Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wojciech - kamerzysta WarszawaWojciech
Warszawa
CENA: 1700 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 37616
POLECEŃ: 446
ZADAJ PYTANIE

W życiu każdego człowieka są chwile, do których chętnie wracamy. warto więc uwiecznić te momenty po to aby po latach móc na nowo je przeżywać.

Oferta indywidualnie jest dopasowana do każdego klienta podczas spotkania.

Spotkanie odbywa się w ustalonym przez klienta miejscu, gdzie dojeżdżam.

Zapraszam do kontaktu!

Filmowanie jest jedną z naszych pasji i efektami tej pasji chcemy się z Wami podzielić.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje dotyczące uwiecznienia tak ważnej chwili w Państwa życiu jakim jest Ślub i Wesele. Istnieje możliwość zapisu nagrania w jakości HD na płytach Blue Ray na życzenie klienta.

Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją i dzięki temu potrafimy zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze działania zawsze zmierzają do spełnienia wszystkich Państwa marzeń i oczekiwań. Jest to poparte wieloletnią współpracą z czołowymi producentami filmów w kraju.

  • Świadczymy kompleksowe usługi fotograficzne od "A do Z".
  • Posiadamy wieloletnie kontakty z najlepszymi laboratoriami fotograficznymi , co umożliwia nam szybkie wykonywanie zdjęć w najlepszej cenie i najlepszej jakości. Każde zdjęcie poddawane jest indywidualnej obróbce.
  • Dla nas liczy się jakość, a nie ilość.

ŚLUB

Fotografia ślubna potrzebuje piękna, emocji, delikatności. Staramy się fotografować Wasze emocje, uśmiechy, przeżycia i sylwetki Pary Młodej. Unikalny czas najpiękniejszych chwil ślubu przez nasze działania będzie wspaniałą pamiątka na przyszłość. Nasza oferta dotyczy wykonania reportażu z przebiegu uroczystości weselnych, a także dotyczy sesji ślubnych w terenie.

Reportaż

Fotograf towarzyszy Parze Młodej w tym najważniejszym dla nich dniu jakim jest ślub i dokumentuje te chwile. Zdjęcia robione są w sposób dyskretny na uroczystości slubnej w kościele lub urzędzie stanu cywilnego.

Sesja ślubna

Zdjęcia wykonane podczas sesji w plenerze wykonujemy według życzeń i preferencji Pary Młodej. Mogą być wykonywane w dnoi ślubu lub w innym ustalonym terminie. Miejsca gdzie odbywa się taka sesja są realizowane w plenerze wybranym przez nas lub w lokalizacjach proponowanych przez przyszłą Panią i Pana Młodego.

WIDEOFILMOWANIE

Nasze usługi widoefilmowania są na wysokim poziomie. Dotyczy to samej rejestracji profesjonalną kamerą, aż po montaż materiału filmowego na komputerze. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie pomaga nam w realizacji materiału. Materiał realizujemy pomysłowo, aby uzyskać najciekawsze ujęcia. Celem zawsze jest profesjonalnie wykonany film. Efekt końcowy, dzięki działaniom naszych operatorów i montażystów stanie się bezcennym zapisem wydarzeń i wzruszeń, które będą powodem wielu żywych wspomnień w przyszłości.

Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z uroczystości ślubno - weselnych. Zdjęcia wykonujemy aparatami cyfrowymi lub metodą analogową (realizujemy pracę tak jak życzy sobie klient).

Materiał filmowy z wydarzenia jest zapisywany przez najwyższej jakości profesjonalny sprzęt, a dalej obrabiany i zapisywany na wszystkich dostępnych nośnikach (według uznania klienta).

Jako kamerzysta i fotograf posiadam odpowiednie przygotowanie liturgiczne i zezwelenie Kurii Metropolitarnej w Warszawie na filmowanie w czasie uroczystości religijnych.

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

video - Sochaczew + Warszawa - film z wesela 2783
1
kamera - Sochaczew + Warszawa - film z wesela 1324
1
filmy wesele - Białobrzegi + Warszawa - film z wesela 1230
0
filmowanie - Józefów + Warszawa - film z wesela 810
0
filmy wesele - Radzymin + Warszawa - film z wesela 876
0
kamerzysta - Warszawa + Warszawa - film z wesela 805
0
filmowanie - Nieporęt + Warszawa - film z wesela 797
0
filmowanie - Milanówek + Warszawa - film z wesela 747
0
filmowanie - Piaseczno + Warszawa - film z wesela 709
0
kamera - Milanówek + Warszawa - film z wesela 1435
0

Sprzęt

Nasz sprzęt i jego specyfikacje:

  • kamera cyfrowa (filmowanie)
  • Sony HDR-FX7E (HDV - najwyższa jakość obrazu i dźwięku)
  • Cyfrowy rejestrator dzwięku
  • Zoom H2
  • Satabilizator obrazu
  • SOBERCAM HAWK (najbardziej stabilne ujęcia podczas ceremoni ślubej i weselnej - tzw. efekt płynącej kamery )

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Oferta standartowa

1 zł
Cena standartowa zawiera 3 komlety płyt DVD w formacie 16x9 . Streszczenie w formie video klipu 1 płyta
1 zł

Oferta HD

150 zł
Do ofert standartowej można zamówić 1 komplet ze ślubu w jakości HD
150 zł
Kamerzysta Wojciech, Warszawa
Kamerzysta Wojciech, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 27 opinii
Pan Wojciech w 100% spełnił nasze oczekiwania.Profesjonalista który wysłuchał i spełnił każde nasze zachcianki co do scenariusza naszego filmu. Ten jeden z najważniejszych dni w naszym życiu przebiegł bez żadnego problemu. A płyta z naszego ślubu jest przepiękną pamiątką.Z całą pewnością będziemy polecać naszym znajomym :) Dziękujemy :)
Marta Szor, ślub: 2014-06-27
Ogólnie jako zaangażowanie i pracę Pana kamerzysty oceniamy na bdb. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc i cierpliwość :D jednakże trzeba poczekać na film bo on zwieńczy dzieło i dokładny komentarz można wystać później.
Szymon Kwitek, ślub: 2013-09-14
Wspaniała robota polecamy wszystkim niezdecydowanym. Wszystko pięknie i terminowo zmontowane.
Monika Lewandowska, ślub: 2013-08-31
Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Panem Wojciechem była prawdziwą przyjemnością!Niejednokrotnie dostaliśmy cenne sugestie, ale także uwzględniał nasze propozycje. Film jest niebanalny, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych, nietuzinkowych ujęć. Wzrusza i rozbawia do łez;) Dziękujemy bardzo:) I POLECAMY!!! Monika I Piotr 24.08.2013
Monika, ślub: 2013-08-24
Pan Wojciech profesjonalne podchodzi do swojej pracy, można było liczyć na jego pomoc, wskazówki i pomysły. Wszyscy są zachwyceni filmem z wesela. Bardzo polecamy :) Izabella i Piotr Drzazga.
Piotrek, ślub: 2013-06-22
Pan Wojciech to profesjonalista pod każdym względem!!!:-) Jesteśmy z mężem i rodziną zachwyceni filmem weselnym!!! Jest cudowny, zaskakujący, wzruszający. Pięknie dobrany każdy szczegół, tło, muzyka itd. Z całego serca polecamy Pana Wojciecha! Mamy piekną pamiątkę na całe życie!:-) Monika i Wojtek Obrowscy
monika i wojtek, ślub: 2013-06-08
Pan Wojciech bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pomoże, doradzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego kamerzysty. Film zmontowany na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy i dziękujemy Panu Wojciechowi za film, zdjęcia i pomocną dłoń :) Pozdrawiamy Joanna i Piotr :)
Joanna Kowalska, ślub: 2013-06-07
Pan Wojciech bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pomoże, doradzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego kamerzysty. Film zmontowany na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy i dziękujemy Panu Wojciechowi za film, zdjęcia i pomocną dłoń :) Pozdrawiamy Marta i Irek Wierzba
Marta Cendrowska & Ireneusz Wierzba, ślub: 2012-10-13
W dniu 6 października 2012 r. wykonał dla nas usługę wideofilmowania naszego ślubu. Z efektu pracy Pana Wojtka jesteśmy zadowoleni, film jest doskonałej jakości, zostały nagrane najważnejsze momenty tej ważnej uroczystości, dobrze skadrowane i następnie dobrze montowane w całość. Film ogląda się przyjemnie, nie dłuży się i z pewnością będzie on dla nas pamiątką tamtej wyjątkowej chwili. Polecamy tego kamerzystę z czystym sumieniem.
Robert Biernat, ślub: 2012-10-06
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana Wojciecha. Film został wykonany w bardzo dobrej jakości, bardzo profesjonalny montaż, bardzo dobra oprawa muzyczna. Ponadto Pan Wojciech był bardzo pomocny przed ceremonią o raz w jej trakcie, tzn. podpowiadał co i jak robić, jak się najlepiej ustawić, żeby wyszły dobre ujęcia. Widać, że zna się na rzeczy Ogólnie rzecz biorąc wszystko wyszło bardzo dobrze, a my mamy pamiątkę na całe życie. Zdecydowanie polecam.
Konrad Cygan, ślub: 2012-09-29
Kamerzysta bardzo sympatyczny, działa szybko i profesjonalnie. Film ze slubu super zmontowany. Polecam w 100%.
Iwona Wąsak, ślub: 2012-05-05
Witamy serdecznie, Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez Pana Wojciecha pracy. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka jakość wykonanego filmu oraz zdjęć. Duży plus za dodatkowy skrót z całego filmu w cenie usługi. GORĄCO POLECAMY! Emilia i Rafał
