Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Mirosław - kamerzysta WarszawaMirosław
Warszawa
CENA: 2300 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 3032
POLECEŃ: 79

Moją przygodę z profesjonalnym filmowaniem rozpocząłem 10 lat temu. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Jednak nie zmieniło się moje podejście do wykonywanej pracy. Zadowolenie klientów jest głównym priorytetem. Twoje pomysły na film są dla mnie kluczowe, ale jeśli ich nie masz, nie martw się, zaprezentuję Ci kilka ciekawych propozycji i na pewno coś wybierzesz. Zapraszam do współpracy. 

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

Magda i Hubert + Warszawa - film z wesela 114
0
Jola i Łukasz + Warszawa - film z wesela 103
0
Patrycja i Mateusz + Warszawa - film z wesela 175
0
Beata i Igor + Warszawa - film z wesela 210
0

Sprzęt

Kamery Canon XA30, Panasonic HMC151, Gopro

Filmowanie aparatami sony

Rejestratory dźwięku Zoom H1,H2, mikrofon Rode Pro

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2300 zł
2300 zł
Kamerzysta Mirosław, Warszawa
Kamerzysta Mirosław, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Kamerzysta Mirek wykonał kawał dobrej roboty. Dzięki jego ciężkiej a zarazem profesjonalnej pracy mam super pamiątkę z naszego ślubu i wesela
Magdalena Jankowska., ślub: 2017-09-23
Pan Mirosław podczas uwieczniania najważniejszego dnia w naszym życiu wykazał się bardzo wysoką kulturą osobistą, kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem. Zarówno podczas przygotowań i całej uroczystości pan Mirek poza własną inwencją otwarty był na nasze pomysły. Miły dla gości weselnych jak również doskonale porozumiewał się z obsługą imprezy. Naprawdę osoba godna polecenia pod każdym względem, charakteryzuje go pełen profesjonalizm oraz podobieństwo do Bogusława Lindy :-).
Jola Arkita, ślub: 2017-09-09
Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Panem Mirkiem jak i z efektów jego pracy. Po pierwsze jest profesjonalistą i ma bardzo dużo pomysłów i propozycji, żeby stworzyć ciekawy film. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę w postaci filmu który ogląda się z czystą przyjemnością ( to nie tylko nasze zdanie, ale również i naszych gości któryż już widzieli film). Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i gorąco polecamy każdej parze Młodej. Beata i Igor
Beata Pochylska i Igor Seweryn, ślub: 2017-06-03
Świetnie nakręcony film! Bardzo dobra jakoś filmu, stabilny obraz,ujęte najważniejsze momentu ze ślubu i wesela oraz piękny teledysk ! Pan Mirek jest mistrzem w tym co robi oraz przy tym jest bardzo sympatyczny i wesoły. Chcemy jeszcze raz podziękować ! Film oglądaliśmy juz 6 razy i za każdym razem zachwyca. POLECAMY!
Katarzyna Stolpa, ślub: 2016-07-08
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Mirkiem. Jest profesjonalny, dobrze zorganizowany i wesoły :) Film, który od Niego otrzymaliśmy zachwycił Nas i Naszą rodzinę :) Jest super zmontowany, muzyka jest świetnie dobrana, a cały film tworzy spójną całość. Super się go oglądało, przywołuje on nasze najmilsze wspomnienia :) Gorąco polecamy Pana Mirka! :) Karolina i Andrzej.
Karolina Majszczyk, ślub: 2016-05-26
Szczerze polecamy Pana Mirka :) Profesjonalny kamerzysta i bardzo mily czlowiek. Jestesmy bardzo zadowoleni z filmu. zarowno realizacja (stabilne i ladne ujęcia, dobry dzwiek) jak i montaz OK. Film trwa ok. 1h 50 min.. w jakosci full HD na BD i kilka kopii na dvd. Dodatkowo kilkuminutowy klip ze skrotem calosci :) . Muzyke do podkladu moglismy zaproponowac wlasną. No i czas realizacji swietny, niecale 2 miesiace od slubu.
Agnieszka i Krzysztof, ślub: 2015-09-05
Wykonanie: DigiHex Systems