Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Stosowanie feromonów oraz płynące z tego zalety

2018-12-04
Chciałbyś zdobyć powodzenie u płci przeciwnej, ale brak Ci pewności siebie? Doskwiera Ci samotność i próbujesz zawierać znajomości, ale poznając nowe osoby stresujesz się w ich towarzystwie? A może marzysz o znalezieniu swojej drugiej połówki? W takim wypadku dobrym rozwiązaniem mogą być feromony zapachowe marki Love and Desire. Wyjaśniamy, na czym polega ich działanie.

Czym są feromony?

Zastanawiasz się, jak to jest, że niektóre osoby jak magnes przyciągają innych, podczas gdy Ty podczas imprez stoisz sam w kącie i "podpierasz ściany"? Nie jest wcale prawdą, że zawsze decyduje o tym subiektywnie postrzegana atrakcyjność fizyczna czy intelektualna. Czasami po prostu przebywając blisko drugiej osoby, czujemy, jakby towarzyszyła temu "magia"? Artyści opisują to zjawisko na wiele różnorodnych sposobów, nauka zna jednak wytłumaczenie: są to feromony, wydzielane przez wszystkie żywe organizmy. Odpowiadają one za komunikację pomiędzy osobnikami danego gatunku i uaktywnienie popędu seksualnego. Naturalne feromony wydzielane są wraz z potem, mogą znajdować się na skórze, a także w ślinie czy w spermie. Naukowcy obecnie są w stanie wyprodukować syntetyczne feromony identyczne z naturalnymi.

Feromony z perfumami Love&Desire - stosowanie

Możesz trochę sobie pomóc i "oszukać" naturę, stosując feromony z perfumami marki Love&Desire. Stosuje się je podobnie jak zwykłe perfumy: wystarczy rozpylić niewielką ich ilość przed randką czy spotkaniem, na którym zależy nam, aby dobrze wypaść.

Koncentrat feromonów, zawarty w Love and desire sam w sobie są bezbarwny i bezwonny. Nikt nie rozpozna, że perfumy, którymi się spryskałeś nie są zwykłymi perfumami. Także ich flakon jest dyskretny.

Love & Desire - feromony zapachowe, które pozwolą Ci poczuć się bardziej atrakcyjnym i rozpalać zmysły

Po zastosowaniu feromonów poczujesz się bardziej atrakcyjny i pewny siebie. Łatwiej będziesz nawiązywać kontakty, uwodzić i flirtować. Feromony dostępne są w dwóch wersjach: dla kobiet i dla mężczyzn. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez osoby heteroseksualne, jak i homoseksualne. Feromony Love and Desire warto stosować także wtedy, gdy nie w głowie nam randki i podrywy. Mogą one sprawić, że zostaniemy o wiele lepiej odebrani także w czasie biznesowego spotkania.

Feromony z perfumami - przeciwwskazania i przedawkowanie

Stosowanie feromonów jest bezpieczne dla naszego zdrowia, nie powinno wywoływać żadnych efektów ubocznych, podrażnień, ani alergii. Należy jednak pamiętać o tym, by trzymać się zaleceń producenta i nie przedawkować. Zbyt duża ilość zastosowanego specyfiku może spowodować ból głowy (to samo dotyczy zwykłych perfum, które w składzie mają alkohol) lub efekt odwrotny do zamierzonego, czyli zniechęcenie do siebie poszczególnych osób z otoczenia.

Czy warto?

Feromony zapachowe nie są cudownym środkiem, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że błyskawicznie odnajdziemy miłość swojego życia, czy każda osoba będzie gotowa natychmiast uprawiać z nami seks. Mogą jednak być skutecznym lekiem na nieśmiałość i kompleksy, a także sprawić, że będziemy przyciągać uwagę i łatwiej nawiązywać relacje towarzyskie.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems