Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Nowy Sącz

Filmy ślubne Nowy Sącz - 46 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Małopolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Jacek, Nowy Sącz
Jacek
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6805 / 128
Wykonujemy reportaże video z uroczystości: ślub, wesele, studniówka, komunia, prymicje, a także z uroczystości szkolnych itp. W naszej ofercie jest także obsługa przez fotografa.
Kamerzysta Grzegorz, Nowy Sącz
Grzegorz
Nowy Sącz

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
248 / 26
Tworzymy ciekawe i dynamiczne filmy. Nie korzystamy z ciężkich i przestarzałych kamer video, lecz z nowoczesnych lustrzanek i bezlusterkowców. Wykonujemy ujęcia z kilku kamer (także z drona) aby uatrakcyjnić każdy film. Przykładamy dużą wagę do montażu. Staramy się tworzyć jak najkrótsze materiały video, jednakże ostateczną długość filmu konsultujemy zawsze indywidualnie z każdym Klientem.
Kamerzysta Mateusz, Nowy Sącz
Mateusz
Nowy Sącz

CENA:
2250 ZŁ / SESJA
2539 / 29
Kamerzysta na wesele, filmowanie wesel, nagrywanie wesel.Nowy Sącz, województwo małopolskie. Poznaj już teraz moją ofertę i zapytaj o termin. Gwarancja zadowolenia!
Kamerzysta Arkadiusz, Mielec
Arkadiusz
Mielec

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
10807 / 464
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Dlaczego robię wyjątkowe filmy ślubne? Sprawdź moją ofertę.
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7218 / 281
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
5563 / 167
Wasz dzień, Nasze życie
Kamerzysta Robert, Zakopane
Robert
Zakopane

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
48045 / 159
Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Małopolski! W sztuce reportażu ślubno - weselnego chodzi o ...
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3177 / 254
Oferujemy dużą ilość pakietów video i foto, spośród których każdy znajdzie coś dla Siebie. Zapraszam ...
Kamerzysta Zygmunt, Myślenice
Zygmunt
Myślenice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1083 / 39
Sprawdź czym pracujemy, jak tworzymy, zobacz efekty i porównaj.
Kamerzysta Tomasz, Nowy Targ
Tomasz
Nowy Targ

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1823 / 41
Wiemy jak ważny dla Pary Młodej jest dzień ślubu. Wiele zamieszania, stresu, radości, uśmiechu i ...
Liczba pozycji: 46
Województwo Małopolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Nowy Sącz - nasz przewodnik

Udokumentowanie ślubu i wesela to bardzo trudna i odpowiedzialna praca. Na kamerzyście i fotografie spoczywa spora presja, bo parze zależy na jak najlepszym wyniku ich pracy. W końcu szansę na zrobienie dobrych zdjęć i nagranie dobrego filmu ma się tylko raz i jeśli coś pójdzie nie tak, fachowcy muszą liczyć się z gniewem pary, który czasem może zamienić się nawet w pozew cywilny o odszkodowanie "za straty moralne". Nic dziwnego, narzeczeni inwestują spore pieniądze, aby być w stanie pięknie upamiętnić ślub, a zepsuta pamiątka to dla nich potworna strata i zawód. 

 

Ślubny kamerzysta - wybierz mądrze!

 

Aby uniknąć wpadek, które mogą mieć tak poważne konsekwencje, trzeba upewnić się, że specjaliści zatrudnieni na wesele są najwyższej klasy. Dobrze jest skorzystać z polecenia zaufanych osób, które miały do czynienia z kamerzystą i wiedzą, że jest odpowiednim fachowcem. Ale to nie wystarczy! Koniecznie trzeba dokładnie zapoznać się z twórczością kamerzysty, zarówno z filmami ślubnymi, jak i teledyskami, które kręci oraz spotkać się z nim, żeby sprawdzić, jakim jest człowiekiem i jak podchodzi do swojej pracy. 

 

Dobry kamerzysta będzie pasjonatem, który chętnie próbuje nowych rzeczy, ciągle się rozwija i traktuje każdą parę indywidualnie. Liczy się także doświadczenie i odpowiednie przygotowanie np. posiadanie wysokiej jakości sprzętu. Nie powinno zabraknąć także kreatywności, która sprawi, że video będzie wyjątkowe. To ma szczególne znaczenie w przypadku ślubnych teledysków. Para młoda często nie ma dobrego pomysłu na video, a podpowiedzi kamerzysty odgrywają tu podstawowe znaczenie. Warto prosić go o radę i słuchać, co ma do powiedzenia, ale także nie bać się proponować własnych rozwiązań. Zdolny kamerzysta powinien bez trudu połączyć obie koncepcje w jedno, tworząc nową jakość. 

 

Gdzie znaleźć kamerzystę ślubnego?

 

Jeśli nie mamy nikogo z polecenia, z kim moglibyśmy skontaktować się od razu, kamerzysty trzeba szukać w Internecie. Warto w tym celu wykorzystać platformę filmy-wesele.pl, na której dostępna jest szeroka baza kamerzystów ślubnych z całej Polski, także z Nowego Sącza. Wraz z kontaktem do specjalisty, można znaleźć tu jego poprzednie filmiki (zwykle teledyski ślubne) oraz opis sprzętu, z którego korzysta i konkretne usługi, jakie oferuje. Spokojnie znajdziemy tu kamerzystów, którzy używają najnowszych technologii w branży np. dronów, czy takich, którzy kręcą filmy w duecie. Wszyscy oni odznaczają się wysokim profesjonalizmem i obszernym doświadczeniem, dlatego wybór na pewno będzie dobry. Co więcej, w serwisie można znaleźć także cennik każdego z ogłaszających się kamerzystów, co pozwoli na selekcję kilku osób, które nie zrujnują naszego ślubnego budżetu. 

 

Film ślubny w plenerze -  hit branży ślubnej

 

Coraz popularniejszą formą nagrywania wesel jest tworzenie fragmentów filmu w plenerze i dodawanie ich do reportażu ślubnego lub po prostu nagrywanie całych teledysków ślubnych w jakimś atrakcyjnym miejscu w okolicy. Pary młode uwielbiają takie video, bo to możliwość spojrzenia na siebie z całkowicie innego perspektywy, niż dotychczas. Zdolny kamerzysta jest w stanie tak je nakręcić i zmontować, że para będzie miała trudności z rozpoznaniem siebie samych, w dobrym znaczeniu tego słowa oczywiście. Cudowne widoki, sceny okazywania uczuć, bliskość - to wszystko tworzy niezwykły klimat filmów ślubnych w plenerze, do których chce się wracać wielokrotnie. Niektóre pary są tak dumne z efektu, że dzielą się nim z bardzo szerokim gronem Internautów, udostępniając filmy na Youtube, gdzie można zobaczyć ich już całkiem sporo. 

 

Sesja ślubna w Nowym Sączu 

 

Nowy Sącz to piękne miasto, które leży wśród pięknych szczytów Beskidu Sądeckiego i Wyspowego. W pobliżu przebiega wiele rzek z Dunajcem na czele oraz znajduje się malownicze Jezioro Rożnowskie leżące na Pogórzu. Mozaika pięknego miasta z plenerami tworzonymi przez przyrodę jest bardzo atrakcyjnym pomysłem na realizację sesji ślubnej. Odpowiedniego fotografa, który taką sesję wykona można znaleźć tutaj. Samo miasto doskonale wpasowało się w ten krajobraz i daje od siebie magiczny blask w postaci licznych zabytków, z których wyróżnia się Rynek, gotyckie kościoły oraz ruiny zamku. Nowy Sącz jest miastem nowoczesnym, którego liczne atrakcje i piękna zabudowa gwarantuje miłe samopoczucie.

Stare Miasto pozwala na zobaczenie wielu atrakcji, idąc wzdłuż murów miejskich z XIV wieku dojdziemy do pozostałości ziemnego wału. Takich obiektów jest sporo w mieście. Dzielnica Helena z kolei może poszczycić się pięknym drewnianym kościołem. Inne ważne obiekty to Biały Klasztor, Kirkut, Dom Gotycki oraz Kościół św. Kazimierza. W mieście znajduje się także bardzo duży Park Etnograficzny, który jest podzielony na część miejską (tzw. Galicyjskie Miasteczko) oraz część wiejską, w której znajdziemy wiele obiektów różnych grup etnicznych zamieszkujących Sądecczyznę. Skanseny są często miejscami wartymi uwagi w wybieraniu plenerów do reportażu ślubnego.

Filmowcy, którzy realizują w tym mieście swoje usługi zaproponują wiele pomysłów, które zwykle są widoczne w ich wizytówce. Nowy Sącz jest bardzo atrakcyjnym miastem, który potrafi zachwycić oraz zainspirować.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems