Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Karolina - kamerzysta LublinKarolina
Lublin
CENA: 3100 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 2405
POLECEŃ: 96

Jesteśmy młodym zespołem ludzi z pasją i doświadczeniem, posiadamy wyższe wykształcenie artystyczne. Od 5 lat pracujemy jako filmowcy i montażyści przy realizacji różnych projektów przy współpracy z wieloma festiwalami w całej Polsce, TVP 2, Festiwalem Dwa Brzegi itd. Przez ten okres stworzyliśmy około 300 realizacji reportażowych i reklamowych. Otrzymaliśmy Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz główna nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Fama w Świnoujściu za projekt filmowy, realizujemy teledyski muzyczne, filmy dokumentalne.

 

Tworzenie reportaży okolicznościowych w tym ślubnych jest dla nas niezwykle ciekawym i rozwijającym doświadaczeniem, głównie ze względu na ludzi i emocje jakie towarzyszom im w tych najważniejszych chwilach życia. Pragniemy rzetelnie zrelacjonować te dni, robiąc to w sposób profesjonalny z wykorzystaniem naszej wiedzy artystycznej i doświadczenia operatorskiego. Co najwazniejsze: mamy na koncie bardzo wielu zadowolonych klientów :) Zaparaszamy do współpracy!

 

 

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

Podziękowania dla rodziców + Lublin - film z wesela 299
0
Plener  ślubny, klip plenerowy + Lublin - film z wesela 601
0
Teledysk- Magdalena i Daniel + Lublin - film z wesela 543
0
Plener ślubny Kazimierz Dolny + Lublin - film z wesela 321
0
Podziękowanie dla rodziców na wesoło + Lublin - film z wesela 726
0
filmy wesele - Lublin + Lublin - film z wesela 303
0
Plener filmowy, teledysk + Lublin - film z wesela 496
0
Film promocyjny + Lublin - film z wesela 637
0

Sprzęt

Filmy nagrywane są profesjonalnymi aparatami pełnoklatkowymi. Ponadto używamy profesjonalnego sprzętu stabilizującego obraz typu, FlyCam, gimbal, profesjonalnego oświetlenia mobilnego, rejestratora dźwięku, zewnętrznych mikrofonów, kamery go pro. 

Wykształcenie plastyczne i doświadczenie w produkcji różnego rodzaju filmów i teledysków przekłada się na wysoki poziom filmów ślubnych które dla Państwa tworzymy. Ponadto jesteśmy młodym, uśmiechniętym i otwartym zespołem :) Zapraszamy do współpracy!

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3100 zł
3100 zł
Kamerzysta Karolina, Lublin
Kamerzysta Karolina, Lublin Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Mega profesjonalizm, wspaniała współpraca!!!! Polecamy. Mega realizacja podziękowania dla rodziców. Jesteśmy pod wrażeniem i czekamy na film ze ślubu. Dziękujemy!!!
Tomek i Marysia, ślub: 2017-07-22
Oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo sympatyczna kamerzystka, ma ciekawe pomysły, dyskretna.Swoją prace wykonuje bardzo dobrze
Ewelina Kasperczuk, ślub: 2016-07-02
Wykonanie: DigiHex Systems