Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Warmia, Mazury

filmy ślubne Warmińsko-Mazurskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Artur, Ełk
Artur
Ełk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
29403 / 247
Zajmuję się fotografowaniem i filmowaniem ślubnych i weselnych uroczystości. Młode Pary zapewne myślą o ślubnej pamiątce, która pozwoli im wspominac cudowne chwile nawet po latach. Jestem w stanie zapewnić im to. Dysponuję nienaganną technologią. Zapraszam do współpracy zainteresowane osoby.
Kamerzysta Mariusz, Olsztyn
Mariusz
Olsztyn

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
15982 / 221
Dobry film to taki, który oglądany po raz kolejny nadal nas bawi, wzrusza i wprowadza w dobry nastrój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, po to aby film z Waszego ślubu i wesela był właśnie taki.
Kamerzysta Czesław, Olsztyn
Czesław
Olsztyn

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
14215 / 169
Oferuję usługi tym wszystkim, którym zależy na solidnie wykonanej pracy. Zajmuję się realizacją wideofilmowania wesel i ślubów. Wykonuję dynamiczne, niepowtarzalne filmy przedstawiające wydarzenia z najpiekniejszego dnia waszego życia. Moje doświadczenie w realizacji filmów z pewnoscią przyczyni się do zaspokojenia państwa potrzeb.
Kamerzysta Mateusz, Olsztyn
Mateusz
Olsztyn

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10534 / 182
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Wszyscy ceniący sobie wysoką jakość i wyjątkowość ślubno-weselnego reportażu na pewno będą zadowoleni z naszych usług. Nam podobnie jak Wam zależy na tym, aby efekt był jedyny w swoim rodzaju. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, ale to doświadczenie jest naszym największym atutem.
Kamerzysta Karol, Giżycko
Karol
Giżycko

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6356 / 136
Nasze największe atuty to nietuzinkowe filmowanie oraz ciekawy montaż! Zajmujemy się również oprawą fotograficzną! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami! Zapraszamy wszystkie Pary Młode!
Kamerzysta Karol, Olsztyn
Karol
Olsztyn

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
15961 / 271
Wykonuję filmy z uroczystosci ślubnych i weselnych. Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta. Spełniam Państwa oczekiwania a także proponuję ciekawe rozwiązania. Moje atuty to szybka realizacja i profesjonalizm. Realizuję filmy, których oglądanie będzie po latach przywoływało czar chwil tego wyjątkowego dnia.
Kamerzysta Jan, Olsztyn
Jan
Olsztyn

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
16788 / 113
Oferujemy profesjonalne wideofilmowanie uroczystości ślubnych oraz weselnych. Rzesza zadawolonych klientów świadczy pozytywnie o naszym wieloletnim doświdczeniu! Zapraszamy na spotkanie z nami w celu zapoznania się z efektami naszej pracy.
Kamerzysta Zbigniew, Olsztyn
Zbigniew
Olsztyn

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
10220 / 57
Zajmuję się filmowaniem ważnych uroczystości rodzinnych. Śluby sa szczególnym wyzwaniem. Film traktuję bardzo powaznie, skrzętnie obrabiam każą część. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to pamiątka na całe życie, stek wzruszeń, pozytywnych emocji. Minione chwile w dobrze ujętym kadrze znaczą dla moich klientów bardzo wiele, dlatego poświecam im wiele uwagi. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Jacek, Iława
Jacek
Iława

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
5451 / 40
Każdy film ze ślubu stanowi dla nas nowe wyzwanie. Podejmując je dążymy do doskonałości. Zadowolenie klienta jest najważniejsze!
Kamerzysta Kacper, Elbląg
Kacper
Elbląg

CENA:
3350 ZŁ / SESJA
1720 / 82
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Realizujemy profesjonalne filmy ślubne na terenie całego kraju i nie tylko. Oferujemy najwyższy standard. kreatywne podejście oraz filmy zrealizowane za pomocą najnowocześniejszego sprzętu!
Kamerzysta Dominik, Olsztyn
Dominik
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2079 / 23
Zapewniamy miłą o swobodną współpracę, której efektem będzie wymarzony film weselny.
Kamerzysta Rafał, Olsztyn
Rafał
Olsztyn

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
17360 / 170
Ślubna pamiątka powinna być unikalna oraz zawierać w sobie wzruszenie i uśmiech. Wykonam dla Państwa oryginalną pamiątkę z Waszego Dnia, która po latach przywoła czar tamtych chwil, będzie nadal wzruszać i bawić.
Kamerzysta Dorota, Ostróda
Dorota
Ostróda

CENA:
1250 ZŁ / SESJA
3634 / 45
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Kopiowanie kaset VHS na DVD. To wszystko i wiele więcej znajdziecie w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z nią!
Kamerzysta Roman, Giżycko
Roman
Giżycko

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
734 / 12
Profesjonalna usługa wideofilmowania wesel i ślubów. Gwarancja powrotu wspomnieniami do tych wspaniałych chwil.
Kamerzysta Michał, Stębark
Michał
Stębark

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
514 / 16
Profesjonalne studio fotografii i filmu. Konkurencyjne ceny. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Kamil, Szczytno
Kamil
Szczytno

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
418 / 7
Wideofilmowanie uroczystości ślubno - weselnych na najwyższym poziomie. Atrakcyjne ceny!
Kamerzysta Piotr, Olsztyn
Piotr
Olsztyn

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
17494 / 137
Jesteśmy pewni, że oczekują Państwo niesamowitego filmu, spersonalizowanej oferty oraz pełnej satysfakcji. Dopilnujemy każdego z tych szczegółów, aby mogli Państwo otrzymać unikatową pamiątkę z Waszego ślubu i wesela!
Kamerzysta Maciej, Olsztyn
Maciej
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
70 / 1
Oferujemy Państwu piękne ujęcia z przygotowań ślubnych,przysięgi oraz pierwszego tańca. Dodatkową ofertą jest nagrywanie wesela kamerą GoPro, która znajdzie się w rękach bawiących się gości. Polecamy również oryginalne i improwizowane początki z motywem. W ofercie jest 5 minut online oraz 20 minut materiału na pen-drive.
Kamerzysta Katarzyna i Robert, Olsztyn
Katarzyna i Robert
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
21149 / 172
Filmy i fotografie ślubne to pamiątka, która powinna przetrwać przez całe życie. Są dokumentem. Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem ujęć najpiekniejszych momentów z uroczystości ślubnych. Robimy to najlepiej jak tylko możliwe jest tworzenie pamiątek pełnych wzruszeń. Liczymy na sugestie z Państwa strony. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Jerzy, Prostki
Jerzy
Prostki

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
4196 / 42
W życiu każdego z nasz są chwilę niepowtarzalne, do których miło jest powracać. Ich treść powinna być utrwalona w jak najlepszy sposób. Zapraszamy.
Kamerzysta Mariusz, Morąg
Mariusz
Morąg

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
5203 / 57
Dzień ślubu jest dla niektórych jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego też dobry film z tej uroczystości jest bezcenny.
Kamerzysta Tomasz, Ostróda
Tomasz
Ostróda

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
1549 / 24
Tworzenie z pasją związaną z przekonaniem, że każda chwila jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego warto ją uwiecznić i nadać jej wymiar artystyczny oraz jakościowy.
Kamerzysta Tomek, Olsztyn
Tomek
Olsztyn

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
2623 / 38
Nasze kamery zarejestrują najpiękniejsze chwile z Waszego życia. Nasze 90-minutowe reportaże zawierają wszystko co trzeba.
Kamerzysta Irena, Olsztyn
Irena
Olsztyn

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2590 / 42
oferuje film, który wzruszy i pozwoli na zawsze zatrzymać w pamięci tamten dzień. Posiadamy duże doświadczenie oraz nowoczesne podejście do filmowania. Atrakcyjna cena dla pakietu film + fotografowanie. Filmik i zdjęcia z randki gratis.
Kamerzysta Marek, Pasłęk
Marek
Pasłęk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
2510 / 20
Korzystam z profesjonalnego sprzętu. Świeże pomysły są gwarantem zadowolonych klientów. Posiadam odpowiednie doświadczenie, otrzymałem zezwolenie na filmowanie w obiektach sakralnych.
Kamerzysta Karol, Olsztyn
Karol
Olsztyn

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2416 / 115
Profesjonalnie filmujemy śluby i wesela. Wykorzystujemy do tego lustrzanki, technologię steadicam oraz obraz najwyższej jakości. Wyjątkowa oprawa jest ważna w ten wspaniały dzień, a my Wam ją zapewnimy!
Kamerzysta Marcin, Olsztyn
Marcin
Olsztyn

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
3831 / 76
Realizujemy filmy z Wami w roli głównej. Każda chwila z dnia Waszego ślubu jest warta zapamiętania. Nasze usługi dadzą Wam oraz Waszej rodzinie cudowną pamiątkę! Zapraszamy!
Kamerzysta Andrzej, Iława
Andrzej
Iława

CENA:
2250 ZŁ / SESJA
1586 / 10
Nie mówię o sobie, że jestem profesjonalistą. Filmuję dla przyjemności. Pomaga mi w tym sprzęt, a także moi pracownicy. Pracuję na kamerach, lustrzankach, rejestratorach oraz na masie innych zabawek. Także nie wiem czy warto kontaktować się ze mną ;)
Kamerzysta Ada, Olsztyn
Ada
Olsztyn

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1068 / 25
Warto postawić na dynamiczny film z wesela. Wykorzystuję kamerę Sony Full HD. Zawsze uchwycę wszystkie najważniejsze momenty z tego wspaniałego dnia, gdyż jestem wszędzie. Moja oferta zadowoli każdego klienta ze względu na swoją elastyczność. Dodatkowo oferuję także usługi fotografowania, wynajmu samochodu, a także lot balonem. Posiadamy atrakcyjne ceny!
Kamerzysta TOMASZ, Iława
TOMASZ
Iława

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
705 / 16
Oferujemy usługi z zakresu filmowania i fotografii. Dbamy o to, żeby Państwa emocje przenieść na ekran. Film tworzony z pasją z pewnością będzie niezapomnianą pamiątką, którą będziecie mogli oglądać nawet po latach z zachwytem. Każdą parę traktujemy indywidualnie. Uwzględniamy osobiste sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Liczba pozycji: 31
Wykonanie: DigiHex Systems