Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Recenzje filmów - od wideofilmowania do wielkich produkcji kinowych

2020-03-27
Czas spędzony przed komputerem nie musi być czasem straconym . Wiedzą o tym zwłaszcza użytkownicy sieci, którzy chętnie korzystają z licznych dobrodziejstw połączenia z internetem. W ostatnich kilkunastu latach stał się on poważną konkurencją dla klasycznej telewizji, prasy, książek czy radia - wszystkie te media znajdziemy obecnie w internecie i warto dodać, że jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej jego zawartości. Jak więc można spędzać czas w sieci? Zastanówmy się nad dwoma rozwiązaniami - produktywnym (dla dbających o swój rozwój) i leniwym (dla miłośników kanapowego relaksu).

 

Nauka i poszerzanie kompetencji w sieci

 

Wbrew obiegowej opinii, Internet nie jest wyłącznie narzędziem służącym do dobrej zabawy i niczym nieskrępowanej rozrywki. Zorientowani w temacie doskonale wiedzą, że można go wykorzystać także do poszerzania swoich horyzontów, wiedzy czy kompetencji zawodowych. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności warto przede wszystkim określić swój cel - za pośrednictwem sieci możemy nauczyć się chociażby obsługi programów, języków obcych czy tworzenia własnych materiałów audiowizualnych. Pomocne mogą okazać się w tym kursy i tutoriale (zarówno płatne, jak i darmowe). Niektóre z nich są nawet certyfikowane - ukończenie takiego kursu możemy więc wpisać do swojego CV. Niezwykle rozwijające może być też prowadzenie własnego bloga tematycznego czy kulinarnego. Możliwości jest naprawdę mnóstwo i w zasadzie ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. W większości przypadków Internet jest jednak miejscem służącym rozrywce i relaksowi, które pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i obowiązków.

 

Internet rozrywką stoi

 

Na pierwszym miejscu wymienić należy oczywiście portale społecznościowe - Facebook, Instagram czy Twitter to dziś prawdziwi giganci, którzy potrafią pochłonąć setki godzin z życia swoich użytkowników. Coraz popularniejsze są także serwisy streamingowe czy filmy na życzenie, które możemy oglądać na ekranie naszego komputera, telefonu czy smartfona. Jak wybrać najciekawsze materiały? W sieci bez trudu znajdziemy serwisy, które pomogą nam w wyborze - bez trudu trafić można tu na rankingi seriali, recenzje seriali, filmy online, program TV czy opisy kanałów na YouTube. Nie lubisz filmów i wolisz samodzielnie wejść do akcji jako bohater gry? Internet jest wiec wręcz wymarzonym miejscem dla Ciebie. Za jego pośrednictwem możesz zmierzyć się z innymi graczami na dziesiątkach wirtualnych boisk czy pól walki. Grać możesz w pojedynkę, ze znajomymi lub w kooperacji z milionami graczy z całego świata. Dziś możliwości sieci są niemal nieograniczone - warto jednak korzystać z nich rozsądnie i trzymając się określonych zasad. Pamiętajmy, że już teraz tysiące osób są uzależnione od sieci i nie wyobrażają sobie życia bez stałego dostępu do Internetu. Umiejętne posługiwanie się Internetem przyniesie jednak znacznie więcej korzyści niż niedogodności.

 

SPOKEO - Piotr Sochan i jego serwisy

 

SPOKEO to firma, którą założył i kieruje Piotr Sochan. Ideą firmy jest tworzenie stron internetowych, które mogłyby uprzyjemnić surfowanie po sieci. Ale nie tylko. Wiele z nich może mieć realny wpływ na życie poza Internetem. Do najpopularniejszych stron bez wątpienia można zaliczyć Pinbook.pl, pracaonline.net, i-mobi.pl czy infonumer.pl. Każda z nich ma zupełnie inną tematykę, dlatego każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.

 

 • Pinbook.pl - to serwis, który spodoba się z pewnością każdej osobie, która uwielbia świat kinematografii i telewizji. Mnogość opisów filmów i seriali, a oprócz tego filmografie, plotki, newsy ze świata technologii i gier. Wszystkiego dużo! A jak znudzi się wam czytanie o filmach - zawsze możecie sobie przejść do działu z filmami z YouTube i trochę sobie ich pooglądać.
   
 • Infonumer - ta strona z kolei pozwoli na sprawdzenie każdego nieznanego numeru telefonu, jaki do nas dzwoni. Wystarczy wpisać go w określone miejsce na stronie, aby dostać raport z ocenami i komentarzami dotyczącymi numeru. Na tej podstawie można podjąć decyzję - odbierać czy zablokować numer.
   
 • PracaOnline - jak sama nazwa wskazuje, jest to portal z pracą w Internecie. Można znaleźć tutaj zarówno pracę dodatkową, sezonową, chałupniczą, dodatkową albo pełnoetatową do wykonywania w domu. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia o pracę, których nie znajdziesz nigdzie indziej.
   
 • I-mobi - to z kolei strona, która pozwala na lokalizację dowolnego telefonu, na którym zainstalowana zostaje specjalna aplikacja. W panelu mamy dostęp do mapy, gdzie oznaczono lokalizację śledzonej osoby z dokładnością do jedynego metra. Warto wspomnieć, że można skorzystać również z dodatkowych funkcji np. sprawdzania połączeń i SMS-ów przychodzących i wychodzących na dany telefon.

A to nie wszystkie projekty SPOKEO. Zajrzyjcie na ich stronę, aby się przekonać, co jeszcze stworzyli!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems