Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Zalety organizacji wesela w hotelu

2022-02-14
Ślub i wesele to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Planowanie i organizacja tego wydarzenia są niezwykle złożone i wymagają dużo uwagi, ale także dostarczają sporą dawkę stresu. Najistotniejszym elementem wesela jest wybór idealnego miejsca.

Lokali zajmujących się organizacją wesel jest na rynku coraz więcej. Młodzi często decydują się na salę lub dom weselny, jednak inną opcją może być hotel. Jakie korzyści przynosi zorganizowanie przyjęcia weselnego w hotelu? Sprawdźmy!

Kompleksowość obsługi

Decydując się na wesele w hotelu, z marszu mamy zapewnioną kompleksową obsługę całej imprezy. Wykupując daną usługę mamy do dyspozycji nie tylko salę weselną, obsługę kelnerską, pełne wyposażenie, czyli stoły, krzesła, elegancką zastawę, ale również bazę noclegową, hotelową restaurację, menu oraz szereg usług dodatkowych, które pomogą uświetnić każdą ceremonię. Nasi goście nie muszą się martwić o nocleg, czy nocne powroty do domu. Dodatkowymi atrakcjami mogą być ognisko, pokaz sztucznych ogni, gotowania na żywo, fotobudka, wstęp do strefy SPA-Wellness itp.

Pomoc w organizacji

Szczególną troskę i poczucie bezpieczeństwa zapewnia klientom hotelowy personel. Zadba on o dobranie najlepszego dla naszych gustów menu, zaproponuje optymalne dla danej liczby gości ustawienie stołów, pomoże przy wyborze weselnych dekoracji, zaproponuje motyw przewodni imprezy. Doświadczenie zdobyte przy organizacji dotychczasowych wesel sprawi, że nasza impreza nie tylko odbędzie się bez zakłóceń, ale zostanie zapamiętana jako doskonale zorganizowane i niepowtarzalne wydarzenie.

Źródło: https://www.olandia.pl/wesela

Jedzenie

Podstawą udanego przyjęcia jest dobre jedzenie, a restauracje hotelowe często oferują bardzo szerokie weselne menu, z którego państwo młodzi mogą wybierać wedle własnego gustu i upodobania. Ważne, że większości dań można spróbować w dowolnym momencie w restauracji hotelowej. Warto porozmawiać z szefem kuchni – może ma propozycje specjalnych dań na wyjątkowe okazje. Jeśli młoda para decyduje się na wesele tematyczne lub będzie gościć wiele osób z zagranicy, wówczas również warto ustalić menu, które uwzględni potrzeby kulturowe. Catering hotelowy pozwala także na obsługę gości, którzy z różnych przyczyn wybierają menu wegetariańskie lub wegańskie. Coraz modniejsze stają się także całe wesela z daniami bezmięsnymi.

Otoczenie i lokalizacja

Równie ważnym elementem przyjęcia weselnego jest jego aspekt zewnętrzny. Ważne, żeby okolica i wyjście przed lokal było zadbane, ładne dla oka i klimatyczne. Hotele z reguły położone są w malowniczych okolicach, w pobliżu jezior i lasów – stanowi to idealne tło na sesję zdjęciową lub spacer dla naszych gości. Jeśli marzymy o ślubie blisko natury, z dala od miasta, warto zdecydować się na organizację wesela właśnie w hotelu.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems