Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Świętokrzyskie

filmy ślubne Świętokrzyskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Anna, Jędrzejów
Anna
Jędrzejów

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7115 / 123
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Tworzymy dynamiczne, ciekawe i niepowtarzalne filmy. Każdy z projektów traktowany jest przez nas indywidualnie przy uwzględnieniu życzeń i wymagań klientów.
Kamerzysta Roman, Sandomierz
Roman
Sandomierz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
599 / 15
Ponad 25 letnie doświadczenie. Rodzinna, dwypokoleniowa firma. Obszar działania obejmuje cały kraj. Wideofilmowanie uroczystości okolicznościowych, profesjonalny sprzęt, perfekcyjny montaż. Zapraszamy do poznania oferty!
Kamerzysta Ula, Kielce
Ula
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1059 / 50
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Ślub to zawsze wydarzenie niecodzienne, wzruszające i nieodwracalne. Z tej przepięknej uroczystości wykonamy dla Pańtwa profesjonalną pamiątkę w postaci filmów i zdjęć.
Kamerzysta Stanisław, Piekoszów
Stanisław
Piekoszów

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
700 / 15
Zajmujemy się filmowaniem wydarzeń podczas ślubów i wesel. Proponujemy wyjątkowe uwiecznianie momentów pełnych pozytywnych emocji oraz scen obfitych w wyjątkowe sytuacje. Zajmujemy się wideofilmowaniem oraz montażem pamiątkowych filmów realizowanych podczas ślubów i wesel. Polecamy wysoką jakość usług. Do każdej filmowej realizacji oddajemy do dyspozycji profesjonalnego kamerzystę oraz sprzęt rejestrujący w jakości Full HD. Zapraszamy.
Kamerzysta Szymon, Starachowice
Szymon
Starachowice

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
226 / 8
W dzisiejszych czasach media są praktycznie wszędzie. Robię wszystko żeby ujmować chwile, gromadzić wspomnienia tak, aby przetrwały na długi czas. To jest moje zamiłowanie i pasja. Kolekcjonuję filmy ukazując przy tym atmosferę i emocje jakie są z nimi związane. Jeśli zechcieliby Państwo zachować swoje wspomnienia zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Marek, Starachowice
Marek
Starachowice

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
101 / 0
Jeżeli interesuje Państwa niebanalny film z wesela, przy którym nie będziecie musieli używać funkcji przewijania to zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Roman, Sandomierz
Roman
Sandomierz

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
10979 / 52
Obsługa weselnej uroczystości to sprawa niezwykle ważna, ponieważ dokumentuje najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary.W związku z tym, wybór właściwej firmy, która zajmie się filmowaniem ślubnych uroczystości, jest priorytetem. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej pary. Spełniamy oczekiwania zakochanych a ich zadowolenie jest dla nas satysfakcją. Stworzony przez nas film stanowi pamiątkę na kolejne lata życia. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Rafał, Busko-Zdrój
Rafał
Busko-Zdrój

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
5900 / 57
Zawsze przykładam ogromną wagę do tego, żeby film z Waszego wesela był sentymentalną podróżą a ich odtwarzanie przywoływało tamten nastrój.
Kamerzysta Bartłomiej, Busko-Zdrój
Bartłomiej
Busko-Zdrój

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
2849 / 43
Nasza firma zajmuje się realizacją filmowania uroczystości ślubno-weselnych. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich, którzy chcą, aby ich film potrafił przypominać uczucia z tamtych chwil...
Kamerzysta Przemysław, Staszów
Przemysław
Staszów

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
11507 / 66
Nasze filmy rodzą się z pasji. Umów się już teraz na rozmowę wstępną!
Kamerzysta Leszek, Ostrowiec Świętokrzyski
Leszek
Ostrowiec Świętokrzyski

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6273 / 51
Realizujemy filmy ze ślubów i wesel z ogromną pasją, która towarzyszy nam od zawsze. Swoiste podejście do każdego zlecenia umożliwia nam nieprzeciętne ukazania emocji w tym najważniejszym dla Was dniu. Filmujemy oraz fotografujemy w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach. Zapraszamy!
Kamerzysta Robert, Kielce
Robert
Kielce

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
8267 / 99
"...artysta wie, że dzieło jego wtedy działa najsilniej, kiedy wzbudza wiarę w improwizację, w powstanie z nagłą cudownością; pomaga przeto tej iluzji i wprowadza do sztuki pierwiastki natchnionego niepokoju, na ślepo rzucającego się nieładu, marzenia..." Zapraszamy!
Liczba pozycji: 12
Wykonanie: DigiHex Systems