Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Dekoracja auta do ślubu – czym i jak udekorować samochód?

2018-11-27
Na zdjęciu samochód udekorowany do ślubu
Chociaż dekoracja samochodu ślubnego nie jest koniecznością, to coraz więcej osób decyduje się nieco ozdobić samochód, który zawiezie młodą parę do ślubu. Jakie dekoracje wybrać, a kiedy z nich zupełnie zrezygnować? Poniżej przedstawiamy Ci świetne patenty na dekorację samochodu ślubnego.


Dekoracja auta do ślubu

Przybranie auta sprawdza się w wielu przypadkach. Pokazuje ono doniosły charakter całego wydarzenia, a także sprawia, że samochód nie niknie w tłumie innych pojazdów. Do dekoracji samochodu można użyć świeżych kwiatów, naklejek, czy innych dekoracji tego typu. Możliwości jest naprawdę wiele, jednak zacznijmy od początku.
 

Spójne dodatki

Jeśli chcesz, by efekt był naprawdę „WOW” to zadbaj o spójne dodatki. Dobrze przemyślana oprawa wesela, przenosi gości do zupełnie innego świata. Wykreuj własny klimat na przyjęciu ślubnym, jak i poza nim. Na estetyczny rezultat składają się dekoracje na sali weselnej, stylizacje państwa młodych, jak i właśnie dekoracja samochodu. Jeśli na Twoim weselu dominuje jeden styl, bądź kolor przewodni, to nie zapomnij, by nawiązania do niego znalazły się także w dekoracjach samochodu na ten dzień.


Dekoracje ślubne na samochód

Do najpopularniejszych dekoracji ślubnych samochodu możemy zaliczyć kwiaty na masce, ozdobne rejestracje, wszelkiego rodzaju naklejki w grafikami nawiązującymi do miłości i tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

Kwiaty na masce to rozwiązanie bardzo uniwersalne. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzane jest przyjęcie, to kwiaty zawsze będą wyglądały elegancko i stylowo. Jedyne o co należy zadbać to o kolorystykę, która będzie pokrywała się z innymi dekoracjami weselnymi. Zastanów się, jakie kwiaty na ślub wybierasz, a potem potwórz ten wybór przy dekoracji auta ślubnego. Nie muszą to być dokładnie te same kwiaty, jednak dobrze by było, gdyby były chociaż zbliżone kolorystycznie.

Auta ślubne często zachwycają także ozdobnymi rejestracjami z napisami: „Nowożeńcy”, czy „Młoda para”. Czasami ten drobny akcent może posłużyć za całą dekorację samochodu, szczególnie jeśli samochód na ślub należy do tych widowiskowych klasyków, czy super luksusowych czterech kółek, których wręcz się nie godzi zakrywać kwiatami, wstążkami, czy ozdobnymi naklejkami. Dekoracyjna rejestracja absolutnie wystarczy!

Jeśli zależy Ci na minimalistycznej ozdobie samochodu, to możesz skorzystać z zawieszek na klamki. Te będą subtelną dekoracją podkreślającą wyjątkowość chwili, jednak nie rzucającą się za mocno w oczy. Taki typ ozdoby sprawdzi się przy wszelkich weselnych motywach nawiązujących do klasyki.


Dekoracje ślubne DIY

Nie musisz wydawać oszałamiających kwot na dekoracje samochodu. Wprost przeciwnie! Jeśli zależy Ci na takich ozdobach to z powodzeniem możesz je stworzyć samodzielnie. Wystarczą Ci kwiaty, wstążki, akcesoria do cięcia i przyklejania, a także nieco kreatywności. Dużo mniejszych kosztem stworzysz ozdobę na maskę samochodu, czy eleganckie zawieszki. Plusów takiego rozwiązania jest kilka, a najważniejsze z nich to wspomniana oszczędność, jak i oryginalność – w końcu tworzysz coś jedynego w swoim rodzaju!

Wybór samochodu na ślub to istotna decyzja. To w końcu dzięki niemu można zrobić naprawdę mocne wejście i pokazać się gościom od, jak najlepszej strony. Jeśli wynajmujesz samochód na ślub, to zadbaj, by wpisywał się on w motyw przewodni wesela. To, czy go specjalnie udekorujesz na ten dzień zależy tylko od Ciebie. Wybierz rozwiązanie, które da Ci największą radość!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 7
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems