Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Lubuskie

filmy ślubne Lubuskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Iwona i Łukasz, Zielona Góra
Iwona i Łukasz
Zielona Góra

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
9461 / 141
Z wielką pasją wykorzystujemy umiejętne podejście do przedstawienia wydarzeń z Państwa ślubu i wesela. Wykorzystujemy damsko - męski punk widzenia w swojej pracy.Oferujemy pakiet Foto - Wideo Blu - Ray w cenie od 2500PLN. Dojazd do województwa Lubuskiego gratis. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Ania i Robert, Zielona Góra
Ania i Robert
Zielona Góra

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
11628 / 175
Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług! Wybierając opcję Film + Foto czeka Was Promocja! Nie czekaj ? skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Jesteśmy elastyczni, a każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je indywidualnie!
Kamerzysta Rafał, Zielona Góra
Rafał
Zielona Góra

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
22631 / 80
Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w produkcji dla telewizji ogólnopolskich.Nasz skład to trzech operatorów z TVP i dwóch fotografów. Zapewniamy kinową jakość, dynamiczny film, trzy kamery HD rejestrujące jednocześnie, ujęcia z powietrza i pod wodą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kamerzysta Adrian, Zielona Góra
Adrian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
2502 / 32
Realizujemy filmy może nie najtańsze ale będziecie do nich wciąż powracać. Pamiątka ze ślubu jest bardzo ważna, warto zadbać o to by została stworzona profesjonalnie. Zapraszamy!
Kamerzysta Iwona, Ośno Lubuskie
Iwona
Ośno Lubuskie

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
4706 / 57
Zajmujemy się reportażem i dokumentacją ślubów. W naszych produkcjach znajdziecie Państwo sfilmowane uczucia, emocje, momenty niezapomnianych chwil. Zależy nam na tym, żeby nasze filmy stanowiły dla Panstwa pamiątkę na całe zycie. Zapraszamy do współpracy.Bierzemy pod uwagę promocje. Dysponujemy wolnymi terminami na rok 2015
Kamerzysta Adrian, Cibórz
Adrian
Cibórz

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
17267 / 53
Nasza oferta jest skierowana do osób zainteresowanych pamiątką z najpiekniejszego dnia w życiu. Wykonujemy filmy i fotografie ze ślubów i wesel. Robimy to z pasją. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie. Zapraszamy do współpracy. "
Kamerzysta Krystian, Zielona Góra
Krystian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
5306 / 92
Realizujemy niebanalne filny ślubne, pełne dynamiki. Jedno zlecenie realizować może do 4 operatorów na profesjonalnym sprzęcie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, czekają na Was liczne promocje :)
Kamerzysta Krzysztof, Zielona Góra
Krzysztof
Zielona Góra

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1053 / 5
Jestem kamerzystą, który zajmuje się uwiecznianiem wydarzeń na ślubach i weselach. Wyróżniam się świeżym, dynamicznym montażem. Jestem zaawansowany w swojej dziedzinie. Proponuję różnorodny sprzęt - kamery z wymiennymi obiektywami, slidery, systemy stabilizacji, rejestratory dźwięku. Polecamy niepowielane niespodzianki dla Młodych Par w każdym filmie. Jestem otwarty na sugestie moich klientów. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Roman, Zielona Góra
Roman
Zielona Góra

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
200 / 19
Wasze filmy będą pełne blasku, ciepła i delikatności. Spełniamy marzenia... zapisujemy emocje. FOTO + FILM.
Kamerzysta Piotr, Gorzów Wielkopolski
Piotr
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
236 / 1
Spełniamy wszystkie oczekiwania młodych par. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług!
Kamerzysta Krzysztof, Szprotawa
Krzysztof
Szprotawa

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
12263 / 26
Filmowanie jest naszą pasją i właśnie jej efektami pragniemy się z Państwem podzielić. Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Realizujemy nasze prace zawsze zgodnie z Państwa sugestiami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje. Piękne chwile ślubu i wesela są warte uwiecznienia. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Dariusz, Międzyrzecz
Dariusz
Międzyrzecz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
4479 / 33
Filmujemy z pasją, a wyniki naszej pracy prezentujemy na 40-calowych telewizorach Sony Bravia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych doskonałym filmem z wesela do kontaktu.
Kamerzysta Jerzy, Drezdenko
Jerzy
Drezdenko

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
8275 / 57
Oferuję realizację profesjonalnego reportażu ślubno - weselnego. Uwieczniam niezapomniane chwile pełne pozytywnych wrażeń, bogate w przeżycia. Potrafię stworzyć dla Państwa pamiątkę przepełnioną emocjami, do której chętnie się wraca nawet po latach.
Kamerzysta Aleksander, Kargowa
Aleksander
Kargowa

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
5900 / 26
Zajmujemy sie filmowaniem ślubnych i weselnych uroczystości. Wykonujemy realizacje filmowe, które są niebagatelne, pełne dynamiki. Ofertę kierujemy do wszystkich osób, którym obca jest rutyna i szukają oryginalności. Kierujemy się pasją, dlatego nasze działania zadowalają nawet tych najbardziej wybrednych. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Dariusz, Świebodzin
Dariusz
Świebodzin

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
5499 / 28
Nasza oferta skierowana jest do wymagających Par, ceniących sobie doskonałą jakość obrazu, dźwięku oraz post-produkcji. Wkrocz z nami w nowy wymiar filmu ślubnego!
Kamerzysta Ireneusz, Świebodzin
Ireneusz
Świebodzin

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
6208 / 69
Profesjonalna realizacja filmów oraz fotografii ślubnej. Ceny już od od 2 150 zł. Zadzwoń - warto
Kamerzysta Wojtek, Łężyca
Wojtek
Łężyca

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3595 / 23
Z kamerą jestem za pan brat od dzieciństwa. Ukończyłem Lubuską Szkołę Telewizji i Filmy. Zdobyłem tam doświadczenie oraz miałem możliwość pracować na profesjonalnym sprzęcie.
Kamerzysta Ewa, Gorzów Wielkopolski
Ewa
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
3186 / 26
KAMERZYSTA MIESIĄCA: LUTY 2017
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Liczba pozycji: 18
Wykonanie: DigiHex Systems