Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Podlasie

województwod Podlaskie

5,00 / 5 z 20 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
W skład naszej oferty wchodzi gratisowy upominek dla Rodziców! To Wasze zdjęcia z dnia ślubu, po naszej starannej obróbce są dla nich prezentem ( sami wybieracie, które to mają być zdjęcia ? fotografie z wyjazdu z kościoła, lub z sali w formacie A4). Ponad 24-letnie doświadczenie ? tacy jesteśmy!
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Nasz zespół stworzy dla Was film idealny!
Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu reportaży wideo sprzętem wysokiej klasy. Jesteśmy doświadczeni w filmowaniu wszelkiego rodzaju imprez oraz uroczystości.
Ślub i wesele to dla każdego ważny dzień w życiu. Pamiątką po nim może być film a także zdjęcia. Zapraszamy do współpracy Młode Pary. Spełniamy oczekiwania zainteresowanych i wychodzimy naprzeciw ich pragnieniom.
KAMERZYSTA MIESIĄCA: LIPIEC 2018
Jestem fotografem, który od 1993 roku z pasją tworzy reportaże ze ślubów i wesel. W skład oferty wchodzą przygotowania w domach (u Pana Młodego albo Pani Młodej), ślub, wesele (do godz1-2 po północy następnego dnia), oraz plener (zazwyczaj 2-3 dni po weselu). Filmuję w Full HD (1920x1080). Z zadowoleniem spełniam Państwa oczekiwania.
Oferuję Państwu usługi w zakresie filmowania ślubnych i weselnych uroczystości. Bezkres uczuć, tysiące słów, jeden film....to pamiątka, która pozwoli Państwu wracać do miłych wspomnień nawet po latach. Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby.
Naszą największą pasją jest nagrywanie filmów i tym zajmujemy się od kilku lat. Do każdego zlecenia przystępujemy z pełnym zaangażowaniem oraz wieloma oryginalnymi pomysłami na wykonanie unikatowego filmu.
Filmowanie to coś co robimy od ponad 20 lat na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Co roku zbieramy nowe doświadczenie, obecnie również w robieniu filmów z powietrza.
Dzień zaślubin to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Znakomitą pamiątką z przebiegu uroczystości ślubnej i weselnej jest film. Filmuję lustrzankami, 1-2 operatorów. Polecam Państwu profesjonalną obsługę oraz szybkie terminy zleceń. Zapraszam do współpracy.
Zrobię Wam takie Wesele, że Wajda schowa swoje :) Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Oferujemy film wykonany przez zawodowców, który stanie się wspaniałą pamiątką. Zapraszamy!
Jestem pasjonatem wideofilmowania. Uwielbiam to robić, to moje życie. Z wielka przyjemnością wykonuję filmy ślubno - weselne. Po latach będziecie Państwo mogli z radością wspominać szczęśliwe chwile.
Oferujemy profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych oraz komuniimi studniówek. Gwarantujemy Państwu usługi na wysokim poziomie. Potrafimy sprawdzic się w każdej nowej sytuacji i dostosować do indywidualnuych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.
Bogata oferta usług wideofilmowania ślubów i wesel w cyfrowej technice. Profesjonalna fotografia artysgtyczna i okolicznościowa. Cechuje mnie profesjonalne podejście do realizacji zlecenia i właściwy kontakt z klientem.
Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie, zawsze bierzemy pod uwagę Państwa pomysły. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.
Jesteśmy profesjonalnym studiem nagrań. Oferujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny!
Liczba pozycji: 16
Wykonanie: DigiHex Systems