Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Szczepan - kamerzysta LubartówSzczepan
Lubartów
CENA: 2100 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 10685
POLECEŃ: 55
ZADAJ PYTANIE

Nasze Studio jest firmą, która zajmuje się filmowaniem uroczystości okolicznościowych a specjalizuje się w filmach z uroczystości ślubnych i weselnych.

Realizując każde zlecenie zawsze staramy się dokładnie poznać Państwa oczekiwania dotyczące montażu oraz podkładu muzycznego. Zachęcamy Klientów do wyboru utworów muzycznych wg własnego życzenia, aby film oddawał charakter Pary Młodej i klimat wesela. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów oraz zapewnić wysoką jakość dźwięku i obrazu, wykorzystujemy najnowszą technologię zapisu filmów wysokiej rozdzielczości HDV. Przy produkcji filmów posługujemy się nowoczesnymi kamerami firmy Sony oraz zawodowymi systemami montażowymi.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem studia umożliwiają trafną realizację powierzonych zadań, a w połączeniu z konkurencyjnymi cenami gwarantują Państwa zadowolenie. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i nowe pomysły.

Każdy film uzupełniamy atrakcyjnymi czołówkami i teledyskami z przyjęcia weselnego, jak również sesji zdjęciowej u fotografa lub w plenerze.Zapewniamy, że film z uroczystości będzie ciekawy, zaskakujący i wciągający jak dobry film, który wszyscy oglądają z zapartym tchem. Widz z zaciekawieniem zobaczy wszystkie najpiękniejsze chwile z tego najważniejszego Dnia w życiu, przygotowane tak, aby bawić, wzruszać, cieszyć i zaskakiwać. Swój film otrzymacie w dwóch kopiach DVD lub Blu-Ray z indywidualnie zaprojektowanymi nadrukami i okładkami najwyższej, fotograficznej jakości. Na płycie znajdziecie profesjonalne, rozbudowane, interaktywne menu, przygotowane specjalnie dla Was z możliwością wyboru poszczególnych scen.

Nasze produkcje nie są typowymi reportażami. Przypominają filmy fabularne, dlatego też preferujemy kinowy tryb 16:9, który w połączeniu z pełnym nieliniowym montażem i odpowiednio dobraną muzyką dostarczy niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Wyjątkowy Dzień Zaślubin staramy się filmować tak, by zachować w kadrze to co najważniejsze, zachowując jego indywidualny charakter.

Proponujemy Wam film 120 - 150 minutowy, w którym są wszystkie najważniejsze i najciekawsze chwile w pigułce. "Wyciskamy" całą esencję z 4 godzin nagranego materiału, który otrzymujecie cały na płytach DVD.

Zapraszamy do współpracy

Szczepan

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

Lubartów - zwiastun + Lubartów - film z wesela 647
0
Perfekcyjny Pierwszy Taniec + Lubartów - film z wesela 496
1
Lubartów - podsumowanie + Lubartów - film z wesela 534
0
Zakończenie - weselny żart + Lubartów - film z wesela 608
0
Sesja zdjęciowa w Rzymie + Lubartów - film z wesela 581
0
22-10-2011 + Lubartów - film z wesela 474
0
Lubartów - czołówka + Lubartów - film z wesela 1910
1
Sylwia i Tomasz - podsumowanie + Lubartów - film z wesela 1455
1
Kozłówka - sesja zdjęciowa + Lubartów - film z wesela 1993
0
Wesele - Zamość + Lubartów - film z wesela 1054
0
filmowanie - Niemce + Lubartów - film z wesela 2059
0

Sprzęt

Wykorzystujemy w pracy:

Filmowanie aparatemi w formacie 4K

 

Kamery Full HD

 

Drony - do filmowania z powietrza

 

Slide kamera

 

Krany Kamerowe

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł
Kamerzysta Szczepan, Lubartów
Kamerzysta Szczepan, Lubartów Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Szczerze i z całego serca polecamy Pana Szczepana jako kamerzystę na uroczystości rodzinne i nie tylko..... Profesjonalizm pierwsza klasa....!!!!~!
krzysztof i magdalena, ślub: 2014-09-20
Wykonanie: DigiHex Systems