Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Darek - kamerzysta WarszawaDarek
Warszawa
CENA: 1950 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 16430
POLECEŃ: 270

 

 

 

 OFERTA Sezon 2015 !!! CAŁA POLSKA - Film Video HD + Pozowana sesja Foto  / Para młoda z gośćmi ,rodzicami i świadkami,Sesja  w czasie wesela /  Całość  FILM+FOTO - 1950zl.

 

 Pakiet HIT Sprzedazy - 120 minut film najwyższej jakości HD nagrany na USB3 - 32GB + video clip najciekawsze sceny z  filmu / do rozesłania  Internetem /Facebook,Y.tube /

- przygotowania /Sceny w domu panny młodej /

- ślub kościelny

- wesele  / do konca oczepin ,okolo 2 w nocy

 

 cena -1950 zł

 

Pakiet HD - do 120 minut film jakości HD nagrany na USB3 - 32GB

Cena - 1950 zł

 

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

wideo - Bydgoszcz + Warszawa - film z wesela 1513
1
wideofilmowanie - Wrocław + Warszawa - film z wesela 968
1
filmowanie - Warszawa + Warszawa - film z wesela 953
0

Sprzęt

W pracy towarzyszą mi:

Kamera - Sony VG20,mikrofony Sony,Postprodukcja MAC.

- Lampy - Arri 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1950 zł
1950 zł
Kamerzysta Darek, Warszawa
Kamerzysta Darek, Warszawa Ocena: 4,44 / 5 8 opinii
Bardzo solidna robota, potrafi rozluźnić spiętą atmosferę. Człowiek-widmo, czyli kręci film ale w ogóle tego nie odczuwać ze jest. Polecam każdemu.
Wioletta i Łukasz, ślub: 2016-07-08
Nasz kamerzysta Dariusz to mega profesjonalista! Człowiek z ogromym doświadczeniem. Mimo, że wcześniej filmował galę Oscarów z ich zdobywcą filmem Ida, czy śluby gwiazd, takich jak Michał Wiśniewski i robił zdjęcia ludziom z show biznesu, to potraktował powaznie nas i nasze ślubne potrzeby. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Świetny stosunek jakości do ceny. Dodatkowo gratis otrzymaliśmy teledysk zaproszenie i podziękowanie rodzicom . Super człowiek na właściwym miejscu! Extra przyjazna atmosfera na planie. Punktualność i spontanicznosc to jego zalety! Doskonale dawał sobie radę wśród pozostałych kamer TV, które kreciły z nami popularny program ślubny. Pan Darek doskonale radził sobie na wodzie, bo wesele było na statku. Pozostawał wręcz niewidzialny, a był wszędzie tam gdzie trzeba. Fajna i łatwa komunikacja. Polecamy Pana Dariusza wszystkim szukającym profesjonalisty za rozsądne pieniądze w województwie mazowieckim :) Jolanta i Michał
Jolanta, ślub: 2016-05-28
Zdjęcia i film ze ślubu i wesela wykonane zostały w wysokiej jakości i uwzględniły najważniejsze momenty uroczystości. Sesja plenerowa została zrealizowana z pomysłem i uważamy, że zdjęcia są bardzo ładne. Montaż krótkiego klipu poprzedzony został wymianą opinii, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia. Podsumowując duży plus dla Pana Darka. Również za to, że przed imprezą uzgodniliśmy plan działań i nie musieliśmy już do tego wracać. Pan Darek robił swoje, punkt po punkcie i materiał wyszedł bardzo dobrze. Serdecznie dziękujemy za współpracę.
Paweł Kozielewicz, ślub: 2015-08-15
Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu jaki wykonał dla nas Pan Darek. Zrealizowany z gustem. Film wykonany w bardzo dobrej jakości. W cenie mieliśmy również krótki filmik/teledysk który można porozsyłać znajomym na maila. Super sprawa. Krótki okres oczekiwania i bardzo dobra cena. Generalnie polecamy.
Judyta i Mariusz, ślub: 2011-05-21
Film zrobiony mało profesjonalnie. Pominięte zostało dużo ważnych momentów. Brak widocznego wstępu, zakończenia oraz powiązań między fragmentami. Widoczny barak widoczności oraz inicjatywy kamerzysty. Brak pomysłu na film.
Martyna, Adam Laskowski, ślub: 2010-09-18
Bardzo ładny i bardzo klasyczny film z doskonałym wyvzuciem - dokładnie taki o jaki prosiliśmy - polecamy
Marcin i Małgorzata Zawadzcy, ślub: 2010-08-28
film został bardzo fajnie zmontowany, ujęte najważniejsze sceny. polecam
Sylwia Wakulińska, ślub: 2010-06-05
dobry i szybki kontakt, duże zaangażowanie, film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami,
aleksandra chraszczewska, ślub: 2010-05-29
tanio i sprawnie bez zbędnych udźiwnień
Izabela Łuczkowska i Krzysztof Bańko, ślub: 2010-05-15
Wykonanie: DigiHex Systems