Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideoklip i skrót filmu ślubnego. Krótkie formy proponowane przez kamerzystów

2018-10-29
Na zdjęciu para młoda
Zastanawiasz się, na jakie pamiątki z wesela postawić? Skupić się na sesji ślubnej, fotografiach narzeczeńskich, czy może wybrać kamerzystę, który zarejestruje każdą minutę tej wyjątkowej uroczystości? Zobacz, na co aktualnie najczęściej stawiają inne młode pary.

Kamerzysta na wesele – dlaczego warto?

Zatrudnienie kamerzysty na wesele to jedna z lepszych decyzji każdej pary młodej. Zdarza się, że w toku przygotowań przyszłe małżeństwo stwierdza, że wesele to bardzo droga inwestycja, dlatego gdzieś w połowie przygotowywań rezygnuje z kamerzysty albo fotografa na weselu. Po czasie okazuje się jednak, że lepszym pomysłem byłoby odpuszczenie niektórych dodatków, czy kolejnej atrakcji na weselu niż z kamerzysty, czy fotografa. Wbrew pozorom jedyne pamiątki, jakie zostaną po weselu, to wspomnienia, zdjęcia i nagrania video. Tym samym nie warto odbierać sobie żadnej z nich! To właśnie wideoklipem z wesela można się później podzielić z najbliższymi czy samemu często wracać do tych wyjątkowych chwil. Już na początkowym etapie planowania wesela warto zadbać o to, by oprawa fotograficzna, jak i filmowa była naprawdę wyjątkowa.


Film ślubny

Powoli odchodzi się od nagrań, które dokumentowały imprezę weselną od pierwszej, do ostatniej minuty. Zamiast tego ogromną popularnością cieszy się film ślubny, czy wideoklip. Nagranie, na którym znajdują się najważniejsze momenty uroczystości jest nie tylko krótsze, ale i zwyczajnie ciekawsze dla oglądającego. Zamiast niekończącego się pokazu tańca, czy chwil przy wspólnym stole, lepiej zachwycić się świetnie zmontowaną kompilacją tych najlepszych momentów. Takim nagraniem wygodnie jest podzielić się z najbliższymi – także za pośrednictwem portali społecznościowych. Film z wesela może przypominać teledysk z podkładem muzycznym, ale także zapowiedź doskonałej produkcji – wszystko uzależnione jest od pomysłu państwa młodych, jak i kreatywności kamerzysty.


Piosenki na teledysk ślubny

Najpiękniejsze chwile życia połączone z ulubioną muzyką? Nic dziwnego, że wideoklipy weselne cieszą się taką popularnością. Ogląda się je tak dobrze, jak teledysk, o ile są zmontowane przez profesjonalistę. Jeśli marzy Ci się, by sprawić, żeby taki film ślubny był wyjątkowy, to zadbaj o dopasowaną ścieżkę muzyczną. Wybierz muzykę, która odzwierciedla emocje, a nawet jedną z tych piosenek, które nazywacie „waszymi”. Dzięki temu nagranie zyska wyjątkowego i osobistego charakteru. Prócz piosenki na teledysk ślubny, zastanów się nad różnymi rodzajami ujęć do klipu weselnego. Z tego powodu państwo młodzi bardzo często wybierają nagrywanie części imprezy za pomocą drona. Za jego sprawą teledysk ślubny może stać się naprawdę urozmaicony.

Na co zwrócić uwagę?

Gdy marzy Ci się teledysk ślubny, poświęć więcej czasu na szukanie kamerzysty, który już ma doświadczenie w takich formach. Weź pod uwagę, że krótki film z wesela znacznie się różni od nagrań, które obrazują przyjęcie od A do Z. Tutaj można zaszaleć z montażem, efektami, podkładem muzycznym, czy innymi elementami. By mieć pewność udanego efektu, warto poszukać kamerzysty, który nie tylko ma doświadczenie, ale i zmysł estetyczny podobny do naszego. Tylko wtedy taka współpraca będzie w pełni udana.

Nic dziwnego, że krótkie teledyski, czy relacje z wesela stają się coraz popularniejsze. To świetna pamiątka, która zachwyca nawet po wielu latach. Jeśli przeszło Ci przez myśl oszczędzanie na pamiątkach z wesela – to zdecydowanie znajdź oszczędności, gdzie indziej, a w zdjęcia i nagrania nie bój się zainwestować więcej. Kilka miesięcy po weselu na 100% stwierdzisz, że taka decyzja była słuszna!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems