Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Mirosław

 - kamerzysta Katowice
Filmy ślubne Katowice, województwo Śląskie
Poleceń: 21

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1999 zł
1999 zł

oferta specjalna

3150 zł
oferta specjalna na 2 camery HD z Blue RAY oraz 2 kompletami DVD z niebanalna czołówka oraz wspaniałym epilogiem teledyskiem wykonanym w Andergran-dowo dojazd do 100km i możliwość negocjacji
3150 zł

Sprzęt

Nasza firma jest wyspecjalizowana z zakresu fotografii i wizualizacji wideo. To przede wszystkim 20-letnie doświadczenie założyciela firmy Mirosława, oraz dobrany zespół pracowników, który jest niezmienny już od ponad 10lat.

 

Oprócz fotografii ślubnej i mody ślubnej gdzie jesteśmy też jej kreatorami, wykonujemy fotografie i strategie marketingowe dla kilku firm z branży ślubnej, zdjęcia na okładkach magazynów mody i informatorów okolicznościowych.

Praca z młodymi ludźmi obsługa ślubów jest dla nas wyzwaniem oraz nakręca Nas do coraz ciekawszej i kreatywnej pracy, dlatego powstały oldschool-owe albumy oraz ich oprawa. Nasze laboratorium to wyjątkowe urządzenia najnowszej generacji mini laby oraz druk wielkoformatowy 1,3m x 25m druk na każdym podłożu

Studio ma 2 stacje robocze do obróbki fotografii ślubnej z wykwalifikowaną kadrą pracującą na iMAC 24" z CS4.

Klient ma dostęp do obróbki na każdym etapie i wnoszenia własnych wizji, co do efektu końcowego.

Firma uczestniczy w programie najlepszych studiów fotograficznych na świecie o certyfikowanych jakości usług fotograficznych i filmowych  


"Kodak Promiise of Exellence " oraz "Mistrz ślubno - weselny 2005 2006 2008" - nagroda przyznana przez klientów naszej firmy i "informatora ślubnego"

Członek Krajowego Cechu Fotografów i Klubu Fotografii Artystycznej  


Nasz sprzęt do obsługi uroczystości ślubnej:

- Canon1 DS MARK III aparat o pełnej klatce 21mil pix drugi zastępczy Canon 1 Ds mark II

- obiektywy 24-70 L f2,8 -- 70-200 L f2,8fishay L 14mm f 2,8 85 L f 1,2 50 f 1,4

- lampa błyskowa EX II 430

- studio fotograficzne i filmowe 32m2 dekoracje teatralne starej winiarni oraz strych wnętrz (możliwość przygotowania dekoracji specjalnie dla Was)

- 12 lamp studyjnych Firmy Bovens i elfo


Sprzęt Video

Sony PMW-EX3 oraz 2 x Sony HVR-A1E

- do realizacji obrazu używamy ramion kamerowych stedi cam-ów

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie powierzone nam przez klienta montaż filmów w programach Final Cut.

Samochód Cabrio oraz motocykl z 2 kamerami przeznaczony do filmowania podczas przejazdu Pary Młodej.

Ciekawe oferty na każdą kieszeń.

Jesteśmy mobilni w obszarze całej Unii i nie tylko. Zachęcamy na plenery do Chorwacji, Wenecji, Pragi Bratysławy, Paryża.

Zapraszamy na wyjątkowe zdjęcia nad polskim morzem we wrześniu od około 10 do 15 września (dla klientów serwisu bez dopłat za dojazd).

Wyjątkowe fotografie i filmy z artystą fotografikiem

Oferta standardowa HD

Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00. Udostępnienie filmu z dnia ślubu na dwóch płytach DVD wraz z opakowaniem. teledysk , epilog kręcenie filmu z samochodu Cabrio Dojazd do pary młodej, do 30 km.

od 2050,00 zł do 2450 zł

Tak jak lubisz w HD

Realizacja zdjęć dwiema kamerami HD, fragmenty z użyciem sytemu stabilizacji obrazu GLIDECAM SMOOTH SHOOTER , mikrofony bezprzewodowe, osobna rejestraja dźwięku, 6 etiud, bez limitów czasowych np poprawiny !

od 4550,00 do 5900,00zł

Realizacja zdjęć kamerami HDV z użyciem statywów plus ew. steadicamu, realizacja dźwięku z użyciem mikrofonów bezprzewodowych i kierunkowych, film zawiera mszę i życzenia.

1400,00 zł

Non profit.

Założenie projektu: wyjazd w ciekawe miejsce np.: Kreta, Teneryfa itp. Filmujemy plener, story, dodatkowe ujęcia, podróż poślubną - Ty pokrywasz koszty - my nie zarabiamy.

2 x Kamery HD Realizacja zdjęć dwiema kamerami DV albo HDV 720 z użyciem sytemu stabilizacji obrazu GlideCam Smooth Shooter krany kamerowe , mikrofony bezprzewodowe, osobna rejestracja dźwięku na sali min. trzy etiudy do wyboru 3 teledyski!

od 3400 -3900,00 zł

do wszystkich opcji filmowych komplet płyt DVD oraz BD Blu -Ray

filmy promocyjne

filmy promocyjne instruktażowe i reklamowe

od 4000,00 zł

Zgodnie z art.66kc oferta nie jest cennikiem, a jedynie wstępem do negocjacji.

Zapraszamy Szanownych Klientów do zbudowania własnego cennika i zaproponowanie nam własnej oferty, bo każdy ślub jest inny.

 

[ brak komentarzy ]

Zobacz także innych kamerzystów

Bartosz - kamerzysta Żywiec

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 78
Nowoczesne spojrzenie na filmy ślubne. Dynamiczne kadry, teledyski , ujęcia przy pomocy drona, kilku operatorów , film w jakości 4K, ...

Andrzej - kamerzysta Bielsko-Biała

1800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 7
Produkcje Filmowe i Fotografia w jakości 4K oraz ujęcia z powietrza . Ogromna dbałość o szczegóły i rewelacyjny montaż dostosowany ...

Ewa i Piotr - kamerzysta Bielsko-Biała

2550 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 342
Nasza oferta obejmuje oryginalne klipy, wraz z inscenizowanymi fabułami zmontowanymi w dynamiczny reportaż. Ta niezwykła pamiątka z Państwa ślubu jest ...
Wykonanie: DigiHex Systems