Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Śmieszne filmy z wesela: tego się nie zapomina!

2018-01-30
para_mloda
Jak sprawić, aby wesele stało się niezapomniane? Nagrać śmieszny filmik! Wszystko może okazać się świetnym tematem: wpadki weselne, zabawy, a także bardziej wyszukane formy. Słyszeliście kiedyś o flash mobie? Najogólniej mówiąc, to coś na rodzaj happeningu – grupa ludzi zbiera się w miejscu publicznym i robi coś zaskakującego – tańczy, śpiewa, gra na instrumentach, przedstawia inscenizację. Inspiracji może być wiele, a flash mob wykorzystany na potrzeby filmu ślubnego może zamienić sztywną, oklepaną formę w coś naprawdę wyjątkowego! Jakie jeszcze pomysły sprawdzą się na weselu? Co będzie miłą i równocześnie zabawną pamiątką?

Warto stawiać na poczucie humoru. Po latach śmieszne filmy z wesela nabierają szczególnej wartości i ogląda się je o wiele chętniej. Nie da się ukryć, że tradycyjne film ślubne z czasem wydają się nudnawe i ogląda się tylko z okazji wielkich, okrągłych roczic. Proponujemy wam kilka pomysłów, które możecie wykorzystać, aby wasze nagranie stało się wyjątkowe. Zadbajcie o to, aby kamerzysta na wesele, którego wynajmiecie, był otwarty i zaangażował się w realizację waszych pomysłów. Niech wpadki weselne, dobra zabawa i uśmiechy gości staną się motywem przewodnim!

Teledysk ślubny, który będzie śmieszył przez lata

Zazwyczaj teledyski ślubne są przewidywalne i dosyć poważne. Owszem, para młoda czasem się uśmiecha, ale poza tym – raczej nie znajdziemy w nagraniu elementów komedii. Bardzo łatwo odczarować formę i zamienić film ślubny w coś lekkiego. Przede wszystkim – użyjcie wyobraźni. Może zamienicie film ślubny w musical? Może spróbujecie sparodiować jakiś inny teledysk, znany z mediów? W grę wchodzą również przebrania, rekwizyty, śmieszne makijaże. Nie martwcie się – żeby było śmiesznie, nie musicie silić się na grę aktorską wielkich gwiazd ekranu. Wystarczy dobry pomysł i ulubiona piosenka. Tak właśnie wykorzystała to para z filmu, który zamieszczamy poniżej. Jak się wam podoba? Widać, że wszyscy świetnie się bawią, a całość ogląda się z uśmiechem na twarzy.

 

 

Zabawy na wesele i niespodzianki

Każdy lubi się bawić i każdy podczas imprezy ma świetny humor. Dobrze, aby kamera zdołała to wychwycić. Poproście kamerzystę ślubnego, aby nagrał jak najwięcej zabawnych ujęć z zabaw i zmontował je w nietypowy sposób. Niech zwraca uwagę na mimikę, zabawne gesty, reakcje.

Jeżeli chcecie podkręcić atmosferę, możecie się do tego przygotować! Kto powiedział, że wszystko musi być improwizacją? Weźcie przykład z tego pana młodego, który postanowił zatańczyć dla swojej ukochanej. Przebój Bruno Marsa zainspirował go do naprawdę świetnego układu tanecznego. Podobne niespodzianki, prosto z sal weselnych, podbijają serca internautów na całym świecie. Taki film ślubny ogląda się z wielką przyjemnością i chce się do niego wracać, prawda?

 

 

Śmieszne filmy z wesela to nie tylko nagrywanie wpadek, ale również miłych niespodzianek. Zobaczcie, na jaki nietypowy pomysł wpadły… druhny! Ich taniec wprawił w osłupienie wszystkich gości weselnych i przysporzył mnóstwo radości. Zwróćcie uwagę, że dziewczyny wykorzystały różne piosenki, które mają znaczenie dla pary młodej. Jak się wam podoba efekt? Im więcej luzu, tym więcej uśmiechu.

 

 

Zabawy na wesele nie zawsze muszą być schematyczne i tradycyjne. Czy panna młoda lubi chodzić na zumbę? Jeżeli tak, to dobry powód, by wykorzystać ten fakt w materiale filmowym. Grupa przyjaciółek postanowiła zamienić na chwilę ślubny parkiet w królestwo rytmów. Świetna zabawa, poczucie humoru i miła odskocznia w trakcie weselnego przyjęcia. Nie sposób się nie uśmiechnąć! Trzeba przyznać, że dziewczyny dały z siebie wszystko.

 

 

Wesele tematyczne – sposób na uśmiech?

Takie przyjęcia ślubne stają się ostatnio coraz popularniejsze. Wesele tematyczne może dotyczyć konkretnego stylu (np. boho), albo tematu, który łatwo ograć: np. motywów hawajskich, marynistycznych, szalonych lat 80-tych, karnawału, musicalów… Ocean pomysłów jest praktycznie niewyczerpany! Czasem wystarczą maski z ulubionych kreskówek, aby film z wesela nabrał zupełnie innego charakteru. Dla kamerzysty na wesele to idealny sposób na nagranie sporej ilości materiałów, z których można zmontować śmieszne filmy. Spróbujcie zaangażować w zabawę wszystkich gości – niech poczują się swobodnie i spędzą miły czas na beztroskiej zabawie w nietypowym klimacie.

 

 

Poczucie humoru, dobra zabawa i śmiech zawsze się sprawdzają. Nie musicie się martwić nawet o to, czy stresujecie się kamerą – wszystko będzie na luzie! Pamiętajcie również, że nie cały film z wesela musi być utrzymany w zabawnej, komediowej konwencji. Jeśli wasz kamerzysta będzie osobą pomysłową i kreatywną, uda mu się stworzyć materiał, który będzie idealnie zrównoważony. Spodoba się zarówno wam, jak i rodzinie! Bawcie się jak najlepiej, a weselne wpadki traktujcie jako cenne pamiątki, które można miło wspominać przez lata. Dzięki temu teledysk ślubny stanie się nagraniem, do którego będziecie chętnie wracać.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems