Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Łukasz

 - kamerzysta Wrocław
Filmy ślubne Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 98

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaPortfolio kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Podziękowania dla rodziców

200 zł
Za podaną kwotę kręcimy teledysk podziękowań dla rodziców według określonego scenariusza wybranego z młodą parą. W cenie nawet 2 dniowe kręcenie klipów do teledysku/opowieści w formie zabawnej lub dowolnej wybranej z parą młodą.
200 zł

Pełny pakiet filmowania na rok 2020

3300 zł
Pełny pakiet filmowania, 3 osobowa ekipa, dron na rok 2020
3300 zł

Sprzęt

 W naszym posiadaniu są trzy, bezlusterkowe aparaty, specjalnie przeznaczone do filmowania. Dzięki niezwykłym, manualnym obiektywom utrwalamy Wasze chwile z klasycznymi efektami filmowymi oraz w super jakości, jakiej nie daje żadna kamera. Dzięki temu, że filmujemy we dwie osoby zyskujecie pewność, że każda chwila zostanie nakręcona. Filmowanie we dwie osoby to także odważne filmowanie i niestandardowe ujęcia i efekty.

 

Do naszej dyspozycji pozostaje także:

- oświetlenie

- zewnętrzny mikrofon

- statywy

- gimbale

- monopody

- stabilizatory

- dyktafon

- oświetlenie

- licencjonowane oprogramowanie do obróbki wideo

 

Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Kamerzysta Łukasz, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 7 opinii
Profesjonalna obsługa. Kamerzysta godny polecania bardzo kompetentny.
Karolina, ślub: 2014-08-16
Film nam się bardzo podobał, profesjonalne podejście do klientów, gorąco polecamy ;-)
Krystian, ślub: 2013-06-22
Świetny kontakt, przyjemna atmosfera od początku do końca. Film zrealizowany ciekawie i z pomysłem. A samo "zbieranie materiału" było zrealizowane tak, że nie czuliśmy dyskomfortu, spowodowanego świadomością, że ktoś nas kręci. Dostaliśmy dokładnie to na czym nam zależało. W naszym wypadku był to nie za długi film, zmontowany z humorem, dobrą muzyką. I mimo, że na początku nie chciałem kamerzysty na ślubie to nasz film oglądam kolejne razy z wielką przyjemnością, świetnie się przy tym bawiąc.
Sławomir, ślub: 2012-10-20
Bardzo dobra i konkretna współpraca, nienachalne profesjonalne sugestie ... spokój i opanowanie, bezinwazyjna praca, tak dla państwa młodych jak i ekipy foto. Pomysłowość i zaangażowanie w pracę. Otwartość na sugestie i profesjonalna ocena pomysłów wynikająca z doświadczenia mimo młodego wieku. Wraz z korzystną ofertą cenową czynią Łukasza świetnym powiernikiem Państwa ślubnej pamiątki jaką jest film. Zdecydowanie polecamy
Agnieszka i Piotr, ślub: 2012-10-12
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubnego. Jest dynamiczny, ciekawy, zabawny i wzruszający. Nie brak w nim humoru i profesjonalnych przejść. Profesjonalne i uczciwe podejście do klienta. Polecamy!
Magdziarek, ślub: 2012-09-29
Pan Lukasz jest osoba bardzo sumienna i godna zaufania. Bez jakichkolwiek problemow zgadzał się na wszelakiego rodzaju drobne prośby. Film jest fajny, profesjonalnie zrobiony i ogląda się go bardzo przyjemnie. Polecam.
Boguslaw, ślub: 2012-09-15
Bardzo dobra współpraca, rewelacyjny film z imprezy, ciekawie przedstawione momenty ceremonii ślubnej i wesela, profesjonalny kamerzysta, jak również bardzo sympatyczny człowiek , jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy w 100%.
Beata Adam, ślub: 2012-07-21

Zobacz także innych kamerzystów

Paweł - kamerzysta Wrocław

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(59 opinii)
Poleceń: 1320
Lotnym okiem szukamy Waszych emocji! Skorzystaj z indywidualnej oferty na ostatnie wolne terminy w 2020!

Mariusz - kamerzysta Wrocław

1750 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 280
Nasza oferta daje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Filmowanie wesela to coś więcej niż zwykły reportaż z tej uroczystości. Bardzo ...

Rafał - kamerzysta Wrocław

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(25 opinii)
Poleceń: 172
Od sezonu 2017/2018 filmy realizujemy w technologii 4K! Stanowię źródło pozytywnej energii, niewyczerpalnego humoru i pasji w tym co robię. ...
Wykonanie: DigiHex Systems