Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Podlasie

województwod Podlaskie

5,00 / 5 z 20 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
W skład naszej oferty wchodzi gratisowy upominek dla Rodziców! To Wasze zdjęcia z dnia ślubu, po naszej starannej obróbce są dla nich prezentem ( sami wybieracie, które to mają być zdjęcia ? fotografie z wyjazdu z kościoła, lub z sali w formacie A4). Ponad 24-letnie doświadczenie ? tacy jesteśmy!
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Nasz zespół stworzy dla Was film idealny!
Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu reportaży wideo sprzętem wysokiej klasy. Jesteśmy doświadczeni w filmowaniu wszelkiego rodzaju imprez oraz uroczystości.
Ślub i wesele to dla każdego ważny dzień w życiu. Pamiątką po nim może być film a także zdjęcia. Zapraszamy do współpracy Młode Pary. Spełniamy oczekiwania zainteresowanych i wychodzimy naprzeciw ich pragnieniom.
Jestem fotografem, który od 1993 roku z pasją tworzy reportaże ze ślubów i wesel. W skład oferty wchodzą przygotowania w domach (u Pana Młodego albo Pani Młodej), ślub, wesele (do godz1-2 po północy następnego dnia), oraz plener (zazwyczaj 2-3 dni po weselu). Filmuję w Full HD (1920x1080). Z zadowoleniem spełniam Państwa oczekiwania.
Oferuję Państwu usługi w zakresie filmowania ślubnych i weselnych uroczystości. Bezkres uczuć, tysiące słów, jeden film....to pamiątka, która pozwoli Państwu wracać do miłych wspomnień nawet po latach. Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby.
Filmowanie to coś co robimy od ponad 20 lat na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Co roku zbieramy nowe doświadczenie, obecnie również w robieniu filmów z powietrza.
Mamy do zaoferowania usługi foto-video. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy, m.in. wesela, chrzciny, studniówki, komunie.
Dzień zaślubin to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Znakomitą pamiątką z przebiegu uroczystości ślubnej i weselnej jest film. Filmuję lustrzankami, 1-2 operatorów. Polecam Państwu profesjonalną obsługę oraz szybkie terminy zleceń. Zapraszam do współpracy.
Zrobię Wam takie Wesele, że Wajda schowa swoje :) Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Oferujemy film wykonany przez zawodowców, który stanie się wspaniałą pamiątką. Zapraszamy!
Jestem pasjonatem wideofilmowania. Uwielbiam to robić, to moje życie. Z wielka przyjemnością wykonuję filmy ślubno - weselne. Po latach będziecie Państwo mogli z radością wspominać szczęśliwe chwile.
Oferujemy profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych oraz komuniimi studniówek. Gwarantujemy Państwu usługi na wysokim poziomie. Potrafimy sprawdzic się w każdej nowej sytuacji i dostosować do indywidualnuych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.
Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie, zawsze bierzemy pod uwagę Państwa pomysły. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.
Bogata oferta usług wideofilmowania ślubów i wesel w cyfrowej technice. Profesjonalna fotografia artysgtyczna i okolicznościowa. Cechuje mnie profesjonalne podejście do realizacji zlecenia i właściwy kontakt z klientem.
Jesteśmy profesjonalnym studiem nagrań. Oferujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny!
Liczba pozycji: 16
Wykonanie: DigiHex Systems