Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Filmowanie ślubne – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Film z podróży poślubnej

Film z podróży poślubnej

2016-02-05
Branża wideofilmowania ślubnego rozwija się bardzo dynamicznie i oferuje młodym parom wiele ciekawych rozwiązań. Obecnie liczy się nie tylko jakość filmu lub ciekawy pomysł, narzeczeni coraz chętniej eksperymentują i szukają opcji, których nie miał nikt przed nimi. Niektórzy skupiają się na szczegółach z ceremonii zaślubin, inni tworzą specjalne teledyski ślubne oparte na przygotowaniach do ślubu, a jeszcze inni dają pierwszeństwo sesji plenerowej. To jednak nie wszystko, co narzeczeni mają do wyboru. Pojawiła się kolejna opcja – film z podróży poślubnej.
czytaj więcej
Multimedialne zaproszenia ślubne

Multimedialne zaproszenia ślubne

2016-01-25
Branża ślubna jest bardzo dynamiczna i co chwilę pojawiają się nowe trendy czy innowacyjne usługi oferowane przez kamerzystów czy fotografów. Wszystko to sprawia, że dzień ślubu może być naprawdę wyjątkowy, a każda para zrealizować swój nawet najoryginalniejszy pomysł na utrwalenie tych wyjątkowych chwil. Takie zmiany i nowoczesne pomysły widać szczególnie w branży wideofilmowania ślubnego, a jednym z nich są multimedialne zaproszenia ślubne.
czytaj więcej
Jak obniżyć koszty filmu ślubnego?

Jak obniżyć koszty filmu ślubnego?

2016-01-21
Film ślubny może być sporym wydatkiem, dlatego część par decyduje się z niego zrezygnować. W takiej sytuacji jedyną pamiątką pozostają zdjęcia. Jednak rezygnacja z nagrania ślubnego to spora strata, warto postarać się o jego sfilmowanie, nawet jeśli mamy ograniczone fundusze. Jak to zrobić? Trzeba będzie pomyśleć o obniżeniu kosztów realizacji nagrania, nie rezygnując z jego jakości.
czytaj więcej
Rozstrzygnięcie konkursu dla par młodych

Rozstrzygnięcie konkursu dla par młodych

2016-01-20
Redakcja wybrała najlepszy komentarz, spośród blisko siedmiuset umieszczonych na stronach Grupy Portali Weselnych.
czytaj więcej
Nowoczesne filmy ślubne – jakie nowe technologie wykorzystują kamerzyści?

Nowoczesne filmy ślubne – jakie nowe technologie wykorzystują kamerzyści?

2016-01-16
Kiedy zdecydujemy się na nagranie filmu ze ślubu i wesela zwykle trzymamy się standardowych opcji. Obecnie to dynamicznym, około godzinnym reportaż z całego dnia wraz z krótkim teledyskiem np. plenerowym. Warto postarać się o to, aby film ślubny był oryginalny i odzwierciedlał charakter uroczystości. Najlepszym sposobem na uzyskanie takiego efektu są nowe technologie, które coraz częściej stosuje się w wideofilmowaniu ślubnym.
czytaj więcej
Film z wesela – jaką opcję wybrać?

Film z wesela – jaką opcję wybrać?

2016-01-08
Wybierając kamerzystę na wesele, musimy nie tylko znaleźć dobrego fachowca, ale także obmyślić koncepcję, według jakiej zostanie zrealizowany nasz weselny film. Wiele par nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak szerokie możliwości daje obecnie rynek ślubnego wideofilmowania, dzięki którym relacja ze ślubu może stać się małym dziełem sztuki. Warto poznać te opcje i świadomie podjąć decyzję dotyczącą upamiętnienia tego wyjątkowego dnia.
czytaj więcej
Filmy ślubne - kiedyś i obecnie

Filmy ślubne - kiedyś i obecnie

2015-08-28
Czy filmy ślubne kojarzą się z długimi, męczącymi nagraniami? Czy są oglądane wyłącznie raz, a następnie zajmują tylko miejsce na półce, bo nikt do nich nie wraca? Te skojarzenia nie są bezpodstawne, ponieważ jeszcze kilka lat temu tak faktycznie wyglądały ślubne filmy, ale te czasy już minęły! Przyszedł moment na nowoczesne, krótsze, dynamiczne i zróżnicowane nagrania w wysokiej jakości.
czytaj więcej
Filmy narzeczeńskie

Filmy narzeczeńskie

2015-07-14
Filmy narzeczeńskie to coraz częściej spotykana forma uwiecznienia okresu przedmałżeńskiego dwojga ludzi. Oryginalne pomysły, ciekawe przedstawianie historii, różne możliwości ich wykorzystania i wiele innych korzyści. To jest to, co skłania coraz więcej par młodych do zdecydowania się na nakręcenie filmu narzeczeńskiego, opartego na ich własnej historii.
czytaj więcej
Podróż poślubna w głębi afrykańskiej dziczy!

Podróż poślubna w głębi afrykańskiej dziczy!

2015-04-06
Podróż poślubna do Kenii lub Tanzanii, której głównym celem jest ujrzenie gepardów, lwów, lampartów i innych dzikich zwierząt może okazać się najbardziej ekscytującą wyprawą w życiu. Egzotyczna przyroda i nieposkromione dzikie koty kuszą śmiałków z całego świata, ale czy jest to dobry pomysł na miesiąc miodowy? Jestem na tak!
czytaj więcej
W podróż poślubną właśnie tam!

W podróż poślubną właśnie tam!

2015-07-13
Nowożeńcy marzą o niezapomnianej i wyjątkowej podróży poślubnej. Niemniej jednak w natłoku przygotowań do ślubu i wesela nie dysponują dodatkowym czasem na planowanie wyprawy. Studiowanie przewodników w poszukiwaniu interesujących miejsc i analiza mnóstwa ofert dostępnych na rynku turystycznym to wielogodzinne, jeśli nie wielodniowe wyzwanie. Poza tym każdy egzotyczny zakątek oferuje odmienne atrakcje, różne rodzaje plaż, inną kulturę, klimat, aranżacje miejsc noclegowych, kuchnię i rozrywkę. Co zatem wybrać?
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems