Kamerzysta Łódź: Piotr

Warto mieć film ze ślubu wykonany przez nas. Przekonajcie się o tym. Zaufało nam już wiele par np. Miss Polonia 2007 Barbara Tatara-Kacperska. W 2012 roku polecamy nowe zestawy czołówek. Zapraszamy na naszą stronę www.
Miasto:
Łódź
Województwo:
Łódzkie
Cena standardowa:
1390,00zł / sesja


Najnowsze filmy ślubne:

filmowanie - Aleksandrów Łódzki
 Oglądało osób: 21
filmy wesele - Tomaszów Mazowiecki
 Oglądało osób: 95
videofilmowanie - Uniejów
 Oglądało osób: 43
Kamerzysta - filmy ślubne



Firma działa od 1991 roku. Zaufało nam już wiele par np. Miss Polonia 2007 Barbara Tatara-Kacperska. Wykonujemy także zdjęcia. W 2012 roku polecamy nowe zestawy czołówek. Zapraszamy do obejrzenia nowych propozycji.

Sprzęt wideo:
Filmujemy kamerami firmy Sony
Oferta cenowa:
Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 02:00. Udostępnienie filmu z dnia ślubu na dwóch płytach DVD wraz z opakowaniem. Dojazd do pary młodej, do 30 km.
1390,00 zł

Wykonuję także filmy w miastach:
Łódź, Zgierz, Głowno, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Uniejów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Bełchatów


Szukaj kamerzysty:

Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Najpopularniejsi kamerzyści »
Najczęściej wybierani kamerzyści »

Fotograf ślubny


Zdjęcia ślubne Łódzkie
Pojazdy ślubne Łódzkie
Suknia weselna Łódzkie
Firmy ślub Łódzkie
Lokale na wesele Łódzkie