Emilia i Rafał, ślub: 2011-10-22
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć,jak i ze zmontowanego filmu oraz podkładu muzycznego znajdującego się na nim.Wszystkie rzeczy jakie omawialiśmy z Panem Wojciechem,jak i nasze sugestie dotyczące nagrania bądź zdjęć zostały spełnione w 100%.Polecamy gorąco i zachęcamy do skorzystania z usług tego fotografa bo daje on gwarancję pełnego profesjonalizmu.
monika kamińska mariusz dąbrowski, ślub: 2011-10-14
Dziękujemy!!!!
Natalia Żmychowa Leszek Knyziak, ślub: 2011-09-24
Z usługi jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, aczkolwiek w trakcie montażu było kilka "potknięć", jednak w ogólnym bilansie wyszło naprawdę przyzwoicie (wszystko zostało szybko naprawione). Cóż więcej mogę napisać???? Hmm, Po prostu POZYTYW.
Paweł i Kasia, ślub: 2011-09-17
Choć od naszego ślubu wlaśnie mijają dwa lata to wspominamy ten dzień tak jak by to bylo wczoraj również dzieki Panu Wojtkowi i jego żonie,którzy nagrali wspaniały film i wykonali prześliczne zdjęcia,a przy tym są fantastycznymi ludźmi.Dziękujemy!Małgosia i Mariusz
Małgorzata Prokop i Mariusz Skorupski, ślub: 2011-09-03
Wszystko jak najbardziej ok. polecam
Dominik Dąbrowski i Beata Guraj, ślub: 2011-09-03
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Wojciechem - miły i szybki kontakt! Film ze ślubu i wesela wyszedł bardzo fajnie - z przyjemnością się go ogląda. Polecamy jego usługi!!! :)
Dorota Piotrak, ślub: 2011-07-23
Współpraca z Panem Wojciechem była dla nas czystą przyjemnością. Bardzo sympatyczny i konkretny specjalista. Wykonał dla nas film z wesela w jakości HD a także zdjęcia podczas całej uroczystości oraz pleneru. Tak naprawdę nie mam określeń które mogą wychwalić Pana Wojtka oraz jego pełnego zaangażowania w swoją prace. Wszyscy w rodzinie byli zaskoczeni pięknym wykonaniem filmu oraz jego oryginalnością. Wraz z małżonką oglądaliśmy film z pełnym podziwem oraz zachwytem. Został również wykonany skrót z wesela który jest niesamowity, zawiera wszystkie najpiękniejsze oraz najciekawsze ujęcia z całej uroczystości. POLECAMY WSZYSTKIM JEGO USŁUGI - Dla nas jest prawdziwym pasjonatem w swojej branży. Życzymy jemu oraz całej jego rodzinie wszystkiego co najlepsze.
Katarzyna Malinowska i Łukasz Sowiński, ślub: 2011-06-18
Współpraca z Panem Wojtkiem przebiegła bez najmniejszych zgrzytów. Jest otwarty na sugestie i wykonał dla nas świetny materiał ze ślubu i wesela. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego usługi :) Paula & Irek
Paulina , Irek , ślub: 2011-05-13
Jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonał Pan Wojciech oraz pomocy i cennych rad. Z niecierpliwością czekamy na film,aby móc napisać więcej.
Monika Zawada i Tomsz Rybak, ślub: 2010-10-16
W 100% idealnie. Fachowo i profesjonalnie. Bardzo miły kamerzysta. Film wypadł super.
Kasia i Maciek Maksymiec, ślub: 2010-09-18
Jeżeli chodzi o samą pracę Pana Wojciecha w dniu naszego ślubu to jak najbardziej jesteśmy zadowoleni, natomiast na odbiór filmu wciąż czekamy,więc na razie żadnego komentarza nie możemy udzielić.
Katarzyna Wojtkiewicz i Jarosław Rączka, ślub: 2010-09-18
Pan Wojciech zrobił nam piękny film ze ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Utrwalił najpiękniejsze chwile i wykonał to bardzo profesjonalnie. Dziękujemy.Anna i Artur Krajewscy
Anna Jachemczyk, ślub: 2010-06-26
Pan Wojtek nakręcał u nas ślub i wesele.Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usługi.Fim został zrealizowany profesjonalnie. Oceniamy jego pracę bardzo dobrze:)
Beata Klimek i Pawel Jagodziński, ślub: 2010-02-13
Bardzo polecamy tego kamerzystę. Sprawdził się w 100% a film przez Niego zrobiony stanowi doskonałą pamiątkę dla całej rodziny. Pan Wojciech zawsze był tam, gdzie powinien a w dodatku jest przesympatyczną osobą. Polecamy :)
Paulina i Daniel Grochowalscy, ślub: 2009-10-03
Pracę Pana Wojtka oceniam na wysokim poziomie. Pomaga i podpowiada w wielu rzeczach o których młodzi mogą nie wiedzieć lub po prostu zapomnieć w tym ważnym dniu. Co do materiału filmowego to również jesteśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam Pana Wojtka ! Naszym znajomym (i nie tylko) będziemy Pana polecali :) Pozdrawiam Marek
Marek Jusiński, ślub: 2009-07-25
Wykonanie: DigiHex Systems