Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Kamil

 - kamerzysta Suwałki
Filmy ślubne Suwałki, województwo Podlaskie
Poleceń: 8

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3150 zł
3150 zł

Wideofilmowanie dwóch operatorów

4150 zł
Ciekawy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 45-120 min. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. Dostęp do filmu przez internet na DVD lub pamięć USB do wyboru 3 kopie.
4150 zł

Sprzęt

Jeśli chodzi o sprzęt do wideofilmowania na ślubach. Obecnie zamiast kamery używamy aparatów Sony i Nikon. Ponieważ widefilmowanie ślubne dzieje się dookoła nas, dlatego aparaty o mniejszych gabarytach są znacznie mobilniejsze i posiadają dużą zaletę że można w szybki sposób zmienić kadr ujęcia. Ponieważ obecnie trend w wideofilmowaniu ślubnym uległ drastycznym zmianom. Widzimy, że wideo filmowiec pracując często zmienia miejsce kręcenia filmu w trakcie uroczystości ślubnej. Taką sytuację sprawiły akcesoria pozwalające łatwiej i szybciej zmienić płynnie kadr zdjęciowy. Dzięki lustrzankom praca wideofilmowania stała się bardziej mobilna, a to sprawiło, że film ślubny stał się ciekawszy, żywszy i lepszy w odbiorze niczym Holiwoodska produkcja filmowa. Dzięki takim akcesoriom jak rig, slider czy flycam, filmowanie ma możliwość nagrania wielu różnych ujęć z kilku stron. To powoduje, że automatycznie film robi się ciekawszy. Zmianie uległ także montaż filmów. Nie kręci się wielogodzinnych tasiemców. Filmy ślubne potrafią zawierać się w 1 godzinie, a nawet trwać kilka minut, w formie teledysku z najlepszymi i najważniejszymi momentami ze ślubu. Wszystko to powoduje, że wideofilmowanie jest znacznie pracochłonniejsze niż wcześniej.

[ brak komentarzy ]

Zobacz także innych kamerzystów

Krystian - kamerzysta Łomża

4000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(8 opinii)
Poleceń: 135
Jeden film, tysiące słów i bezkres uczuć...

Piotr - kamerzysta Szepietowo

3900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 41
Ślub i wesele to niepowtarzalny dzień, który powinien pozostać w pamięci do końca życia. Filmy wykonane przez nas są gwarancją ...
Wykonanie: DigiHex Systems