Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Maciej

 - kamerzysta Poznań
Filmy ślubne Poznań, województwo Wielkopolskie

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaPortfolio kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Film nowoczesny 45min + teledysk

3000 zł
Zawiera materiał realizowany przez 2 operatorów od przygotowań do oczepin włącznie. Dwóch operatorów to możliwość filmowania w dwóch miejscach jednocześnie, co przekłada się na bogatą gamę ujęć. Film zawiera fragmenty czytań i kazania, a przysięga jest pokazana w całości. Pierwszy taniec może być pokazany w całości lub fragmentarycznie (zgodnie z życzeniem). Dodatkowo w pakiecie znajduje się około 4 minutowy teledysk ślubny. PROMOCJA: Pakiet zdjęcia + film = rabat 5 % od całości usługi.
3000 zł

Film klasyczny 60min + teledysk

3500 zł
Klasyczny film z przemyślanym montażem, zawierający materiał od przygotowań do oczepin. Film realizuje dwóch operatorów, co przekłada się na bogatszą gamę ujęć i znacząco wpływa na dynamikę. Film zawiera czytania oraz fragmenty kazania, a przysięga jest pokazana w całości. Pierwszy taniec może być pokazany w całości. Dodatkowo w pakiecie znajduje się około 4 minutowy teledysk ślubny. PROMOCJA: Pakiet zdjęcia + film = rabat 5 % od całości usługi oraz sesja narzeczeńska - GRATIS.
3500 zł

Ujęcia z drona

500 zł
Ujęcia z lotnicze niewątpliwie dodają rozmachu. Potrafią zachwycić innym punktem widzenia. Pozwalają zerknąć zupełnie z innej perspektywy. Posiadamy stosowne zezwolenia do takich lotów.
500 zł

Podziękowania dla Rodziców

800 zł
Filmowe podziękowania dla rodziców, stały się popularne wśród młodych par pragnących w niezwykły, wzruszający ale i wesoły sposób podziękować Rodzicom za wszystkie lata opieki i przygotowania do życia. Klip realizowany jest zgodnie z wspólnie ustalonym scenariuszem.
800 zł

Film dynamiczny - 30 minut

2800 zł
Jest to film w formie teledyskowej, bardzo dynamiczny, zawiera materiał od przygotowan do oczepin włącznie. Film zawiera fragmenty czytan i kazania a przysięga pokazana jest w całości. Pierwszy taniec może być pokazany w całości lub fragmentarycznie (zgodnie z życzeniem). Część weselna montowana teledyskowo.
2800 zł

Sprzęt

Pracujemy pełnoklatkowymi systemami Canona, wraz z pełną gamą jasnych obiektywów.

Do dynamicznych ujęć w ruchu używamy stabilizatora DJI Ronin S.

Statywy, monopody Manfrotto.

Slidery

Dwa rejestratory audio ZOOM

Mikrofon kierunkowy Rode

Dron DJI Mavic Pro

[ brak komentarzy ]

Zobacz także innych kamerzystów

Piotr - kamerzysta Poznań

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(10 opinii)
Poleceń: 210
Proponujemy nagranie i montaż filmu ślubnego, który w ciekawy sposób opowie o jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka

Dariusz - kamerzysta Poznań

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(11 opinii)
Poleceń: 158
Filmy w standardzie HD Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów. Dla Was wykonujemy Pamiątkę ślubno - weselną taką jaką chcecie!

Iwona Łukasz - kamerzysta Poznań

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 71
Jako damsko-męski duet ,fotografując i filmując staramy się pokazać to czego bez nas, nikt by nie zobaczył. Emocje, uczucia, miłość ...
Wykonanie: DigiHex Systems