Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Krzysztof - kamerzysta WarszawaKrzysztof
Warszawa
CENA: 1600 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 13702
POLECEŃ: 752
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018

Jesteśmy młodą grupą ludzi o wspólnych zainteresowaniach, wykształceniu z zakresu fotografii i filmu. Od 10 lat działamy w branży tworząc dla Państwa reklamy, filmy instruktażowe, dokumenty, wesela, chrzciny oraz wykonujemy niebanalne zdjęcia.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z podziękowaniami z Państwa strony za poświęcenie, kreatywność oraz nieszablonowe materiały.

Ukończyliśmy studia filmowe, fotograficzne i wdrażamy poznane techniki oraz nowinki technologiczne tak, aby materiały były ponadczasowe.

Nasza praca opiera się na zaufaniu, wspólnym podejmowaniu decyzji oraz pięknym i wiernym pokazaniu świata okiem obiektywu. Utwierdzani w tym, że nasze materiały są wyjątkowe, nieustannie szkolimy się podnosząc swoje kwalifikacje, aby Państwa zadowolić.

Zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całej Polski!

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

wideofilmowanie - Chełm + Warszawa - film z wesela 280
0
filmowanie - Włocławek + Warszawa - film z wesela 45
0
video - Piła + Warszawa - film z wesela 40
0
filmowanie ślub - Olsztyn + Warszawa - film z wesela 455
1
wideofilmowanie - Bielsko-Biała + Warszawa - film z wesela 147
0
video - Olsztyn + Warszawa - film z wesela 365
0
filmowanie ślub - Zamość + Warszawa - film z wesela 150
0
studio video - Chełm + Warszawa - film z wesela 260
0
kamera - Gdynia + Warszawa - film z wesela 1377
0
filmowanie wesele - Gdańsk + Warszawa - film z wesela 180
0
filmowanie - Gdynia + Warszawa - film z wesela 286
0
videofilmowanie - Piła + Warszawa - film z wesela 317
0
kamera - Biała Podlaska + Warszawa - film z wesela 771
0
kamerzysta - Wrocław + Warszawa - film z wesela 299
0
filmowanie wesele - Kraków + Warszawa - film z wesela 255
0
filmowanie - Łódź + Warszawa - film z wesela 237
1

Sprzęt

Dysponujemy kamerami HD (Full HD) marki Sony i Panasonic oraz aparatami marki Canon z pełnym osprzętem (obiektywy i lampy).

Finalnie dostają Państwo materiał nagrany i zmontowany przez dyplomowanych operatorów ,montażystów na płytach DVD oraz BLU-RAY.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1600 zł
1600 zł
Kamerzysta Krzysztof, Warszawa
Kamerzysta Krzysztof, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Polecamy gorąco! Otwarty na pomysły, chętny do współpracy, profesjonalista! Pomimo, że pierwszy nawiązany kontakt był wyborem spośród bogatej konkurencji w internecie, już po pierwszy spotkaniu wiedzieliśmy, że to będzie udana współpraca :) W trakcie imprezy - niezauważalny, przemykający pomiędzy gośćmi, zawsze na miejscu, a wywiady przeprowadzone z gośćmi - mistrzostwo! Polecamy gorąco! I życzymy dalszych sukcesów :) Patrycja i Daniel
Patrycja i Daniel, ślub: 2017-06-24
Pana Krzysztofa znaleźliśmy przypadkiem w internecie, zdecydowaliśmy się poprosić go o wykonanie nagrań dla nas po obejrzeniu dostępnych próbek i spotkaniu. Pan Krzysztof wykonał swoje zadanie bardzo profesjonalnie i bez żadnych komplikacji, które my moglibyśmy odczuć. W czasie uroczystości był cały czas w tle, przez większość czasu niewidoczny, polując na ujęcia, które nam nie przyszłyby nawet do głowy. Po wydarzeniu pozostawał z nami w kontakcie w celu omówienia szczegółów montażu. Przyznam, że pomysł na to, żeby w ogóle mieć film z uroczystości, pochodził od żony, ja sam byłem pomysłowi niechętny. Współpraca z Panem Krzysztofem odmieniła moje podejście, a obejrzenie gotowego już materiału sprawiło, że ucieszyłem się, że udało nam się zaprosić go do współpracy. Film wyszedł naprawdę pięknie, widać, że kręcono i montowano go umiejętnie i z pasją. Z naszej strony bardzo serdecznie polecamy Pana Krzysztofa każdemu poszukującemu kamerzysty na ślub, lub inną uroczystość. Na pewno nie będziecie rozczarowani.
Aleksandra i Maciej, ślub: 2017-05-12
Kamerzysta przesympatyczny, profesjonalista, otrzymaliśmy na chwile obecną tylko próbki filmowe a już bardzo nam się podobają. polecamy i dziękujemy!!!!!!!!!!
BEATA I TOMASZ, ślub: 2016-08-14
Gdybyśmy mieli wybierać kamerzystę jeszcze raz , na pewno byłby to znów Pan Krzysztof :) pełen profesjonalizm :) nie czuliśmy nawet jego obecności :) gorąco polecamy pozdrawiamy Aga i Sławek
Agnieszka Szyc, ślub: 2012-06-09
Ogolnie wszystko ok! Swietna jakosc filmu oraz zdjec. Jedyny minus to niedotrzymanie terminu dostarczenia gotowych, zmontowanych materialow. Za to dobry kontakt mailowy i telefoniczny.
Iga Glowacka, ślub: 2012-05-12
Jesteśmy w 100% zadowoleni z usług Pana Krzysztofa. Wszystko solidnie, profesjonalnie i na czas!:) Jeżeli chodzi o samego Pana Krzysztofa to naprawdę przemiły człowiek, pełen uśmiechu i taktu. Gorąco polecamy !:)
Magdalena Kornacka, ślub: 2012-02-18
Wykonanie: DigiHex Systems