Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Lubuskie

województwod Lubuskie

4,89 / 5 z 44 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług! Wybierając opcję Film + Foto czeka Was Promocja! Nie czekaj ? skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Jesteśmy elastyczni, a każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je indywidualnie!
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018
Z wielką pasją wykorzystujemy umiejętne podejście do przedstawienia wydarzeń z Państwa ślubu i wesela. Wykorzystujemy damsko - męski punk widzenia w swojej pracy.Oferujemy pakiet Foto - Wideo Blu - Ray w cenie od 2500PLN. Dojazd do województwa Lubuskiego gratis. Zapraszamy do współpracy.
Nasza oferta jest skierowana do osób zainteresowanych pamiątką z najpiekniejszego dnia w życiu. Wykonujemy filmy i fotografie ze ślubów i wesel. Robimy to z pasją. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie. Zapraszamy do współpracy. "
Filmujemy z pasją, a wyniki naszej pracy prezentujemy na 40-calowych telewizorach Sony Bravia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych doskonałym filmem z wesela do kontaktu.
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Realizujemy filmy może nie najtańsze ale będziecie do nich wciąż powracać. Pamiątka ze ślubu jest bardzo ważna, warto zadbać o to by została stworzona profesjonalnie. Zapraszamy!
Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w produkcji dla telewizji ogólnopolskich.Nasz skład to trzech operatorów z TVP i dwóch fotografów. Zapewniamy kinową jakość, dynamiczny film, trzy kamery HD rejestrujące jednocześnie, ujęcia z powietrza i pod wodą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Spełniamy wszystkie oczekiwania młodych par. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług!
Zajmujemy się reportażem i dokumentacją ślubów. W naszych produkcjach znajdziecie Państwo sfilmowane uczucia, emocje, momenty niezapomnianych chwil. Zależy nam na tym, żeby nasze filmy stanowiły dla Państwa pamiątkę na całe życie. Zapraszamy do współpracy. Bierzemy pod uwagę promocje.
Oferuję realizację profesjonalnego reportażu ślubno - weselnego. Uwieczniam niezapomniane chwile pełne pozytywnych wrażeń, bogate w przeżycia. Potrafię stworzyć dla Państwa pamiątkę przepełnioną emocjami, do której chętnie się wraca nawet po latach.
Naszą pasją jest filmowanie. Podczas pracy nad filmem nie liczy się dla nas czas, najważniejszy jest dla nas efekt końcowy. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do nagrywania i montażu.
Nasza oferta skierowana jest do wymagających Par, ceniących sobie doskonałą jakość obrazu, dźwięku oraz post-produkcji. Wkrocz z nami w nowy wymiar filmu ślubnego!
Profesjonalna realizacja filmów oraz fotografii ślubnej. Ceny już od od 2 150 zł. Zadzwoń - warto
Jestem kamerzystą, który zajmuje się uwiecznianiem wydarzeń na ślubach i weselach. Wyróżniam się świeżym, dynamicznym montażem. Jestem zaawansowany w swojej dziedzinie. Proponuję różnorodny sprzęt - kamery z wymiennymi obiektywami, slidery, systemy stabilizacji, rejestratory dźwięku. Polecamy niepowielane niespodzianki dla Młodych Par w każdym filmie. Jestem otwarty na sugestie moich klientów. Zapraszam do współpracy.
Wasze filmy będą pełne blasku, ciepła i delikatności. Spełniamy marzenia... zapisujemy emocje. FOTO + FILM.
Liczba pozycji: 15
Wykonanie: DigiHex Systems