Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Idealne miejsce na wesele w Krakowie

2018-11-19
Nikogo nie trzeba przekonywać, że dzień ślubu i wesela to wyjątkowy, i szczególny moment w życiu. Jeśli dobrze wszystko zorganizujemy to zapadnie w pamięć na długie lata nie tylko nam, ale i naszym gościom. Dlatego tak ważne jest by przygotowania do uroczystości i przyjęcia zacząć dużo wcześniej.

Ten wyjątkowy dzień.

Obecnie najlepsze sale weselne rezerwowane są nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Nie warto czekać i już teraz poszukać miejsca, które spełni nasze wysokie standardy. Mogłoby się wydawać, że nie trudno znaleźć sale weselne w Krakowie, jednak okazuje się, że mimo, że jest to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce trudno o wynajęcie profesjonalnej, estetycznej sali na większą ilość osób. Dlatego cieszy, że są takie miejsca jak Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek.

Pięć sali o łącznej powierzchni około 1340 m2 pozwala na organizację zarówno dużych przyjęć, jak i kameralnych uroczystości. Najodpowiedniejsze do organizacji wesela będą sale:

 • Witkowa Chata - położona pośród ogrodów hotelowych, wystrój rustykalny, zaplecze gastronomiczne, klimatyzacja i ogrzewanie.
 • Sala Kominkowa - przestronne wnętrze mieszczące około 60 osób. Zimą salę ogrzewa kominek. Istnieje możliwość połączenia z Salą Klubową.
 • Sala Kongresowo-Bankietowa – duża, jasna, przestronna, elegancka i z profesjonalną akustyką. Z sali można wyjść na ogród hotelowy.
 • Salon VIP - ekskluzywna salka utrzymana w klasycznym stylu, posiada kominek i taras.
 • Restauracja Werona - restauracja typu bistro, wystrojem nawiązująca do włoskich klimatów.

 

Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek zapewnia swoim gościom duży parking, wyśmienitą kuchnię, kompetentną obsługę i wyjątkowe wnętrza. Różnorodny wystrój sali pozwoli wybrać coś dla siebie. Istnieje również możliwość zorganizowania ślubu i wesela w plenerze. Dzięki współpracy z profesjonalnymi agencjami eventowymi zorganizowanie dodatkowych atrakcji w przystępnej cenie nie stanowi większego problemu. Jeśli chodzi o miejsca na wesela w okolicach Krakowa, to Centrum Witek wyróżnia się również znakomitym dojazdem (można tam dotrzeć wprost z Krakowa lub dojechać autostradą A4).

Jak zarezerwować wspaniałą salę z niedużym wyprzedzeniem.

Od wielu lat najbardziej obleganymi miesiącami na wesele są czerwiec, lipiec i sierpień. To piękny letni czas, ale może niekoniecznie idealny na wesele. Zdarza się, że letnie upały psują nawet najlepiej zorganizowaną imprezę. Może lepiej postawić na umiarkowany pod względem aury miesiąc: maj, kwiecień lub wrzesień, lub zdecydować się na bajkowe zimowe wesele w grudniu lub styczniu? W takich miesiącach dużo łatwiej będzie znaleźć termin w upatrzonej sali weselnej, a i goście chętniej zjawią się na uroczystości, spragnieni zabawy poza "sezonem weselnym".

Niektórzy decydują się nawet na organizację ślubu i wesela w piątek, niedziele oraz w niestandardowe, wolne dni tj.: Trzech Króli, długi weekend majowy, Boże Ciało,Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Dodatkową zaletą wyboru takiej daty jest to, że niektóre sale weselne oferują wówczas duże zniżki i ciekawe bonusy. Warto to sprawdzić.

Tradycyjnie organizuje się również śluby w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, drugi dzień Wielkanocy oraz Nowy Rok. Takie daty są popularne, ale nie aż tak by trudno nam było znaleźć lokalizację dla naszego wyjątkowego przyjęcia.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems