbudzona podczas tak wielkich wydarzeń, jakimi są śluby. Nagrania wykonane w plenerze to prawdziwa gra uczuć. Dyskretne, a jednocześnie przepełnione miłością spojrzenia, bliskość serc i rąk są uwidocznione na tle malowniczych krajobrazów. Można skorzystać z bogatych ofert miejsc przeznaczonych na plenerowe ujęcia, albo decydować się na wybór swoich miejsc, które należą do wspomnień. Z pewnością nasze oczekiwania zostaną spełnione. Oprócz kamerzysty warto również zatrudnić fotografa, który stworzy dla Was piękną pamiątkę w postaci albumu, lub fotoksiążki. Listę fotografów działających na terenie Jeleniej Góry można sprawdzić tutaj: http://www.fotograf-wesele.pl/Jelenia+Góra.

 

Jaki plener ślubny warto wybrać? To zależy od preferencji pary. Generalnie możemy podzielić ślubne plenery na standardowe i nietypowe. Zaczęło się od tych pierwszych, do których można zaliczyć popularne zabytki np. pałace, zamki, czy tereny zielone np.ogrody botaniczne, parki czy palmiarnie. Jednak młode pary szybko znudziły się takimi miejscami i obecnie trwa "wyścig", który polega na znalezieniu bardziej niezwykłego pleneru. Oczywiście to tylko metafora, ale to prawda, że nietypowe pomysły są w cenie. Ten pęd do wyjątkowości sprawił, że obecnie plenerem ślubnym może być właściwie wszystko, od starej fabryki, przez blokowisko, po galerię handlową. 

 

Górskie Plenery w Jeleniej Górze

 

Jelenia Góra ze wszystkich stron jest otoczona górami, których pasma należą do Sudetów. Miasto ulokowane w Kotlinie Jeleniogórskiej posiada wiele zabytków i słynie z architektury obiektów wielu epok. Jak w wielu miastach punktem centralnym jest Rynek, który wprost idealnie się nadaje na sesje ślubne w plenerze. Nagranie w takim krajobrazie wykonane przez specjalistę będzie wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary i zauroczy wielu widzów, którzy będą je oglądać. Charakterystycznym obiektem na Starówce miasta jest tramwaj, gdzie znajdziemy informację turystyczną. Godnym obejrzenia jest wspaniały Pałac Paulinum, który powstał w XIX wieku jako domek myśliwski.

 

Wędrując po okolicy

 

Miasto posiada liczne miejsca, które sa bogate przyrodniczo. Bardzo malowniczym obiektem jest tzw. Trójkątny Domek. Z miasta można także się udać w malownicze miejsca, do których należy okolica Zamku Książ lub miasteczko Bolków z pięknym średniowiecznym zamkiem. Adrenalinę zwiększyć może "dzika" sesja ślubna w Sudetach. Liczne sztolnie poniemieckie, kopalnie różnego rodzaju kruszcu działają na wyobraźnię.

 

Profesjonalny kamerzysta z pewnością posiada w swojej ofercie takie miejscówki. Takie nagranie będzie bardzo oryginalne. Pary Młode mają różne gusta, niektóre zdają się na doświadczenie filmowca. Najważniejsze w tym wszystkim jest wybranie specjalisty, który odpowiednio wpłynie na efekt końcowy filmu ślubnego. Oglądanie go po latach powinno być niesamowitym przeżyciem.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems