Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Życzenia dla młodej pary na filmiku? Pomysł na wyjątkowy prezent!

2018-05-21
wesele
Ślub najlepszej przyjaciółki? A może siostry, brata lub po prostu – bliskiej osoby? Uczucie, że trzeba im podarować coś wyjątkowego jest oczywiste, ale … co będzie strzałem w dziesiątkę? Przecież tego dnia dostaną niemalże wszystko, trudno więc o coś, co będzie nietypowe, wzruszające i zaskakujące. Znaleźliśmy jednak rozwiązanie. Najlepsze z możliwych!

Życzenia dla młodej pary, uwiecznione na filmie. Takie, które pozostaną z nimi przez lata. Będą najmilszą pamiątką, a równocześnie – wielką niespodzianką, która może wzruszyć do łez. W wyjątkowym dniu ślubu takie gesty nabierają szczególnego znaczenia.

Skoro pomysł już jest, pozostaje pytanie: jak się zabrać do dzieła? Jak stworzyć unikalny, ponadczasowy prezent?

pin

Życzenia dla młodej pary

Oczywiście najpierw trzeba wymyślić same życzenia – i choć wydaje się to oczywiste, można to zrobić na wiele sposobów. Wiele zależy od stopnia zażyłości. Jesteście rodziną? Jak bliską? A może jesteście przyjaciółkami, bądź znajomymi z pracy lub ze studiów? Punktem wyjścia może być konwencja. Czy życzenia mają być poważne? W uroczystym, choć serdecznym klimacie? A może wolicie coś z poczuciem humoru? To zawsze rozluźnia atmosferę i zapada w pamięć. Wybierzcie taką formę, w której dobrze się poczujecie, bo przed kamerą wasza naturalność będzie najważniejsza.

pin

Życzenia ślubne od rodziców

Wzruszenie gwarantowane!  Poruszą serca wszystkich gości, bo wiadomo – rodzice to najważniejsze osoby w życiu pary młodej i zasługują na szczególny szacunek. Jeśli rodzice nie wiedzą, jak nagrać takie życzenia – pomóżcie! Nagranie może być amatorskie, ale niech zostanie zrealizowane w przyzwoitych warunkach, aby dźwięk był doskonale słyszalny. Jeżeli znacie się nieco na montażu (obecnie wiele aplilkacji posiada taką funkcję), możecie sami zająć się obróbką materiału. Można także znaleźć profesjonalistę, który zrobi to za nas, a dodatkowo dołoży czołówkę i podkład muzyczny.

 

 

Życzenia ślubne z humorem

Życzenia od przyjaciół, znajomych, a nawet dalszej rodziny również mogą być utrzymane w klimacie powagi, ale czy nie lepiej wprowadzić element humoru i dobrej zabawy? Wymyślcie nietypowy scenariusz życzeń. To może dotyczyć miejsc (na przykład tych, które wspólnie odwiedzacie) lub samej treści. Możecie śpiewać, inscenizować, wykorzystać stroje i gadżety – przyda się wszystko, co para młoda będzie kojarzyć z waszą codzienną, serdeczną relacją.

 

 

Czego życzyć młodej parze?

Zdrowia, szczęścia i wiecznej miłości? Oczywiście, takie życzenia będą jak najbardziej poprawne, ale postawcie przed wszystkim na personalizację. W swoich życzeniach odnieście się do waszych wspólnych wspomnień i znajomości, na przykład:

Pamiętamy, jak pierwszy raz zorganizowaliście wspólną imprezę, żebyśmy mogli poznać nowego chłopaka Kasi. Wyglądał na przerażonego, ale po dwóch godzinach wywiadu w kuchni, udało się go otworzyć. Tak bardzo, że dwa lata później oświadczył się Kaśce!

pin

Każde wspomnienie przywołuje kolejne, a wszystkie razem tworzą zabawną historię, w którą warto wpleść życzenia. Życzcie nie tylko zdrowia, miłości i pomyślności, ale także pogody ducha, siły, umiejętności wspierania siebie nawzajem i wspólnego patrzenia w przyszłość. Pamiętajcie, aby nie życzyć rzeczy, o których możecie nie wiedzieć wszystkiego, na przykład: „dużo dzieci”. To dosyć intymne, więc lepiej trzymać się ogólników. Życzenia dotyczące nocy poślubnej również mogą się okazać faux pas.

Najpiękniejsze życzenia ślubne to te od serca, związane z tym, co wiecie o młodych. Na przykład:

 • Ola uwielbia gotować, a Adam piec. Niech więc wasza wspólna kuchnia będzie miejscem spotkań i miłości. Niech wszystko smakuje zawsze doskonale.
 • Niech wasza pogoda ducha, którą obdarzacie innych na co dzień, towarzyszy wam przez całe, wspólne życie.
 • Adam, niech twoje cudne poczucie humoru sprawi, że twoja żona będzie się śmiała do końca życia. Na zdrowie!

pin

Niespodzianka dla pary młodej

Macie pomysł, a teraz pora na realizację? Jak wspominaliśmy – możecie zrealizować montaż i nagranie samodzielnie, ale macie więcej możliwości. Warto zgłosić się do firmy, zajmującej się filmowaniem wesel. Profesjonalista nagra wasze życzenia, zmontuje całość i sprawi, że materiał będzie wyjątkowy! Taka usługa może kosztować od dwustu do pięciuset złotych, ale pamiętajcie, że wartość tego prezentu jest niepoliczalna.

pin

A co z projekcją? To ważna sprawa! Kiedy pojawicie się na weselu, znajdźcie osobę odpowiedzialną za salę. Powinna powiedzieć wam, jakie są możliwości odtworzenia filmu. Zdecydowanie lepszą opcją jest załatwić sprawę wcześniej i zadzwonić do lokalu, by dowiedzieć się, czy obsługa posiada rzutnik. Jeśli nie – możecie wypożyczyć taki sprzęt, aby wyemitować życzenia na wielkim ekranie. Jeżeli to zbyt duża operacja, możecie zaprosić parę młodą na małą prezentację na laptopie – w nieco bardziej intymnej odsłonie. Najważniejsze, aby była to dla nich wielka niespodzianka. Ilość waszej pracy, jaką włożyliście w przygotowania, na pewno zostanie doceniona!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems