Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Czy pożyczka online to dobry sposób na organizację wesela?

2018-06-26
W polskiej tradycji wesele jest bardzo ważne i wielu przyszłym małżonkom zależy, aby zorganizować je z odpowiednim rozmachem. Z drugiej strony rzadko kogo stać na zorganizowanie wymarzonej zabawy weselnej. Czy rozwiązaniem tej sytuacji mogą być pożyczki internetowe?

Czy pożyczka na wesele się może opłacić?

Udane wesele może być świetnym wejściem na nową drogę życia. Nie trzeba być jednak wyznawcą staropolskiego przysłowia „zastaw się, a postaw się”, ponieważ okazałe wesele można zorganizować bez wpadnięcie w problemy finansowe, a pożyczka online może się w tym przypadku okazać bardzo pomocna.

Zacznijmy jednak od początku, czyli oszacowaniu wszystkich kosztów związanych z organizacją wesela. Wynajęcie sali, kamerzysty, catering, nocleg dla gości, suknia ślubna to tylko kilka z podstawowych wydatków. Faktyczne koszty wesela zależą więc od wielu czynników, warto je jednak szacować, tak by wiedzieć jaka kwota pieniędzy będzie potrzebna.

Kiedy ma się oszacowane koszty, można przejść do źródeł finansowania, do których zaliczyć można posiadane oszczędności, czy też finansowe wsparcie rodziców. Zwykle jednak takie źródła są niewystarczające, aby zorganizować wesele, o którym się marzy.

Trzeba jednak pamiętać, że wesele przynajmniej w części zwraca się ze środków uzyskanych od gości weselnych. Z tego właśnie powodu pożyczka online może być dobrym pomysłem, wystarczy zastosować taką strategię działania:

 1. Przed weselem skorzystać z atrakcyjnej pożyczki online, z której środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie udanego wesela.
 2. Cieszyć się udaną zabawą.
 3. Pożyczkę spłacić ze środków uzyskanych od gości weselnych.

Internetowa pożyczka na wesele może więc być bardzo opłacalna, jeżeli potraktuje się jako swoisty środek na zwiększenie płynności finansowej. Warto przy tym pamiętać, że pożyczkę online można otrzymać, mając nawet negatywną historię pożyczkową, a nawet długi.

Jak znaleźć dobrą ofertę pożyczki?

Pożyczka na wesele to więc naprawdę pomysł warty rozważenia, tym bardziej że ten sposób finansowania ma wiele zalet. Pożyczkę online można załatwić prosto i szybko, ponieważ wystarczy wypełnić krótki wniosek w kalkulatorze internetowym, a formalności są ograniczone do absolutnego minimum. W dodatku przyznawalność pożyczek online jest naprawdę wysoka, a po zawarciu umowy pożyczki, środki na konto mogą trafić już w ciągu kilku godzin.

Warto jednak wybrać jak najlepszą ofertę na rynku, czyli taką, która będzie bezpieczna i atrakcyjnie oprocentowana. Na polskim rynku można znaleźć wręcz setki ofert pożyczek online. Duży wybór i różnorodność ofert to z jednej strony duży plus, a z drugiej pewien problem, z tym, aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

W tym przypadku bardzo pomocna może być porównywarka ofert pożyczkowych online Matchbanker, która działa podobnie do portalu filmy-wesele.pl. O ile jednak na naszej stronie znajdziesz listę kamerzystów z ich próbkami pracy, o tyle na Machbanker trafisz na ranking ofert pożyczkowych. Wybór kamerzysty jest bowiem sprawą bardzo subiektywną, w końcu gusta i style pracy kamerzystów są różne. W sprawach finansowych zaś ważniejsze są przesłanki racjonalne, a ranking ofert pożyczkowych Matchbanker ułatwi Ci podjęcie właściwej decyzji, nawet jeśli nie masz nic wspólnego ze światem finansów i pożyczek.

Pożyczka online może być więc świetnym wsparciem przy organizacji wesela. Pamiętajmy jednak żeby pożyczać świadomie i odpowiedzialnie, gdyż każdą pożyczkę trzeba spłacić. Dlatego też, zanim pożyczysz pieniądze na wesele lub inny cel, dokładnie przemyśl swoją decyzję.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems