Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Michał

 - kamerzysta Opole
Filmy ślubne Opole, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 259

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Podziękowania

500 zł
Podziękowania dla rodziców - film o długości około 5 minut, realizowany przed ślubem. Wyświetlany podczas zabawy weselnej.
500 zł

wynajęcie drona z obsługą

300 zł
Oferta skierowana do par, które mają umowę z kamerzystą, ale chcą dodatkowo aby wykonać ujęcia filmowe oraz zdjęcia z "lotu ptaka". W tym celu można wynająć drona z operatorem. Cena od 300 zł zawiera trzy ujęcia filmowe i trzy zdjęcia.
300 zł

Sprzęt

 Wykorzystujemy w swojej pracy:

  • lustrzanki firmy Canon 
  • dron
  • obiektywy z serii Luxury
  • obiektywy o dużej plastyce obrazu
  • GoPro Hero5
  • Steadicam
  • slider
  • statywy: tripod, monopod
  • zewnętrzne rejestratory dźwięku Zoom
  • mikrofony krawatowe
Kamerzysta Michał, Opole
Kamerzysta Michał, Opole Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Praca z Michałem była bardzo przyjemna i pozytywnie zakręcona! :) dziękujemy jeszcze raz za wspaniały film, który upamiętnia nasz najpiekniejszy dzień. Polecamy serdecznie! Film pierwsza klasa!
Marcelina i Paweł, ślub: 2013-08-31
Pełen profesjonalizm.Polecamy serdecznie.
Mariola i Damian, ślub: 2013-07-31
Witamy, polecamy usługi Pana Michała. Film świetnie zrealizowany, dynamiczny, ciekawy. Super teledysk! Film ogląda się z uwagą od początku do samego końca. Wszyscy oglądający film podkreślali profesjonalizm i wysoką jakoś wykonania nagrania. Kamerzysta dyskretny, nie rozpraszający nas ani gości swoją osobą podczas nagrywania uroczystości. Film jest piekną pamiątką tego wspaniałego dnia:). Gorąco polecamy! Jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz serdecznie dziekujemy, Ania i Łukasz
Ania i Łukasz, ślub: 2013-05-04
Fachowo, precyzyjnie i solidnie:)))))
Justyna Jaguś, ślub: 2013-04-27
Polecamy usługi Pana Michała. Film, także teledysk, ogląda się z ciekawością od pierwszej do ostatniej sekundy.Jest dynamiczny i wciągający, naprawdę fachowo wykonany, oddaje atmosferę i klimat wydarzenia. Co ważne podczas całego dnia praktycznie nie odczuwaliśmy obecności kamery.Nasz film jest pięknym wspomnieniem ze ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy wszystkim ! :) Jeszcze raz dziękujemy! Sabina i Damian
Sabina Lenarczyk Damian Wieczorek, ślub: 2012-08-25
Gorąco polecamy Pana Michała i Tadeusza! Film przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Doskonała współpraca, bezproblemowy kontakt - wszystko miło a do tego super profesjonalnie. Do takiego filmu wraca się z przyjemnością. Polecamy w 100% i jeszcze raz dziekujemy:-))) A. i P.
asia, patryk, ślub: 2012-06-23
Witamy i bardzo serdecznie polecamy Pana Michała! Zarówno teledysk jak i cały film nakręcony zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nowocześnie, dynamicznie i z klasą:) Nieprzekonani początkowo rodzice sami przyznali, że na filmie widać zarówno talent i profesjonalne podejście autora do filmowania, jak i bardzo dobrą jakość użytego sprzętu. Kamerzysta miły, kontaktowy i niekrępujący zarówno pary młodej jak i gości. Bardzo dobry kontakt i żadnych problemów (Pan Michał nie żałował swojego czasu na plener, dostosował się do naszych możliwości czasowych)...do tego przystępna cena, za naprawdę porządną usługę. Jeszcze raz baaardzo dziękujemy:)
Monika Pająk, ślub: 2012-04-30
Dziękujemy za profesjonalizm! Wszystko zrealizowane zostało zgodnie z umową. Wysoka jakość filmu, odpowiednio dobrane podkłady muzyczne, pełne zaangażowanie ze strony "dyskretnego" kamerzysty;) Polecamy. Serdeczne pozdrowienia dla Michała i Pana Tadeusza - Agnieszka i Artur :D
agnieszka okoń, ślub: 2012-04-28
Wykonanie: DigiHex Systems