Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Warmia, Mazury

filmy ślubne Warmińsko-Mazurskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Mateusz, Olsztyn
Mateusz
Olsztyn

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
11472 / 201
Wszyscy ceniący sobie wysoką jakość i wyjątkowość ślubno-weselnego reportażu na pewno będą zadowoleni z naszych usług. Nam podobnie jak Wam zależy na tym, aby efekt był jedyny w swoim rodzaju. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, ale to doświadczenie jest naszym największym atutem.
Kamerzysta Artur, Ełk
Artur
Ełk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
29928 / 257
Zajmuję się fotografowaniem i filmowaniem ślubnych i weselnych uroczystości. Młode Pary zapewne myślą o ślubnej pamiątce, która pozwoli im wspominac cudowne chwile nawet po latach. Jestem w stanie zapewnić im to. Dysponuję nienaganną technologią. Zapraszam do współpracy zainteresowane osoby.
Kamerzysta Mariusz, Olsztyn
Mariusz
Olsztyn

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
16452 / 231
KAMERZYSTA MIESIĄCA: GRUDZIEŃ 2017
Dobry film to taki, który oglądany po raz kolejny nadal nas bawi, wzrusza i wprowadza w dobry nastrój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, po to aby film z Waszego ślubu i wesela był właśnie taki.
Kamerzysta Czesław, Olsztyn
Czesław
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
14750 / 184
Oferuję usługi tym wszystkim, którym zależy na solidnie wykonanej pracy. Zajmuję się realizacją wideofilmowania wesel i ślubów. Wykonuję dynamiczne, niepowtarzalne filmy przedstawiające wydarzenia z najpiekniejszego dnia waszego życia. Moje doświadczenie w realizacji filmów z pewnoscią przyczyni się do zaspokojenia państwa potrzeb.
Kamerzysta Karol, Giżycko
Karol
Giżycko

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
6768 / 155
Nasze największe atuty to nietuzinkowe filmowanie oraz ciekawy montaż! Zajmujemy się również oprawą fotograficzną! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami! Zapraszamy wszystkie Pary Młode!
Kamerzysta Rafał, Olsztyn
Rafał
Olsztyn

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
17802 / 190
Ślubna pamiątka powinna być unikalna oraz zawierać w sobie wzruszenie i uśmiech. Wykonam dla Państwa oryginalną pamiątkę z Waszego Dnia, która po latach przywoła czar tamtych chwil, będzie nadal wzruszać i bawić.
Kamerzysta Karol, Olsztyn
Karol
Olsztyn

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
16448 / 304
Wykonuję filmy z uroczystosci ślubnych i weselnych. Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta. Spełniam Państwa oczekiwania a także proponuję ciekawe rozwiązania. Moje atuty to szybka realizacja i profesjonalizm. Realizuję filmy, których oglądanie będzie po latach przywoływało czar chwil tego wyjątkowego dnia.
Kamerzysta Jacek, Iława
Jacek
Iława

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
5751 / 43
Każdy film ze ślubu stanowi dla nas nowe wyzwanie. Podejmując je dążymy do doskonałości. Zadowolenie klienta jest najważniejsze!
Kamerzysta Kacper, Elbląg
Kacper
Elbląg

CENA:
3950 ZŁ / SESJA
2163 / 103
Realizujemy profesjonalne filmy ślubne na terenie całego kraju i nie tylko. Oferujemy najwyższy standard. kreatywne podejście oraz filmy zrealizowane za pomocą najnowocześniejszego sprzętu!
Kamerzysta Dominik, Olsztyn
Dominik
Olsztyn

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
2306 / 28
Zapewniamy miłą o swobodną współpracę, której efektem będzie wymarzony film weselny.
Kamerzysta Tomasz, Ostróda
Tomasz
Ostróda

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
1641 / 25
Tworzenie z pasją związaną z przekonaniem, że każda chwila jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego warto ją uwiecznić i nadać jej wymiar artystyczny oraz jakościowy.
Kamerzysta Maciej, Olsztyn
Maciej
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
475 / 19
Oferujemy Państwu piękne ujęcia z przygotowań ślubnych,przysięgi oraz pierwszego tańca. Dodatkową ofertą jest nagrywanie wesela kamerą GoPro, która znajdzie się w rękach bawiących się gości. Polecamy również oryginalne i improwizowane początki z motywem. W ofercie jest 5 minut online oraz 20 minut materiału na pen-drive.
Kamerzysta Ada, Olsztyn
Ada
Olsztyn

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1281 / 27
Warto postawić na dynamiczny film z wesela. Wykorzystuję kamerę Sony Full HD. Zawsze uchwycę wszystkie najważniejsze momenty z tego wspaniałego dnia, gdyż jestem wszędzie. Moja oferta zadowoli każdego klienta ze względu na swoją elastyczność. Dodatkowo oferuję także usługi fotografowania, wynajmu samochodu, a także lot balonem. Posiadamy atrakcyjne ceny!
Kamerzysta Janek, Olsztyn
Janek
Olsztyn

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
17065 / 117
Oferujemy profesjonalne wideofilmowanie uroczystości ślubnych oraz weselnych. Rzesza zadawolonych klientów świadczy pozytywnie o naszym wieloletnim doświdczeniu! Zapraszamy na spotkanie z nami w celu zapoznania się z efektami naszej pracy.
Kamerzysta Zbigniew, Olsztyn
Zbigniew
Olsztyn

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
10457 / 64
Zajmuję się filmowaniem ważnych uroczystości rodzinnych. Śluby sa szczególnym wyzwaniem. Film traktuję bardzo powaznie, skrzętnie obrabiam każą część. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to pamiątka na całe życie, stek wzruszeń, pozytywnych emocji. Minione chwile w dobrze ujętym kadrze znaczą dla moich klientów bardzo wiele, dlatego poświecam im wiele uwagi. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Olsztyn
Piotr
Olsztyn

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
17702 / 143
Jesteśmy pewni, że oczekują Państwo niesamowitego filmu, spersonalizowanej oferty oraz pełnej satysfakcji. Dopilnujemy każdego z tych szczegółów, aby mogli Państwo otrzymać unikatową pamiątkę z Waszego ślubu i wesela!
Kamerzysta Dawid, Olsztyn
Dawid
Olsztyn

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
105 / 0
Oferuję niezapomnianą pamiątkę dla Ciebie i Twoich bliskich.
Kamerzysta Krzysztof, Dobre Miasto
Krzysztof
Dobre Miasto

CENA:
900 ZŁ / SESJA
42 / 1
Usługi foto-wideo, posiadamy Drona 4K. W naszej ofercie teledysk ślubny, sesja, podziękowania dla rodziców.
Kamerzysta Konrad, Dywity
Konrad
Dywity

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
23 / 0
Gwarantujemy wysoką jakość reportażu ślubnego za niską cenę.
Kamerzysta Katarzyna i Robert, Olsztyn
Katarzyna i Robert
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
21409 / 176
Filmy i fotografie ślubne to pamiątka, która powinna przetrwać przez całe życie. Są dokumentem. Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem ujęć najpiekniejszych momentów z uroczystości ślubnych. Robimy to najlepiej jak tylko możliwe jest tworzenie pamiątek pełnych wzruszeń. Liczymy na sugestie z Państwa strony. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Dorota, Ostróda
Dorota
Ostróda

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
3791 / 47
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Kopiowanie kaset VHS na DVD. To wszystko i wiele więcej znajdziecie w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z nią!
Kamerzysta Mariusz, Morąg
Mariusz
Morąg

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
5421 / 58
Dzień ślubu jest dla niektórych jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego też dobry film z tej uroczystości jest bezcenny.
Kamerzysta Tomek, Olsztyn
Tomek
Olsztyn

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
2802 / 41
Nasze kamery zarejestrują najpiękniejsze chwile z Waszego życia. Nasze 90-minutowe reportaże zawierają wszystko co trzeba.
Kamerzysta Irena, Olsztyn
Irena
Olsztyn

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2762 / 43
oferuje film, który wzruszy i pozwoli na zawsze zatrzymać w pamięci tamten dzień. Posiadamy duże doświadczenie oraz nowoczesne podejście do filmowania. Atrakcyjna cena dla pakietu film + fotografowanie. Filmik i zdjęcia z randki gratis.
Kamerzysta Marek, Pasłęk
Marek
Pasłęk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2648 / 20
Korzystam z profesjonalnego sprzętu. Świeże pomysły są gwarantem zadowolonych klientów. Posiadam odpowiednie doświadczenie, otrzymałem zezwolenie na filmowanie w obiektach sakralnych.
Kamerzysta Karol, Olsztyn
Karol
Olsztyn

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2644 / 123
Profesjonalnie filmujemy śluby i wesela. Wykorzystujemy do tego lustrzanki, technologię steadicam oraz obraz najwyższej jakości. Wyjątkowa oprawa jest ważna w ten wspaniały dzień, a my Wam ją zapewnimy!
Kamerzysta Andrzej, Iława
Andrzej
Iława

CENA:
2250 ZŁ / SESJA
1725 / 10
Nie mówię o sobie, że jestem profesjonalistą. Filmuję dla przyjemności. Pomaga mi w tym sprzęt, a także moi pracownicy. Pracuję na kamerach, lustrzankach, rejestratorach oraz na masie innych zabawek. Także nie wiem czy warto kontaktować się ze mną ;)
Kamerzysta Roman, Giżycko
Roman
Giżycko

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
921 / 17
Profesjonalna usługa wideofilmowania wesel i ślubów. Gwarancja powrotu wspomnieniami do tych wspaniałych chwil.
Kamerzysta TOMASZ, Iława
TOMASZ
Iława

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
824 / 16
Oferujemy usługi z zakresu filmowania i fotografii. Dbamy o to, żeby Państwa emocje przenieść na ekran. Film tworzony z pasją z pewnością będzie niezapomnianą pamiątką, którą będziecie mogli oglądać nawet po latach z zachwytem. Każdą parę traktujemy indywidualnie. Uwzględniamy osobiste sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Michał, Stębark
Michał
Stębark

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
647 / 21
Profesjonalne studio fotografii i filmu. Konkurencyjne ceny. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Liczba pozycji: 31
Wykonanie: DigiHex Systems