Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Świętochłowice

Sortowanie domyślnie ▾ | ceny | oceny
Cena od do
Usługa z fotografem
Pokaż
Kamerzysta Leon, Racibórz - filmy wesele - Ostrawa
Kamerzysta na wesele: Leon, Racibórz - portfolio
Leon - kamerzysta Racibórz

Leon - kamerzysta Racibórz

2300 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 193
Zachowamy Twoje najpiękniejsze chwile. Teledyski ślubne i weselne. - Filmujemy lustrzankami z gimbalem 3 osiowym. Serdecznie Zapraszamy.
Kamerzysta Michał, Sosnowiec - Ewelina i Michał
Kamerzysta na wesele: Michał, Sosnowiec - portfolio
Michał - kamerzysta Sosnowiec
Kamerzysta na wesele: Michał, Sosnowiec - portfolio
Michał - kamerzysta Sosnowiec

Michał - kamerzysta Sosnowiec

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 119
Moja wizja wideo to nowoczesne ujęcia, ciekawy reportaż, niezapomniany teledysk...
Kamerzysta Karol, Katowice - Bruna & Ronan (Zapowiedź)
Kamerzysta na wesele: Karol, Katowice - portfolio
Karol - kamerzysta Katowice
Kamerzysta na wesele: Karol, Katowice - portfolio
Karol - kamerzysta Katowice

Karol - kamerzysta Katowice

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 18
Robię filmy z pasją. I nie rzucam tych słów na wiatr. Kocham proces odnajdywania najlepszych kadrów podczas filmowania. Na Waszym ślubie takich kadrów znajdę zapewne bardzo wiele. Ślub jak i wesele to czas radości a zatem jakże kamera mogła by tego nie uchwyci. Pracuję w Polsce oraz zagranicą.
Kamerzysta Dawid, Bytom - Barbara & Kamil
Kamerzysta na wesele: Dawid, Bytom - portfolio
Dawid - kamerzysta Bytom
Kamerzysta na wesele: Dawid, Bytom - portfolio
Dawid - kamerzysta Bytom

Dawid - kamerzysta Bytom

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 14
Specjalizujemy się m.in. w produkcji innowacyjnych reportaży wideo oraz teledysków z wesela w formacie Full HD lub 4k.
Kamerzysta Adam, Ruda Śląska - filmy wesele - Sosnowiec
Kamerzysta na wesele: Adam, Ruda Śląska - portfolio

Adam - kamerzysta Ruda Śląska

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(6 opinii)
Poleceń: 230
Nowoczesne filmy ślubne
Kamerzysta Grzegorz, Chorzów - filmowanie wesele - Świętochłowice

Grzegorz - kamerzysta Chorzów

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 133
- nie zapomnij o wynajęciu kamerzysty na swój ślub! "jak miło powspominać ten cudowny dzień przed ekranem telewizora" Fajnie, że do tych wspomnień mogę się przyczynić - kamerzysta Grzegorz
Kamerzysta Jakub, Mikołów - J&K - teledysk ślubny - Katowice
Kamerzysta na wesele: Jakub, Mikołów - portfolio
Jakub - kamerzysta Mikołów

Jakub - kamerzysta Mikołów

2990 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 4
Nasze filmy tworzone są zgodnie z najnowszymi standardami prosto zza oceanu. Relacja z wesela kojarzy Ci się z 5-godzinnym filmem, którego nikt nigdy nie obejrzał? Wspólnie stworzymy piękny, kilkuminutowy teledysk oraz kilkudziesięciu-minutową relację weselną! Oferujemy również ujęcia z drona!
Kamerzysta Krzysztof, Ruda Śląska - studio video - Katowice
Kamerzysta na wesele: Krzysztof, Ruda Śląska - portfolio
Krzysztof - kamerzysta Ruda Śląska
Kamerzysta na wesele: Krzysztof, Ruda Śląska - portfolio
Krzysztof - kamerzysta Ruda Śląska

Krzysztof - kamerzysta Ruda Śląska

2800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 22
Wasz film i wspomnienia, nasza pasja i zaangażowanie. Zapraszamy do oglądania i kontaktowania się.
Liczba pozycji: 7

Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:

Filmy ślubne Świętochłowice - nasz przewodnik

Ślub i wesele to moment wyczekiwany z niecierpliwością przez większość osób. Dobrze wiedzieć, że znaleźliśmy naszą drugą połówkę i że mamy niezawodne wsparcie, które pomoże nam zmierzyć się z trudnościami życia. Dlatego ślub jest takim wesołym zdarzeniem, zakładamy rodzinę i od tego czasu nasze życie całkowicie się zmieni. Naszą radością chcemy podzielić się z innymi, ważna jest tu szczególnie nasza rodzina i bliscy znajomi, dlatego decydujemy się na zorganizowanie wesela. Czasem jest to bardzo duża impreza z dziesiątkami gości, w tym osób, z którymi na co dzień nie utrzymujemy bliskiego kontaktu. Ale liczy się to, że będziemy mogli ze wszystkimi podzielić się naszym szczęściem! Aby nie zapomnieć przebiegu imprezy, dobrze będzie sprawić sobie pamiątkę ślubu i wesela. Najlepiej w tej roli sprawdzi się film ślubny, który utrwali każdy szczegół uroczystości. 

Film ślubny - warto?

Są pary, które nie decydują się na zatrudnienie kamerzysty, chcąc zaoszczędzić część pieniędzy z budżetu ślubnego. Może się wydawać, że to dobra decyzja, bo pieniądze, które zostaną, można wydać na bardziej praktyczne zakupy np. urządzenie domu, czy wyjazd na wycieczkę. Jednak pamiętajmy, że uroczystość powinna być upamiętniona, a to właśnie kamerzysta ślubny zrobi to w najlepszy możliwy sposób. Nowoczesny film ślubny sprawi, że będziemy zawsze wracać do niego z przyjemnością, wspominając wyjątkowe chwile. Dobrze nagrane video to wielki skarb i wspaniała sentymentalna pamiątka, która zatrzyma dla nas te wyjątkowe chwile nawet wiele lat po ślubie i weselu. Choć teraz nie widzimy konieczności stworzenia filmu ślubnego, to za parę lat na pewno będziemy żałować braku takiej pamiątki, a przecież koszty filmu wcale nie są wygórowane. Dlatego warto zdecydować się na nagranie takiego video, będzie ono wspaniałą pamiątką ślubną. 

Jaki film ślubny wybrać?

Oferta kamerzystów ślubnych jest bardzo bogata i można znaleźć naprawdę ciekawe rozwiązania. Większość par decyduje się na reportaż ślubny, czyli film, który trwa około godzinę i przekazuje wszystkie najważniejsze momenty dnia ślubu. Możemy w nim obserwować ujęcia z przygotowań, ze ślubu oraz z wesela. Czasem można w nim zaobserwować także ujęcia z pleneru. Inną opcją jest stworzenie teledysku ślubnego na dokładnie tej samej zasadzie, co reportaż. Będzie on jednak znacznie krótszy i zamiast muzyki z wesela, czy przemawiania usłyszymy podkład muzyczny. Co ciekawe wielu kamerzystów oferuje obie opcje, często w dodatku w jednej cenie! Inną opcją jest wybór teledysku plenerowego. To również krótkie nagranie z podkładem muzycznym, ale nie pokazuje nam dnia ślubu, ale w całości jest nagrywane w plenerze. Może zawierać ujęcia z romantycznego spaceru albo z biegania po mieście, może także opowiadać ciekawą historię, wszystko zależy od kamerzysty. Takie video wymaga sporych umiejętności i kreatywności, dlatego trzeba uważnie dobierać specjalistę, który miałby je wykonać.

Jak wybrać kamerzystę na ślub?

To od kamerzysty zależy efekt filmu ślubnego, dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć jego wybór. Liczą się osoby ze sporym talentem i kreatywnością, dobrą cechą jest także doświadczenie w branży. Kamerzysta powinien być otwarty na sugestie i dbać o zadowolenie klienta. Gdzie można znaleźć takich fachowców? W Świętochłowicach jest ich sporo, co można sprawdzić na portalu filmy-wesele.pl. Znajduje się tu pokaźna baza ogłoszeń kamerzystów ze Świętochłowic, z której na pewno każda para wybierze odpowiedniego fachowca. Szukanie przez Internet jest szybkie i dokładne, w naszym portalu można zapoznać się z innymi filmami każdego z kamerzystów, a nawet z cennikiem ich usług. 

Film plenerowy w Świętochłowicach

Samo miasto jest pełne nie tylko świetnych fachowców branży wideofilmowania ślubnego, ale także ciekawych miejsc, które świetnie posłużą za plener filmu lub teledysku ślubnego. Choć Świętochłowice to niewielkie i mało znane śląskie miasto, to znajdziemy tu świetne nietypowe plenery ślubne. Żeby podkreślić swoje pochodzenie, warto wybrać jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Śląska, czyli zabytkowe familoki z XIX wieku, które znajdziemy w różnych częściach miasta. W centrum można nagrać film z budynkiem urzędu miasta albo wieżą ciśnień w tle, a w Piaśnikach odwiedzić Zameczek albo schron bojowy zbudowany przed II Wojną Światową. 

Śląsk to kopalnie, a więc ciekawie będzie zorganizować nagrywanie filmu ślubnego w takim postindustrialnym klimacie. Przysłużą się tu szczególnie zabytkowe wieże szybowe KWK „Polska” albo zespół zabudowań walcowni na terenie dawnych Zakładów Cynkowych "Silesia" w Lipinach. Sesje w takim klimacie stają się coraz bardziej popularne, bo młode pary chcą się wyróżnić filmem ślubnym i rezygnują z często używanych, typowych plenerów ślubnych. Dlatego właśnie w miastach, które nie słyną ze swojej urody, jak Świętochłowice, możemy znaleźć znacznie ciekawsze plenery, które łatwo mogą przemienić się w zachwycającą scenerię dla teledysku lub filmu ślubnego. Wystarczy trochę wyobraźni i odwagi, a sesja w prawdziwym śląskim stylu okaże się strzałem w dziesiątkę. 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems