Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Anna

 - kamerzysta Jędrzejów
Filmy ślubne Jędrzejów, województwo Świętokrzyskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 145

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Sprzęt

Panasonic AG-HMC 151E, Canon EOS 6D, profesjonalne obiektywy, rejestratory dźwięku.

Kamerzysta Anna, Jędrzejów
Kamerzysta Anna, Jędrzejów Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Bardzo dobry i miły kontakt. Szybka realizacja. Wszystkie nasze poprawki zostały uwzględnione w ostatecznej wersji filmu. Filmowanie nie zakłócało przebiegu ślubu ani wesela. Ciekawe ujęcia z kamery umieszczonej na samochodzie oraz z drona. Ładne kolory i bardzo dobra jakość filmu. Pełen profesjonalizm. Polecamy :)
Anna i Dominik Wesołowscy, ślub: 2016-08-14
Szczerze polecamy! Czekamy z niecierpliwością na film. Pani Ania była niezauważalna podczas ceremonii i wesela :) Pozdrawiamy :)
Irena Nowogrodzka, ślub: 2015-09-26
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wysokiej jakości pracy Pani Anii ! Film zrealizowany według naszych oczekiwań - wszystkie ważne dla nas elementy zostały uwzględnione. Dodatkowo plus za to, że przed odbiorem ostatecznej wersji mogliśmy wprowadzić drobne zmiany. Pani Ania jest kompromisową osobą, umiejącą słuchać, a zarazem jest rzeczowa i pełna profesjonalizmu. Materiał filmowy otrzymaliśmy w krótkim czasie, a jakość nagrania naprawdę jest bardzo wysoka. Kolejnym atutem we współpracy z Panią Anią była fotobudka która zachwyciła gości i była ciekawą atrakcją na przyjęciu weselnym. SERDECZNIE POLECAMY!
Izabela i Damian, ślub: 2015-06-27
Jesteśmy bardzo zadowoleni! Dzięki ich pomysłom dostaliśmy cudowny teledysk kilkoro z naszych znajomych aż się popłakało, a my przez dobrych kilka dni oglądaliśmy go parę razy dziennie; ), a potem zgrabnie zmontowany film. Podczas uroczystości pani Ania z panem Jarkiem byli praktycznie niezauważalni, co jest bardzo dużym atutem. Są również elastyczni w kwestii odbioru filmu - jako że na stałe mieszkamy dość daleko, nie było problemu, by wysłać film pocztą. Pozdrawiamy i polecamy! M&MS
Maria Czapnik i Michał Seta, ślub: 2014-08-30
Polecamy p. Annę. Miła współpraca. Szybka realizacja filmu. Film jest nagrany profesjonalnie - ostry i barwny obraz i dobry dźwięk. Można też wszystko wcześniej dokładnie ustalić w zależności od upodobań.
pani Małgorzata, ślub: 2014-04-26
Bardzo fajnie przygotowany materiał. Żadnych problemów ze współpracą. Polecamy.
Piotr i Dominika, ślub: 2013-10-12

Zobacz także innych kamerzystów

Kasia i Mariusz - kamerzysta Końskie

2900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 18
Ꙭ Nasza oferta skierowana jest do osób, które szukają dłuższego filmu niż najczęściej spotykane 45 min. ale żeby przy tym, ...
Wykonanie: DigiHex Systems