Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Marcin - kamerzysta KatowiceMarcin
Katowice
CENA: 3000 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 4116
POLECEŃ: 74
ZADAJ PYTANIE

Doświadczenie w pracy kamerą (w relacjach sportowych, filmach dokumentalnych czy produkcjach teledyskowych) powoduje, że sprawnie, bezstresowo i z uśmiechem wykonujemy swoją pracę.
Koncentrujemy się na relacjonowaniu Waszego dnia ślubu w sposób estetyczny, dyskretny i wysmakowany, abyście bez najmniejszego skrępowania chętnie pokazywali ten film każdemu.

Nie wykorzystujemy w montażu tandetnych efektów i kiczowatych przejść. Zdobyty przez lata warsztat (dzięki współpracy z najbardziej prestiżowymi klientami i telewizjami z kraju i zagranicy) sprawia, że nasze produkcje są efektowne i eleganckie.

 

W cenie 3000,- otrzymujecie pełną, całodniową obsługę przez dwie osoby (dwie lustrzanki filmujące + kamera). Realizujemy ją od początku do końca w taki sposób i w takim wymiarze, jak ustalimy z Wami.

Możemy filmować Wasze przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię ślubu oraz przyjęcie weselne aż do oczepin. Filmowanie sesji fotograficznej w innym dniu, przygotowania, przymiarki, kurs tańca jeśli sobie życzycie, wykonujemy w ramach ceny głównego filmu!

Ze zgromadzonego materiału przygotowujemy efektowny film oraz teledysk "highlights" w formie plików MP4 (na każdy telewizor z USB, odtwarzacz oraz komputer). Na życzenie możemy także dostarczyć w specjalnie dla Was przygotowanych etui płyty Blu-ray a także pliki MP4 na pen-drive w takich samych okładkach. Na płytach znajduje się animowane menu z dostępem do wyboru scen oraz dodatków. W dziale dodatki są: skrótowy teledysk "highlights", teledysk "backstage" z sesji plenerowej oraz inne materiały (np. galeria zdjęc, teledysk z podziękowaniami dla rodziców itp.). 

 

Naszą flagową ofertą jest pełna obsługa foto/video. W cenie 6000 zł - oferujemy płynną, sprawną obsługę przez 3 osoby, na 2 lustrzanki filmujące + kamera HD + sprzęt foto. Pełny pakiet od przygotowań po oczepiny, oraz sesję foto dodatkowo filmowaną w innym dniu. W tym pakiecie oferujemy nie tylko sprawną i bezstresową obsługę, ale i zintegowany komplet materiałów:

Część video na pen-drive lub pierwsza płyta (Blu-ray)

  • film około 60 min.,
  • skrót teledyskowy z całego dnia "highlights",
  • relacja z sesji fotograficznej "backstage",

Część foto na pen-drive lub druga płyta (DVD)

  • fotoreportaż ponad 300 zdjęć JPEG

Pen-drive lub płyty otrzymujecie Państwo w eleganckim etui, którego wygląd jest dopasowany do okładki fotoksięgi. W komplecie fotoksięga, na którą składa się 10 rozkładówek 30x80 cm (zamiennie proponujemy profesjonalnie wywołane zdjęcia, jeśli nie lubicie fotoksiąg). Projekt nadruków, okładek, animowanego menu Blu-ray wykonywany jest wspólnie dla całego kompletu materiałów foto/video i stanowi integralny komplet. 

 

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu osobistego! Oferujemy także dodatki i atrakcje ślubne wraz z obsługą.

Polecamy teledyski zaręczynowe, ślubne oraz podziękowania dla rodziców.

 

W promieniu 30km od Katowic dojazd gratis. Przy standardowym zestawie usług video lub foto/video do ceny końcowej nie doliczamy już NIC. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Ten serwis działa tak, że o dostępności naszego terminu zostaniecie poinformowani już na etapie pisania do nas :) System Was poinformuje, czy jesteśmy dla Was dostępni, czy już nie.

Jeśli termin jest dostępny, napiszcie do nas i zaproponujcie datę i miejsce spotkania. Weźmiemy ze sobą laptopa i wzorcową umowę. Rezerwacji terminu dokonujemy po wpłacie 10% zaliczki. 

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

Jessica i Claudio - Skien, Norwegia 2016 + Katowice - film z wesela 337
0
Beata i Piotr - teledysk ślubny 2015 + Katowice - film z wesela 543
0
Monika i Wojciech - teledysk plenerowy - 2014 + Katowice - film z wesela 613
0
Barbara i Christian - Wiedeń 2013 + Katowice - film z wesela 920
0
Monika i Wojciech - skrót 608
0
Ania i Paweł - podziękowania dla rodziców 2014 + Katowice - film z wesela 541
0
Karina i Jacek - Myszków + Katowice - film z wesela 361
0
Monika i Michał - teledyskowy skrót 804
0
Sylwia i Darek - teledyskowy skrót 778
0
Ania i Paweł - teledysk narzeczeński 2013 + Katowice - film z wesela 771
0
Marcelina i Marcel - teledysk zaręczynowy + Katowice - film z wesela 783
0
Marcelina i Marcel - backstage teledysku + Katowice - film z wesela 683
0
Ewa i Adrian - teledysk ślubny 2012 + Katowice - film z wesela 651
0
Fluent - teledysk muzyczny + Katowice - film z wesela 800
0
Jillali Marsafi - teledysk muzyczny + Katowice - film z wesela 613
0

Sprzęt

Potrafimy umiejętnie wykorzystać nowe zdobycze techniki. Używamy lustrzanki filmujące Canon. Poza lustrzankami filmującymi mamy także klasyczną kamerę, statyw i kran kamerowy gwarantujący efektowne ujęcia z sali. Treść jest jednak najważniejsza i dlatego każdym ujęciem opowiadamy Waszą historię, bo wiemy, że na filmie najważniejsi jesteście Wy – Para Młoda.

Technologia High Definition nie ma dla nas tajemnic. Nagranie możemy Państwu dostarczyć na płytach Blu-ray, z animowanym, wielostronicowym menu, które posiada takie dodatki, jak Pop-up itp., a w razie potrzeby także na DVD. Standardowo Wasz film oddajemy w postaci plików mp4 na pen-drive do oglądania na telewizorach Smart-TV, odtarzaczach multimedialnych, laptopach itp. a także wgrywamy go na "chmurę", np. Google Disc.

Filmy realizujemy za pomocą następujących urządzeń (w zależności od potrzeb i warunków):

  • cyfrowe lustrzanki filmujące Canon z wymiennymi obiektywami,
  • kamera Canon HD,
  • rejestratory dźwięku HR najwyższej jakości (wielośladowy Tascam, ZOOM oraz Yamaha)
  • kran kamerowy, wózek
  • dodatkowe oświetlenie efektowe,

...i wiele innych, dobieranych w zależności od potrzeb i okoliczności. 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Teledysk Ślubny

700 zł
Opracowany na podstawie wspólnie przygotowanego scenariusza barwny i dynamiczny teledysk. Przepiękna pamiątka!
700 zł

Podziękowania dla rodziców

700 zł
Podziękowania dla rodziców wykonujemy po szczegółowym omówieniu z Wami, zarówno pod względem scenariusza, jak i dopracowania każdej sceny. Wspólnie z Wami stworzymy film, który trafi w czułe punkty Waszych rodziców tak aby doprowadzić ich do łez szczęścia. Ten teledysk w pakiecie z filmem ślubnym taniej o 200,- zł!
700 zł
Kamerzysta Marcin, Katowice
Kamerzysta Marcin, Katowice Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Pan Marcin wraz z małżonką, która mu pomaga są przesympatycznymi ludźmi. Ich uprzejmość idzie w parze z profesjonalizmem. Znają się na swojej pracy doskonale. Super nam się z nimi pracowało nad filmikiem z podziękowaniami dla rodziców. Marcin jest warty polecenia. Ciekawa osobowość i pełen profesjonalizm .
Ilona Adamczyk, ślub: 2018-09-29
Współpraca na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecamy kamerzystę :)
Anita Kępa Robert Ćwik, ślub: 2016-07-09
Marcin i Asia są profesjonalistami w kwestii wideofilmowania, utrzymują bardzo dobry kontakt z przyszła para młodą. Są również wesołymi osobami którzy świetnie potrafią rozładować napiętą atmosferę oraz idealnie doradza w tym, jak stworzyć dobry materiał. Film nakręcili taki jaki sobie wymarzyliśmy z mężem ,wzruszający, pełen zaskakujących ujęć, możemy go oglądać codziennie i nigdy nam się nie znudzi Dają w filmie świetną muzykę idealnie pasującą do całej reszty :) Polecamy gorąco !!
Beata Markowicz, ślub: 2015-10-10
Współpraca z Marcinem i Asią to była sama przyjemność. Zaznaczę, że wcześniej z Narzeczonym nie mieliśmy styczności z kamerą i bardzo obawialiśmy się czy nie będziemy zbyt spięci i sztuczni na filmie. Na szczęście nasze obawy okazały się bezpodstawne - Nasi kamerzyści dzięki swojej charyźmie i osobowości sprawili, że od pierwszej chwili poczuliśmy się bardzo swobodnie w ich towarzystwie. Właściwie mieliśmy wrażenie jakbyśmy się znali od dawna :) Dodatkowo dzięki ich wspaniałym pomysłom na ciekawe ujęcia i fachowej pracy przy montowaniu filmu jego oglądnie sprawia Nam dużo radości. Bardzo cieszyło Nas, iż w każdej chwili można było do Nich zadzwonić lub napisać i podzielić się swoimi inspiracjami co do organizacji wesela i poradzić się czy dana rzecz się sprawdzi. W końcu obydwoje mają duże doświadczenie w tym temacie. W dniu wesela w trakcie ogólnego domowego stresu przy szykowaniu się, Marcin z Asią byli ostoją spokoju, wprowadzali dobry nastrój i bardzo pomagali wszystkim domownikom przypominając, że to Nasz dzień i trzeba się dobrze bawić a nie martwić czy wszystko się uda - bo przecież i tak się uda :) Ich humor i jednocześnie profesjonalizm sprawił, że goście również byli zadowoleni z ich pracy, która w żaden sposób nie przeszkadzała w ogólnej weselnej zabawie. Podsumowując możemy z czystym sumieniem polecić ekipę wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe wspomnienia ze swojego Najważniejszego Dnia.
Kamil Lolo, ślub: 2015-08-08
W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również poszczególne dodatki. Doskonałej jakości dźwięk i obraz, a także zachowane proporcje w ujęciach, odpowiednia dynamika świadczą o dobrym warsztacie. Kiedy szukaliśmy kamerzysty na nasze wesele mieliśmy kilka warunków, m.in. dodatkowo, poza głównym filmem, chcieliśmy mieć nagraną całą uroczystość w kościele. Tylko pan Krupski bez mrugnięcia okiem stwierdził, że nie będzie najmniejszego problemu. Bardzo indywidualne podejście do klienta (co w tej branży niezwykle ważne). Dla nas bezkonkurencyjny!
Monika i Wojciech Szczypka, ślub: 2014-08-30
Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.
Aurelia Duniec, ślub: 2014-07-19
Wykonanie: DigiHex Systems