Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wojciech

 - kamerzysta Warszawa
Filmy ślubne Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 467

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Oferta standartowa

1 zł
Cena standartowa zawiera 3 komlety płyt DVD w formacie 16x9 . Streszczenie w formie video klipu 1 płyta
1 zł

Oferta HD

150 zł
Do ofert standartowej można zamówić 1 komplet ze ślubu w jakości HD
150 zł

Sprzęt

Nasz sprzęt i jego specyfikacje:

  • kamera cyfrowa (filmowanie)
  • Sony HDR-FX7E (HDV - najwyższa jakość obrazu i dźwięku)
  • Cyfrowy rejestrator dzwięku
  • Zoom H2
  • Satabilizator obrazu
  • SOBERCAM HAWK (najbardziej stabilne ujęcia podczas ceremoni ślubej i weselnej - tzw. efekt płynącej kamery )

 

 

Kamerzysta Wojciech, Warszawa
Kamerzysta Wojciech, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 28 opinii
Kamerzysta i fotograf godny polecenia. Super film i zdjęcia. Pełen profesjonalizm. 10/10
Dorota Oleszkiewicz, ślub: 2019-03-02
Pan Wojciech w 100% spełnił nasze oczekiwania.Profesjonalista który wysłuchał i spełnił każde nasze zachcianki co do scenariusza naszego filmu. Ten jeden z najważniejszych dni w naszym życiu przebiegł bez żadnego problemu. A płyta z naszego ślubu jest przepiękną pamiątką.Z całą pewnością będziemy polecać naszym znajomym :) Dziękujemy :)
Marta Szor, ślub: 2014-06-27
Ogólnie jako zaangażowanie i pracę Pana kamerzysty oceniamy na bdb. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc i cierpliwość :D jednakże trzeba poczekać na film bo on zwieńczy dzieło i dokładny komentarz można wystać później.
Szymon Kwitek, ślub: 2013-09-14
Wspaniała robota polecamy wszystkim niezdecydowanym. Wszystko pięknie i terminowo zmontowane.
Monika Lewandowska, ślub: 2013-08-31
Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Panem Wojciechem była prawdziwą przyjemnością!Niejednokrotnie dostaliśmy cenne sugestie, ale także uwzględniał nasze propozycje. Film jest niebanalny, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych, nietuzinkowych ujęć. Wzrusza i rozbawia do łez;) Dziękujemy bardzo:) I POLECAMY!!! Monika I Piotr 24.08.2013
Monika, ślub: 2013-08-24
Pan Wojciech profesjonalne podchodzi do swojej pracy, można było liczyć na jego pomoc, wskazówki i pomysły. Wszyscy są zachwyceni filmem z wesela. Bardzo polecamy :) Izabella i Piotr Drzazga.
Piotrek, ślub: 2013-06-22
Pan Wojciech to profesjonalista pod każdym względem!!!:-) Jesteśmy z mężem i rodziną zachwyceni filmem weselnym!!! Jest cudowny, zaskakujący, wzruszający. Pięknie dobrany każdy szczegół, tło, muzyka itd. Z całego serca polecamy Pana Wojciecha! Mamy piekną pamiątkę na całe życie!:-) Monika i Wojtek Obrowscy
monika i wojtek, ślub: 2013-06-08
Pan Wojciech bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pomoże, doradzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego kamerzysty. Film zmontowany na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy i dziękujemy Panu Wojciechowi za film, zdjęcia i pomocną dłoń :) Pozdrawiamy Joanna i Piotr :)
Joanna Kowalska, ślub: 2013-06-07
Pan Wojciech bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pomoże, doradzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego kamerzysty. Film zmontowany na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy i dziękujemy Panu Wojciechowi za film, zdjęcia i pomocną dłoń :) Pozdrawiamy Marta i Irek Wierzba
Marta Cendrowska & Ireneusz Wierzba, ślub: 2012-10-13
W dniu 6 października 2012 r. wykonał dla nas usługę wideofilmowania naszego ślubu. Z efektu pracy Pana Wojtka jesteśmy zadowoleni, film jest doskonałej jakości, zostały nagrane najważnejsze momenty tej ważnej uroczystości, dobrze skadrowane i następnie dobrze montowane w całość. Film ogląda się przyjemnie, nie dłuży się i z pewnością będzie on dla nas pamiątką tamtej wyjątkowej chwili. Polecamy tego kamerzystę z czystym sumieniem.
Robert Biernat, ślub: 2012-10-06
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana Wojciecha. Film został wykonany w bardzo dobrej jakości, bardzo profesjonalny montaż, bardzo dobra oprawa muzyczna. Ponadto Pan Wojciech był bardzo pomocny przed ceremonią o raz w jej trakcie, tzn. podpowiadał co i jak robić, jak się najlepiej ustawić, żeby wyszły dobre ujęcia. Widać, że zna się na rzeczy Ogólnie rzecz biorąc wszystko wyszło bardzo dobrze, a my mamy pamiątkę na całe życie. Zdecydowanie polecam.
Konrad Cygan, ślub: 2012-09-29
Kamerzysta bardzo sympatyczny, działa szybko i profesjonalnie. Film ze slubu super zmontowany. Polecam w 100%.
Iwona Wąsak, ślub: 2012-05-05
Witamy serdecznie, Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez Pana Wojciecha pracy. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka jakość wykonanego filmu oraz zdjęć. Duży plus za dodatkowy skrót z całego filmu w cenie usługi. GORĄCO POLECAMY! Emilia i Rafał
Emilia i Rafał, ślub: 2011-10-22
