Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Świętokrzyskie

filmy ślubne Świętokrzyskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Anna, Jędrzejów
Anna
Jędrzejów

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7367 / 127
Tworzymy dynamiczne, ciekawe i niepowtarzalne filmy. Każdy z projektów traktowany jest przez nas indywidualnie przy uwzględnieniu życzeń i wymagań klientów.
Kamerzysta Ula, Kielce
Ula
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1211 / 56
Ślub to zawsze wydarzenie niecodzienne, wzruszające i nieodwracalne. Z tej przepięknej uroczystości wykonamy dla Pańtwa profesjonalną pamiątkę w postaci filmów i zdjęć.
Kamerzysta Roman, Sandomierz
Roman
Sandomierz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
696 / 16
Ponad 25 letnie doświadczenie. Rodzinna, dwypokoleniowa firma. Obszar działania obejmuje cały kraj. Wideofilmowanie uroczystości okolicznościowych, profesjonalny sprzęt, perfekcyjny montaż. Zapraszamy do poznania oferty!
Kamerzysta Szymon, Starachowice
Szymon
Starachowice

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
371 / 11
W dzisiejszych czasach media są praktycznie wszędzie. Robię wszystko żeby ujmować chwile, gromadzić wspomnienia tak, aby przetrwały na długi czas. To jest moje zamiłowanie i pasja. Kolekcjonuję filmy ukazując przy tym atmosferę i emocje jakie są z nimi związane. Jeśli zechcieliby Państwo zachować swoje wspomnienia zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Marek, Starachowice
Marek
Starachowice

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
242 / 3
Jeżeli interesuje Państwa niebanalny film z wesela, przy którym nie będziecie musieli używać funkcji przewijania to zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Roman, Sandomierz
Roman
Sandomierz

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
11062 / 53
Obsługa weselnej uroczystości to sprawa niezwykle ważna, ponieważ dokumentuje najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary.W związku z tym, wybór właściwej firmy, która zajmie się filmowaniem ślubnych uroczystości, jest priorytetem. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej pary. Spełniamy oczekiwania zakochanych a ich zadowolenie jest dla nas satysfakcją. Stworzony przez nas film stanowi pamiątkę na kolejne lata życia. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Kasia i Mariusz, Końskie
Kasia i Mariusz
Końskie

CENA:
3300 ZŁ / SESJA
66 / 1
Kierujemy naszą ofertę do osób, którym zależy na filmie dłuższym niż 45 minut, jednocześnie nie będącym nudnym. Muszę przyznać, że nie jest to proste. Dlatego tez zlecenia wykonywane są zawsze przez 2 osoby z wykorzystaniem 4 aparatów/bezlusterkowców, co sprawie, że często nie mamy czasu nawet usiąść :)
Kamerzysta Rafał, Busko-Zdrój
Rafał
Busko-Zdrój

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
6012 / 58
Zawsze przykładam ogromną wagę do tego, żeby film z Waszego wesela był sentymentalną podróżą a ich odtwarzanie przywoływało tamten nastrój.
Kamerzysta Bartłomiej, Busko-Zdrój
Bartłomiej
Busko-Zdrój

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
2914 / 45
Nasza firma zajmuje się realizacją filmowania uroczystości ślubno-weselnych. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich, którzy chcą, aby ich film potrafił przypominać uczucia z tamtych chwil...
Kamerzysta Przemysław, Staszów
Przemysław
Staszów

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
11615 / 66
Nasze filmy rodzą się z pasji. Umów się już teraz na rozmowę wstępną!
Kamerzysta Stanisław, Piekoszów
Stanisław
Piekoszów

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
823 / 18
Zajmujemy się filmowaniem wydarzeń podczas ślubów i wesel. Proponujemy wyjątkowe uwiecznianie momentów pełnych pozytywnych emocji oraz scen obfitych w wyjątkowe sytuacje. Zajmujemy się wideofilmowaniem oraz montażem pamiątkowych filmów realizowanych podczas ślubów i wesel. Polecamy wysoką jakość usług. Do każdej filmowej realizacji oddajemy do dyspozycji profesjonalnego kamerzystę oraz sprzęt rejestrujący w jakości Full HD. Zapraszamy.
Kamerzysta Robert, Kielce
Robert
Kielce

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
8416 / 106
"...artysta wie, że dzieło jego wtedy działa najsilniej, kiedy wzbudza wiarę w improwizację, w powstanie z nagłą cudownością; pomaga przeto tej iluzji i wprowadza do sztuki pierwiastki natchnionego niepokoju, na ślepo rzucającego się nieładu, marzenia..." Zapraszamy!
Liczba pozycji: 12
Wykonanie: DigiHex Systems