Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Piotr

 - kamerzysta Łódź
Filmy ślubne Łódź, województwo Łódzkie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 212

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1290 zł
1290 zł

Sprzęt

W pracy korzystamy z kamer firmy Sony.

Kamerzysta Piotr, Łódź
Kamerzysta Piotr, Łódź Ocena: 5,00 / 5 18 opinii
Super polecam
Magdalena Cybulska, ślub: 2018-09-21
Pan Piotr jest godny polecenia zachęcam.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z nagrania.Pozdrawiam serdecznie.
Ewa Ciupa, ślub: 2017-07-08
Super kamerzysta, p. Jurek z tej firmy, dysktretny I bardzo pomocny. Polecam
Aga Paprocka, ślub: 2017-06-03
Wszystko na czas i bardzo profesjonalnie, kamerzysta w czasie pracy niezauważalny, dyskretny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy innym.
Kasia i Piotr Buda, ślub: 2015-06-13
Jesteśmy bardzo zadowoleni i z Pana kamerzysty i z filmu, ktory powstał.Wszysko sprawnie,kulturalnie,spokojnie.Film bardzo fajny,wesoły,montaz w ciągu 2 tyg.od wesela.Polecamy Pana Piotra na 100%,pozdrawiamy :) młodzi Małzonkowie i ich rodzice
Magda i Daniel Francew, ślub: 2014-06-14
Profesjonalna i bardzo miła usługa w dobrej cenie.Jesteśmy zadowoleni. Polecamy tego kamerzystę.
Magdalena Ratke Adam Augustyniak, ślub: 2013-06-08
wszystko ok, polecam
Dorota Chołderna i Mariusz Klonowicz, ślub: 2011-10-01
Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Wszystko wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Film z wesela i z całego przygotowania będzie nam o tym przypominał, kto dla nas uwiecznił te wspaniałe chwile:) Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno będziemy dalej polecać Tego kamerzyste. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:-)
Justyna Babińska, ślub: 2011-09-10
Zamówiliśmy standardowe nagranie. Kamerzysta dotarł na czas. Bez pośpiechu. Wszystko ok.
Małgorzata Kawczyńska, Łukasz Paprocki, ślub: 2011-08-20
Piotr to godny polecenia fotograf i kamerzysta. Zdjęcia jakościowo super, czas oczekiwania na zdjęcia i film bardzo szybki...jeszcze nie ochłonęliśmy po weselu, a wspomnienia wróciły na nowo. Filmik z wesela świetny. Naprawdę cała usługa wykonana w skali 1-10 na 10!!! Polecamy gorąco Pana Piotra.
Joanna Nowak, ślub: 2011-07-30
Gorąco polecamy usługi świadczone przez Pana Piotra. Pełen profesjonalizm, płyta ślicznie zmontowana w bardzo krótkim czasie. Pan Piotr jest bardzo sympatyczna osoba, co w dużym stopniu ułatwiło dogranie wszystkich szczegółów. Kontakt przebiegał sprawnie, nie było żadnych komplikacji. Jednym zdaniem właściwa osoba na właściwym miejscu.
Karolina Wojtczak Michał Grabarczyk, ślub: 2011-07-23
Bardzo fachowe podejscie do sprawy. Doswiadczony, profesjonalny kamerzysta, ktory wie jak sie zachowac w tak szczegolnej dla nas chwili. Goraco polecamy.
Magda i Wojtek Kazimirowicz, ślub: 2011-06-18
chce my podziękować panu Piotrkowi i kamerzyści za zdjęcia i filmowanie na slubie i weselu za zrobione prześliczne zdjęcia i filmiki które są przecudowne każde mu się podobają i bardzo wszystkim polecam pana Piotra JEST SUPER FOTOGRAFEM POLECAM POZDROWIENIA ELA MACKIEM .Z. POLECAMY BARDZO JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY
elzbieta maciej , ślub: 2011-06-11
Kontakt z panem Piotrem przebiegał bez zakłóceń, nasze sugestie co do ostatecznego wyglądu filmu zostały wzięte pod uwagę. Pan Piotr wykonał swoją usługę profesjonalnie z czego jesteśmy zadowoleni.
Marta Ossowska Wojciech Kaczor, ślub: 2011-04-30
Zdjęcia śliczne,film również, pełen profesjonalizm.
Agata Golisz i Aleksander Głowacki, ślub: 2011-04-30
Zamówiliśmy u Pana Piotra dwie usługi - videofilm i sesję zdjęciową , z obu jesteśmy bardzo zadowoleni. Film ciekawie zmontowany , zdjęcia wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest fakt, że Pan Piotr jest bardzo sympatyczny, konkretny i chętnie służy radą a nie narzuca swoich wizji. Polecamy . Asia i Łukasz
Łukasz Asia, ślub: 2010-09-25
Rewelacja!!! Serdecznie polecam Pana Piotra- zrobił nam piękne zdjęcia, profesjonalnie zmontował film, do tego bardzo miły kontakt. SUPER Jeszcze raz dziękujemy
Ilona Matuszewska Jarosław Mencfel, ślub: 2010-08-28
Z całego serca polecamy wszystkim Pana Piotra !! Ze zlecenia wywiązał sie wspaniale, bardzo szybko otrzymaliśmy gotowy film, który będzie dla nas najlepszą pamiatką tego wyjątkowego dnia. Kamerzysta był bardzo sympatyczny i profesjonalny, a sam film jest świetnej jakości i zawiera w sobie wszystko czego byśmy mogli sobie życzyć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Piotrowi i gorąco polecamy!!
Magdalena Bajer, ślub: 2010-07-31
Wykonanie: DigiHex Systems