Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Adam

 - kamerzysta Kraków
Filmy ślubne Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 131

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2900 zł
2900 zł

Sprzęt

Usługa wideofilmowania

 

- BLACK MAGIC POCKET CINEMA CAMERA 4K

- Lustrzanki Canon.

- GoPro hero 4 black edition, 4K

- Kamera marki Sony Z1U (wersja profesjonalna, standardy telewizyjne HD i SD, DVCAM, DV, dźwięk: mikrofon - Rode wersja ProAudio.
- Dźwięk realizowany jest zewnętrznie, rejestratory zoom H6 plus zestaw mikrofonow, systemy bezprzewodowe Rode, zapewnią studyją jakość dźwięku zarówno otoczenia naturalnego jak i dźwięku pochodzącego bezpośrednio  ze stołu mikserskiego zespołu muzycznego. W procesie postprodukcji suma odzielnie rejestrowanych kanałów pozwala na uzyskanie studyjnej jakości ścieżki dźwiekowej.

- usługa realizowana również z wykorzystaniem 4 kamer w ciągu jednego dnia zdjęciowego

- wyposażenie system stabilizacji obrazu, statywy, wózek jezdny (stabilne płynne jazdy kamery), przenośne zestawy oświetleniwe planów.

 

Montaż zrealizowanego nagrania

Do montażu wykorzystujemy zaawansowaną edycję nieliniową filmu (stacje montażowe DaVinci Resolve, PS, AAE) - zapewniamy własny transport na miejsce wykonania zlecenia, a także udostępniamy materiały szkoleniowo-instruktażowe, które pozwalają się przygotować do realizacji zdjęć.

Profesjonalny sprzęt wraz z naszymi umiejętnościami daje Państwu film w najwyższej jakości. Najlepiej jest zobaczyć zrealizowane przez nas filmy. Wszystko to na niezobowiązującym spotkaniu.

Kamerzysta Adam, Kraków
Kamerzysta Adam, Kraków Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Pełen profesjonalizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Panem Adamem. Jest kreatywny i ma nieszablonowe pomysły na realizację filmu. Polecamy gorąco! :)
Alicja i Andrzej Wryk, ślub: 2010-12-04

Zobacz także innych kamerzystów

Jarosław - kamerzysta Kraków

2900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 37
Videofilmowanie - pełne filmowanie całego dnia przez jedną osobę - realizacja skrótu z całego dnia w formie klipu o długości ok. ...

Paweł - kamerzysta Kraków

3200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 204
Na zawsze i na wieczność zaczyna się tutaj.

Mariusz - kamerzysta Kraków

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 239
Przede wszystkim piękne filmy. Kreatywny Montaż, piękne kadry i ujęcia pełne emocji Rozsądne, negocjowalne stawki. Sesja w plenerze gratis w pakiecie z ...
Wykonanie: DigiHex Systems