Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

W jaki sposób nowoczesne rozwiązania mogą ułatwiać życie?

2019-12-06
Pewnie znasz ten scenariusz - potrzebujesz danego produktu, więc zaczynasz szukać go w sieci. Przeglądasz kolejne strony, jednak oferta żadnej z nich nie odpowiada Twoim wymaganiom. Czas mija, pojawia się zdenerwowanie i świadomość poświęconych godzin i minut na szukanie. W końcu rezygnujesz. Do następnego razu. Ostatecznie kupujesz daną rzecz w cenie, która nie bardzo Ci odpowiada, aby nie musieć już przeprowadzać kolejnych poszukiwań. Kilka dni później przypadkowo trafiasz na ten sam produkt w znacznie bardziej atrakcyjnej ofercie. Pojawia się złość i rozczarowanie, a przecież zakupy w sieci mają być z założenia proste i szybkie. Skutecznym lekarstwem na tego typu sytuacje są nowoczesne technologie, a konkretnie metawyszukiwarka Vendoria. Na czym polega cały system i dlaczego warto z niego skorzystać?

Szybka rejestracja, ogrom możliwości

 

Warto wiedzieć, iż rejestracja w serwisie vendoria.pl jest darmowa i trwa zaledwie kilka chwil. Po podaniu imienia, adresu mailowego i hasła, otrzymujemy link aktywacyjny. Po kliknięciu, nasze konto jest aktywne i możemy od razu zacząć korzystać z metawyszukiwarki. Co istotne, otrzymujemy również specjalny adres mailowy, poprzez który możemy kontaktować się z Vendorią oraz sklepami. W tym momencie zyskujemy też stały dostęp do swojej historii poszukiwań. Osoby, które nie chcą się rejestrować, mogą skorzystać z funkcji wyszukiwania, bez konieczności zakładania konta. Co zyskujemy wraz z rejestracją?

 

 • Możliwość wyszukiwania i porównywania cen tysięcy produktów z różnych sklepów internetowych i aukcji.
 • Dostęp do najszerszej oferty w Internecie.
 • Dostęp do funkcji monitoringu, pozwalającej na automatyczne wyszukiwanie danych rzeczy, po ustaleniu przez nas odpowiednich kryteriów. Warto z niej skorzystać, gdy metawyszukiwarka nie znajdzie interesującego nas produktu w konkretnym dniu. Po jej aktywowaniu, Vendoria przeszukuje Internet przez 7 dni (konto standard) lub 365 dni (konto premium). Gdy trafi na odpowiednią rzecz, poinformuje nas o tym fakcie drogą mailową lub smsową. Każdego dnia będziemy otrzymywać raport poszukiwań. Automatycznemu szukaniu, w przypadku standardowego konta, może zostać poddane 5 produktów, zaś w przypadku wersji premium - ponad 9000 produktów jednocześnie.
 • Możliwość zawierania transakcji i ich opłacania z poziomu konta Vendorii, co eliminuje konieczność rejestrowania się na stronach poszczególnych sprzedawców.

 

Dlaczego warto skorzystać z Vendorii?

 

Metawyszukiwarka Vendoria stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych ludzi. Korzystając z niej podczas robienia zakupów w Internecie, jesteśmy w stanie zaoszczędzić ogromną ilość czasu, który możemy dowolnie wykorzystać. Nie musimy samodzielnie przeszukiwać sieci, aby znaleźć niezbędny produkt w najlepszej cenie, gdyż dzięki Vendorii otrzymamy gotowe rozwiązanie. Oprócz czasu, oszczędzamy również pieniądze, gdyż zawsze mamy możliwość wyboru najbardziej korzystnej finansowo oferty. Przekonaj się w jaki sposób działa metawyszukiwarka i jak proste mogą być zakupy.

 

https://vendoria.pl/moda

 

Autor: Tomasz Żygadło.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems