Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Pomorze zachodnie

filmy ślubne Zachodniopomorskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Jola, Szczecinek
Jola
Szczecinek

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
11610 / 125
Tworzymy wyjątkowe filmy. W pracy kierujemy sie sercem Nasze największe atuty to profesjonalizm i szybka realizacja. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia zdobytego poprzez współpracę z telewizją. Wszystko to daje Państwu gwarancję otrzymania niepowtarzalnego reportażu ślubnego. Zapraszamy!
Kamerzysta Tomasz, Szczecin
Tomasz
Szczecin

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
29413 / 278
Życie jest filmem, a Wy sami tworzycie fabułę. Jako profesjonalny filmowiec pomagam Państwu w uwiecznieniu tych chwil, by zawsze można było do nich powrócić i przeżywać je na nowo z taką samą siłą!
Kamerzysta Dariusz, Świnoujście
Dariusz
Świnoujście

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
5602 / 46
Oferujemy profesjonalne usługi filmowania wesel i ślubów, które wykonają dwaj kamerzyści profesjonalnym sprzętem w postaci lustrzanek. Gratis dojazd do 100 km oraz teledyski ślubne. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia szczegółów naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość i bogatą ofertę. Dron - filmowanie z powietrza oraz pod wodą.
Kamerzysta Adam , Barwice
Adam
Barwice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2428 / 19
Profesjonalne filmowanie oraz montaż filmów ze ślubów i wesel. Zapraszamy.
Kamerzysta Andrzej, Szczecinek
Andrzej
Szczecinek

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
3760 / 37
Kamerzysta jest bardzo ważną osobą w realizacji filmu z Waszego wesela. Jest obserwatorem, artystą, rzemieślnikiem, uważnym słuchaczem, pasjonatem, entuzjastą... Wiele od niego zależy, a my chcemy Państwu dać najlepszy efekt jego pracy.
Kamerzysta Marcin, Szczecin
Marcin
Szczecin

CENA:
6400 ZŁ / SESJA
5829 / 47
Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych a szczególnie do osób wymagających. Filmujemy i fotografujemy uroczystości ślubne i weselne. Nasze filmy cechuje niepowtarzalność ujęć i oryginalność. Korzystamy z aparatów lustrzanek cyfrowych HD 1080p. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kamerzysta Krzysztof, Gryfino
Krzysztof
Gryfino

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
929 / 7
Oferuje swoje doświadczenie, zaangażowanie, staranność oraz pasję. Wszystko to składa się na udany film z Waszego ślubu, który przypominać Wam będzie tamte chwile. Zapraszam!
Kamerzysta Michał, Szczecin
Michał
Szczecin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
396 / 16
Gwarantujemy najwyższej jakości filmy wideo z uroczystości ślubno-weselnych. Nowatorskie podejście do projektu, realizacja na podstawie wymagań klienta. Zapraszamy do poznaniu szczegółów.
Kamerzysta Michał, Szczecin
Michał
Szczecin

CENA:
3300 ZŁ / SESJA
6318 / 79
Obsługujemy uroczystości ślubne i weselne.Potrafimy w sposób profesjonalny opowiedzieć historię, którą Państwo napisali w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kamerzysta Michał, Barlinek
Michał
Barlinek

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
568 / 7
Oferujemy usługi z zakresy filmowania i fotografowania. Zapewniamy o profesjonalizmie. Każde zlecenie to nowa inspiracja. Uważamy, że twórczość to umiejętność nowego spojrzenia na starą wiedzę. Zapewniamy o zadowoleniu, bowiem uwiecznianie pięknych momentów podczas ślubów i wesel to dla nas wielkie wyzwanie, któremu potrafimy sprostać. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą.
Kamerzysta Marcin, Szczecin
Marcin
Szczecin

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
132 / 4
Najwyższej jakości filmy tworzymy dzięki lustrzance Full HD oraz rejestrowaniu dźwięku na zewnętrznych rejestratorach. Usługi przez nas wykonywane dedykujemy dla par, którym zależy na uwiecznieniu tych wszystkich niezapomnianych chwil w sposób oryginalny i dynamiczny. Tak żeby za każdym razem mogli do nich powracać.
Kamerzysta Darek, Szczecin
Darek
Szczecin

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
7797 / 114
Serdecznie zapraszam do współpracy! Oferuję realizacje filmu Waszych marzeń, będzie on taki, jaki sobie wymarzyliście! Sprawdźcie!
Kamerzysta Jacek, Nowogard
Jacek
Nowogard

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
4249 / 17
Oferta dla Par Młodych, które chcą mieć pamiątkę z najważniejszego dla nich dnia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kamerzysta Karolina, Szczecin
Karolina
Szczecin

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
5938 / 59
Realizujemy reportaż filmowy z Waszego ślubu i wesela. Profesjonalne wykonanie pozwoli Wam wrócić do tamtych chwil, by mogły Wam towarzyszyć przez długie lata.
Kamerzysta Robert, Koszalin
Robert
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
4014 / 41
Zawsze towarzyszy nam idea: "Tworzymy dokumenty z życia, które pozostają na długo w pamięci". Dlatego nasze filmy są takie dobre!
Kamerzysta Piotr, Koszalin
Piotr
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3459 / 41
Filmowanie to uchwycenie wszystkich najważniejszych chwil Waszego ślubu w sposób wyjątkowy. Zapraszam
Kamerzysta RAFAŁ, SZCZECINEK
RAFAŁ
SZCZECINEK

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
3068 / 39
Film z Waszego wesela realizowany jest w oparciu o Wasze sugestie oraz wymagania. Moje produkcje to gwarancja profesjonalnego wykonania pod względem realizacji i montażu.
Kamerzysta Damian, Warszawa
Damian
Warszawa

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
1666 / 16
Proponujemy filmowe podejście do nagrywania uroczystości ślubno-weselnych. Nie jesteśmy kamerzystami lecz pasjonatami dobrze wykonanej pracy. Chętnie z wielką przyjemnością wykonamy dla Państwa film, w którym będziecie grali główną rolę. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Białogard
Piotr
Białogard

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1259 / 9
Realizujemy i montujemy filmy z wszelakich imprez okolicznościowych, między innymi chrztów, wesel czy też studniówek. Polecamy się firmom, realizujemy dokumentacje z m. in. szkoleń.
Kamerzysta Joanna, Szczecin
Joanna
Szczecin

CENA:
2050 ZŁ / SESJA
2256 / 33
Oferujemy filmowanie ślubu i wesela w najwyższej jakości, nakręcone zgodnie z obowiązującymi trendami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Marcin, Szczecin
Marcin
Szczecin

CENA:
3300 ZŁ / SESJA
2448 / 24
Filmujemy śluby i wesela za pomocą lustrzanki. Działamy na terenie Szczecina oraz Polic - województwo Zachodniopomorskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Krzysztof, Szczecinek
Krzysztof
Szczecinek

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
797 / 29
Nasza pasja, to dzień Waszego ślubu. Zrealizowane filmy cechuje porfesjonalizm. Posiadamy olbrzymie doświadczenie zdobyte także w pracy w telewizji, o czym może poświadczyć wielu zadowolonych klientów.
Kamerzysta Przemek, Stargard Szczeciński
Przemek
Stargard Szczeciński

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
649 / 17
Profesjonalne wideofilmowanie w jakości HD, przede wszystkim miłe dla oka nagrania w jakości HD!
Liczba pozycji: 23
Wykonanie: DigiHex Systems