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć,jak i ze zmontowanego filmu oraz podkładu muzycznego znajdującego się na nim.Wszystkie rzeczy jakie omawialiśmy z Panem Wojciechem,jak i nasze sugestie dotyczące nagrania bądź zdjęć zostały spełnione w 100%.Polecamy gorąco i zachęcamy do skorzystania z usług tego fotografa bo daje on gwarancję pełnego profesjonalizmu.
monika kamińska mariusz dąbrowski, ślub: 2011-10-14
Dziękujemy!!!!
Natalia Żmychowa Leszek Knyziak, ślub: 2011-09-24
Z usługi jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, aczkolwiek w trakcie montażu było kilka "potknięć", jednak w ogólnym bilansie wyszło naprawdę przyzwoicie (wszystko zostało szybko naprawione). Cóż więcej mogę napisać???? Hmm, Po prostu POZYTYW.
Paweł i Kasia, ślub: 2011-09-17
Choć od naszego ślubu wlaśnie mijają dwa lata to wspominamy ten dzień tak jak by to bylo wczoraj również dzieki Panu Wojtkowi i jego żonie,którzy nagrali wspaniały film i wykonali prześliczne zdjęcia,a przy tym są fantastycznymi ludźmi.Dziękujemy!Małgosia i Mariusz
Małgorzata Prokop i Mariusz Skorupski, ślub: 2011-09-03
Wszystko jak najbardziej ok. polecam
Dominik Dąbrowski i Beata Guraj, ślub: 2011-09-03
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Wojciechem - miły i szybki kontakt! Film ze ślubu i wesela wyszedł bardzo fajnie - z przyjemnością się go ogląda. Polecamy jego usługi!!! :)
Dorota Piotrak, ślub: 2011-07-23
Współpraca z Panem Wojciechem była dla nas czystą przyjemnością. Bardzo sympatyczny i konkretny specjalista. Wykonał dla nas film z wesela w jakości HD a także zdjęcia podczas całej uroczystości oraz pleneru. Tak naprawdę nie mam określeń które mogą wychwalić Pana Wojtka oraz jego pełnego zaangażowania w swoją prace. Wszyscy w rodzinie byli zaskoczeni pięknym wykonaniem filmu oraz jego oryginalnością. Wraz z małżonką oglądaliśmy film z pełnym podziwem oraz zachwytem. Został również wykonany skrót z wesela który jest niesamowity, zawiera wszystkie najpiękniejsze oraz najciekawsze ujęcia z całej uroczystości. POLECAMY WSZYSTKIM JEGO USŁUGI - Dla nas jest prawdziwym pasjonatem w swojej branży. Życzymy jemu oraz całej jego rodzinie wszystkiego co najlepsze.
Katarzyna Malinowska i Łukasz Sowiński, ślub: 2011-06-18
Współpraca z Panem Wojtkiem przebiegła bez najmniejszych zgrzytów. Jest otwarty na sugestie i wykonał dla nas świetny materiał ze ślubu i wesela. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego usługi :) Paula & Irek
Paulina , Irek , ślub: 2011-05-13
Jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonał Pan Wojciech oraz pomocy i cennych rad. Z niecierpliwością czekamy na film,aby móc napisać więcej.
Monika Zawada i Tomsz Rybak, ślub: 2010-10-16
W 100% idealnie. Fachowo i profesjonalnie. Bardzo miły kamerzysta. Film wypadł super.
Kasia i Maciek Maksymiec, ślub: 2010-09-18
Jeżeli chodzi o samą pracę Pana Wojciecha w dniu naszego ślubu to jak najbardziej jesteśmy zadowoleni, natomiast na odbiór filmu wciąż czekamy,więc na razie żadnego komentarza nie możemy udzielić.
Katarzyna Wojtkiewicz i Jarosław Rączka, ślub: 2010-09-18
Pan Wojciech zrobił nam piękny film ze ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Utrwalił najpiękniejsze chwile i wykonał to bardzo profesjonalnie. Dziękujemy.Anna i Artur Krajewscy
Anna Jachemczyk, ślub: 2010-06-26
Pan Wojtek nakręcał u nas ślub i wesele.Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usługi.Fim został zrealizowany profesjonalnie. Oceniamy jego pracę bardzo dobrze:)
Beata Klimek i Pawel Jagodziński, ślub: 2010-02-13
Bardzo polecamy tego kamerzystę. Sprawdził się w 100% a film przez Niego zrobiony stanowi doskonałą pamiątkę dla całej rodziny. Pan Wojciech zawsze był tam, gdzie powinien a w dodatku jest przesympatyczną osobą. Polecamy :)
Paulina i Daniel Grochowalscy, ślub: 2009-10-03
Pracę Pana Wojtka oceniam na wysokim poziomie. Pomaga i podpowiada w wielu rzeczach o których młodzi mogą nie wiedzieć lub po prostu zapomnieć w tym ważnym dniu. Co do materiału filmowego to również jesteśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam Pana Wojtka ! Naszym znajomym (i nie tylko) będziemy Pana polecali :) Pozdrawiam Marek
Marek Jusiński, ślub: 2009-07-25

Zobacz także innych kamerzystów

Grzegorz - kamerzysta Warszawa

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(52 opinii)
Poleceń: 714
Nasze studio filmowe realizuje nagrania z wszelkiego rodzaju imprez,

Piotr - kamerzysta Warszawa

2200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 103
Piękne, ciekawe, ponadczasowe filmy ślubne. Opowiedziana z sercem Historia Waszej Miłości.

Marek - kamerzysta Warszawa

1600 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 71
Dzień ślubu traktuję bardzo poważnie. Jest to jedyny przypadek, którego nie da się powtórzyć. Mam wieloletnią praktykę to pozwala uniknąć ...
Wykonanie: DigiHex Systems