Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Robert

 - kamerzysta Kalisz
Filmy ślubne Kalisz, województwo Wielkopolskie
Poleceń: 79

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Sprzęt

W obecnych czasach kamerzysta musi posiadać nie tylko doświadczenie, mieć talent i wyobraźnię, ale musi posiadać wysokiej kasy sprzęt. Nasza firma posiada na najwyższym poziomie sprzęt, urządzenia i akcesoria .

Posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt filmowy, jak i sprzęt fotograficzny. Film jest realizowany w technologii AVCHD (rozdzielczość 1920 x 1080 full HD) i formacie 16/9 przy pomocy kamery SONY wyposażonej w trzy 1/3 calowe progresywne sensory CCD. Ta kamera gwarantuje wspaniały obraz bez konieczności używania lamp dodatkowych stosowanych przez większość kamerzystów.

Używamy profesjonalny rejestrator nagrywający dźwięk bezpośrednio z instalacji nagłośniającej i dlatego zapewniamy optymalną jakość dźwięku.

Fotoreportaż realizowany jest na sprzęcie fotograficznym marki Canon wraz z zewnętrznymi lampami błyskowymi i całą gamą obiektywów.

Super facet, sympatyczny, miły kontakt ;) na weselu pracował bez zastrzeżeń, jesteśmy super zadowoleni i czekamy na ofert końcowy czyli film z naszego najważniejszego dnia ;)
Monika Wyrwas, ślub: 2019-10-19

Zobacz także innych kamerzystów

Karol - kamerzysta Rychwał

2200 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 2
Filmy tworzone są w technologi DSLR, w jakości FullHD, co pozwala uzyskać niezwykle plastyczne obrazy o kinowym charakterze i głębi ...

Cezary - kamerzysta Śrem

1450 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 46
Wasz ślub to niepowtarzalna osobista historia, którą warto uwiecznić. Rejestracja filmu weselnego, który zawierać będzie moc energii i emocji. Pamiątka ...

Mariusz - kamerzysta Poznań

1500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 9
Filmowanie ślubów, wesel w wyjątkowym klimacie.
Wykonanie: DigiHex Systems