Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Lubuskie

filmy ślubne Lubuskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Iwona i Łukasz, Zielona Góra
Iwona i Łukasz
Zielona Góra

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
10162 / 169
Z wielką pasją wykorzystujemy umiejętne podejście do przedstawienia wydarzeń z Państwa ślubu i wesela. Wykorzystujemy damsko - męski punk widzenia w swojej pracy.Oferujemy pakiet Foto - Wideo Blu - Ray w cenie od 2500PLN. Dojazd do województwa Lubuskiego gratis. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Ania i Robert, Zielona Góra
Ania i Robert
Zielona Góra

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
12357 / 188
Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług! Wybierając opcję Film + Foto czeka Was Promocja! Nie czekaj ? skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Jesteśmy elastyczni, a każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je indywidualnie!
Kamerzysta Adrian, Zielona Góra
Adrian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
2762 / 36
Realizujemy filmy może nie najtańsze ale będziecie do nich wciąż powracać. Pamiątka ze ślubu jest bardzo ważna, warto zadbać o to by została stworzona profesjonalnie. Zapraszamy!
Kamerzysta Rafał, Zielona Góra
Rafał
Zielona Góra

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
22868 / 88
Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w produkcji dla telewizji ogólnopolskich.Nasz skład to trzech operatorów z TVP i dwóch fotografów. Zapewniamy kinową jakość, dynamiczny film, trzy kamery HD rejestrujące jednocześnie, ujęcia z powietrza i pod wodą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kamerzysta Adrian, Cibórz
Adrian
Cibórz

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
17512 / 53
Nasza oferta jest skierowana do osób zainteresowanych pamiątką z najpiekniejszego dnia w życiu. Wykonujemy filmy i fotografie ze ślubów i wesel. Robimy to z pasją. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie. Zapraszamy do współpracy. "
Kamerzysta Iwona, Ośno Lubuskie
Iwona
Ośno Lubuskie

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
4965 / 60
Zajmujemy się reportażem i dokumentacją ślubów. W naszych produkcjach znajdziecie Państwo sfilmowane uczucia, emocje, momenty niezapomnianych chwil. Zależy nam na tym, żeby nasze filmy stanowiły dla Panstwa pamiątkę na całe zycie. Zapraszamy do współpracy.Bierzemy pod uwagę promocje. Dysponujemy wolnymi terminami na rok 2015
Kamerzysta Krzysztof, Zielona Góra
Krzysztof
Zielona Góra

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1203 / 6
Jestem kamerzystą, który zajmuje się uwiecznianiem wydarzeń na ślubach i weselach. Wyróżniam się świeżym, dynamicznym montażem. Jestem zaawansowany w swojej dziedzinie. Proponuję różnorodny sprzęt - kamery z wymiennymi obiektywami, slidery, systemy stabilizacji, rejestratory dźwięku. Polecamy niepowielane niespodzianki dla Młodych Par w każdym filmie. Jestem otwarty na sugestie moich klientów. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Dariusz, Międzyrzecz
Dariusz
Międzyrzecz

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
4836 / 37
Filmujemy z pasją, a wyniki naszej pracy prezentujemy na 40-calowych telewizorach Sony Bravia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych doskonałym filmem z wesela do kontaktu.
Kamerzysta Krzysztof, Szprotawa
Krzysztof
Szprotawa

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
12581 / 26
Filmowanie jest naszą pasją i właśnie jej efektami pragniemy się z Państwem podzielić. Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Realizujemy nasze prace zawsze zgodnie z Państwa sugestiami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje. Piękne chwile ślubu i wesela są warte uwiecznienia. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Gorzów Wielkopolski
Piotr
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
429 / 2
Spełniamy wszystkie oczekiwania młodych par. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług!
Kamerzysta Roman, Zielona Góra
Roman
Zielona Góra

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
436 / 39
Wasze filmy będą pełne blasku, ciepła i delikatności. Spełniamy marzenia... zapisujemy emocje. FOTO + FILM.
Kamerzysta Marcin, Żary
Marcin
Żary

CENA:
1349 ZŁ / SESJA
41 / 0
Naszą pasją jest filmowanie. Podczas pracy nad filmem nie liczy się dla nas czas, najważniejszy jest dla nas efekt końcowy. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do nagrywania i montażu.
Kamerzysta Jerzy, Drezdenko
Jerzy
Drezdenko

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
8563 / 61
Oferuję realizację profesjonalnego reportażu ślubno - weselnego. Uwieczniam niezapomniane chwile pełne pozytywnych wrażeń, bogate w przeżycia. Potrafię stworzyć dla Państwa pamiątkę przepełnioną emocjami, do której chętnie się wraca nawet po latach.
Kamerzysta Dariusz, Świebodzin
Dariusz
Świebodzin

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
5673 / 29
Nasza oferta skierowana jest do wymagających Par, ceniących sobie doskonałą jakość obrazu, dźwięku oraz post-produkcji. Wkrocz z nami w nowy wymiar filmu ślubnego!
Kamerzysta Ewa, Gorzów Wielkopolski
Ewa
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
3455 / 31
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Kamerzysta Ireneusz, Świebodzin
Ireneusz
Świebodzin

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
6364 / 70
Profesjonalna realizacja filmów oraz fotografii ślubnej. Ceny już od od 2 150 zł. Zadzwoń - warto
Liczba pozycji: 16
Wykonanie: DigiHex Systems