Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Marcin

 - kamerzysta Katowice
Filmy ślubne Katowice, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 76

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Teledysk Ślubny

700 zł
Opracowany na podstawie wspólnie przygotowanego scenariusza barwny i dynamiczny teledysk. Przepiękna pamiątka!
700 zł

Podziękowania dla rodziców

700 zł
Podziękowania dla rodziców wykonujemy po szczegółowym omówieniu z Wami, zarówno pod względem scenariusza, jak i dopracowania każdej sceny. Wspólnie z Wami stworzymy film, który trafi w czułe punkty Waszych rodziców tak aby doprowadzić ich do łez szczęścia. Ten teledysk w pakiecie z filmem ślubnym taniej o 200,- zł!
700 zł

Sprzęt

Potrafimy umiejętnie wykorzystać nowe zdobycze techniki. Używamy lustrzanki filmujące Canon. Poza lustrzankami filmującymi mamy także klasyczną kamerę, statyw i kran kamerowy gwarantujący efektowne ujęcia z sali. Treść jest jednak najważniejsza i dlatego każdym ujęciem opowiadamy Waszą historię, bo wiemy, że na filmie najważniejsi jesteście Wy – Para Młoda.

Technologia High Definition nie ma dla nas tajemnic. Nagranie możemy Państwu dostarczyć na płytach Blu-ray, z animowanym, wielostronicowym menu, które posiada takie dodatki, jak Pop-up itp., a w razie potrzeby także na DVD. Standardowo Wasz film oddajemy w postaci plików mp4 na pen-drive do oglądania na telewizorach Smart-TV, odtarzaczach multimedialnych, laptopach itp. a także wgrywamy go na "chmurę", np. Google Disc.

Filmy realizujemy za pomocą następujących urządzeń (w zależności od potrzeb i warunków):

  • cyfrowe lustrzanki filmujące Canon z wymiennymi obiektywami,
  • kamera Canon HD,
  • rejestratory dźwięku HR najwyższej jakości (wielośladowy Tascam, ZOOM oraz Yamaha)
  • kran kamerowy, wózek
  • dodatkowe oświetlenie efektowe,

...i wiele innych, dobieranych w zależności od potrzeb i okoliczności. 

 

Kamerzysta Marcin, Katowice
Kamerzysta Marcin, Katowice Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Pan Marcin wraz z małżonką, która mu pomaga są przesympatycznymi ludźmi. Ich uprzejmość idzie w parze z profesjonalizmem. Znają się na swojej pracy doskonale. Super nam się z nimi pracowało nad filmikiem z podziękowaniami dla rodziców. Marcin jest warty polecenia. Ciekawa osobowość i pełen profesjonalizm .
Ilona Adamczyk, ślub: 2018-09-29
Współpraca na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecamy kamerzystę :)
Anita Kępa Robert Ćwik, ślub: 2016-07-09
Marcin i Asia są profesjonalistami w kwestii wideofilmowania, utrzymują bardzo dobry kontakt z przyszła para młodą. Są również wesołymi osobami którzy świetnie potrafią rozładować napiętą atmosferę oraz idealnie doradza w tym, jak stworzyć dobry materiał. Film nakręcili taki jaki sobie wymarzyliśmy z mężem ,wzruszający, pełen zaskakujących ujęć, możemy go oglądać codziennie i nigdy nam się nie znudzi Dają w filmie świetną muzykę idealnie pasującą do całej reszty :) Polecamy gorąco !!
Beata Markowicz, ślub: 2015-10-10
Współpraca z Marcinem i Asią to była sama przyjemność. Zaznaczę, że wcześniej z Narzeczonym nie mieliśmy styczności z kamerą i bardzo obawialiśmy się czy nie będziemy zbyt spięci i sztuczni na filmie. Na szczęście nasze obawy okazały się bezpodstawne - Nasi kamerzyści dzięki swojej charyźmie i osobowości sprawili, że od pierwszej chwili poczuliśmy się bardzo swobodnie w ich towarzystwie. Właściwie mieliśmy wrażenie jakbyśmy się znali od dawna :) Dodatkowo dzięki ich wspaniałym pomysłom na ciekawe ujęcia i fachowej pracy przy montowaniu filmu jego oglądnie sprawia Nam dużo radości. Bardzo cieszyło Nas, iż w każdej chwili można było do Nich zadzwonić lub napisać i podzielić się swoimi inspiracjami co do organizacji wesela i poradzić się czy dana rzecz się sprawdzi. W końcu obydwoje mają duże doświadczenie w tym temacie. W dniu wesela w trakcie ogólnego domowego stresu przy szykowaniu się, Marcin z Asią byli ostoją spokoju, wprowadzali dobry nastrój i bardzo pomagali wszystkim domownikom przypominając, że to Nasz dzień i trzeba się dobrze bawić a nie martwić czy wszystko się uda - bo przecież i tak się uda :) Ich humor i jednocześnie profesjonalizm sprawił, że goście również byli zadowoleni z ich pracy, która w żaden sposób nie przeszkadzała w ogólnej weselnej zabawie. Podsumowując możemy z czystym sumieniem polecić ekipę wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe wspomnienia ze swojego Najważniejszego Dnia.
Kamil Lolo, ślub: 2015-08-08
W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również poszczególne dodatki. Doskonałej jakości dźwięk i obraz, a także zachowane proporcje w ujęciach, odpowiednia dynamika świadczą o dobrym warsztacie. Kiedy szukaliśmy kamerzysty na nasze wesele mieliśmy kilka warunków, m.in. dodatkowo, poza głównym filmem, chcieliśmy mieć nagraną całą uroczystość w kościele. Tylko pan Krupski bez mrugnięcia okiem stwierdził, że nie będzie najmniejszego problemu. Bardzo indywidualne podejście do klienta (co w tej branży niezwykle ważne). Dla nas bezkonkurencyjny!
Monika i Wojciech Szczypka, ślub: 2014-08-30
Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.
Aurelia Duniec, ślub: 2014-07-19

Zobacz także innych kamerzystów

Zbyszek - kamerzysta Katowice

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(15 opinii)
Poleceń: 431
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli Państwo je przywołać w każdej ...

Karol - kamerzysta Katowice

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 18
Robię filmy z pasją. I nie rzucam tych słów na wiatr. Kocham proces odnajdywania najlepszych kadrów podczas filmowania. Na Waszym ...

JAREK - kamerzysta Katowice

3000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 0
Co zostanie Wam drodzy narzeczeni po weselu? Wasza miłość, zdjęcia i film :) Warto ten moment zarejestrować z najwyższą starannością i kulturą. ...
Wykonanie: DigiHex Systems