Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Rafał

 - kamerzysta Poznań
Filmy ślubne Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 338

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Filmowanie na dwie kamery + dron

2600 zł
Możliwość filmowania na dwie kamery oraz filmowanie z powietrza (dron). Ujęcie wykonywane z dwóch perspektyw są ciekawsze a gotowy (zmontowany) film ogląda się z większym zainteresowaniem. (POLECAM)
2600 zł

Sprzęt

Wykorzystuję w pracy:

- kamery HD Sony,

- dron (filmowanie z lotu ptaka)

- statywy, gimbal, slider

- zestaw oświetleniowy,

- niezależny rejestrator dźwięku.

Kamerzysta Rafał, Poznań
Kamerzysta Rafał, Poznań Ocena: 5,00 / 5 19 opinii
Polecam, razem z mężem oglądamy film ze wzruszeniem.
Kinga Kowalewska, ślub: 2018-08-24
Petarda ! Polecamy każdemu
Mirela Jasinska Marcin Matejunas, ślub: 2017-09-02
Fachowe podejście do tematu. Film wyszedł świetnie. Cena bardzo bardzo niska:) polecam
Witold Trybuś Sandra Bałabańska Poznań, ślub: 2016-10-01
Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Rafała. Uchwycil każdy ważny dla nas w tym dniu moment. Jeszcze raz dziękujemy
Angelika Dawidowska Mateusz Woźny, ślub: 2016-09-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego kamerzysty :) Goście byli pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu oraz pomysłów kamerzysty . Efekty przeszły nasze oczekiwania oczywiście na plus. Dziękujemy bardzo film to piękne wspomnienie naszego cudownego dnia. Dziękujemy i pozdrawiamy Magda i Marek
Magdalena Drozdowska Marek Wolski, ślub: 2016-05-21
Jeśli szukasz kamerzysty, polecamy Rafała - jest bardzo bystry. Pełen profesjonalizmu, piękne wspomnienia zawdzięczamy mu. Do pracy podchodzi z sercem, dla nas, jest on wzorcem. Zachwyceni byli goście, zachwyceni Państwo Młodzi, bo Pan Rafał sympatyczny i nikogo nie zawodzi. Piękne chwile Wam umili, byście miło wspominali ten dzień, i szczęśliwi byli. Nie będziecie żałowali, bo w 100% Pan Rafał nic nie zawali. Z całego serca SZCZERZE POLECAMY, uśmiechy na twarzy dzięki Niemu, do dzisiaj mamy!!! Z Pozdrowieniami dla Pana Rafała Ilona i Łukasz :)
Filipiak Ilona, Łukasz Czapla, ślub: 2015-08-22
Bardzo miło nam się współpracowało, wszystko było tak jak miało być, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektu końcowego, film jest wspaniały, mamy rewelacyjną pamiątkę ze ślubu. Dziękujemy Rafał :)
Anna Owczarczak i Daniele Scelzo, ślub: 2014-09-20
Pan Rafał miał możliwość filmowania naszego ślubu i wesela wraz ze swoim synem (2 kamery). Co prawda jest jeszcze za wcześnie na ocenę materiałów, na które musimy jeszcze troszeczkę poczekać (zgodnie z umową), ale sama obecność Pana Rafała, jego zaangażowanie i profesjonalizm pozostaja bez zarzutów. Jestesmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem rafałem i jego synem. Bardzo dobrze wykonywali swoją pracę, będąc niemal "niewidocznymi" podczas wesela, co dawalo ogromny komfort gościom. Baaardzo polecami przyszłym Mlodym Parom i nie tylko skorzystanie z usług Pana Rafała. Magda
Magdalena Ofierzyńska, ślub: 2014-09-06
To co zrobił Pan Rafał jest genialne, film ze ślubu i z wesela przedstawiał wszystkie genialne momenty, jakie chcielibyśmy zapamiętać, był zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, a teledysk na wesoło to po prostu mistrzostwo. Bardzo dziękujemy za tak rewelacyjne sfilmowanie naszego najważniejszego dnia.
Magdalena Nowak, Aleksander Kamiński, ślub: 2014-08-23
Pan Rafał bardzo profesjonalnie wykonał swoje zadanie. Pracowało się z Nim i Jego synem bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze. Jest godny polecenia. A wideo na dwie kamery daje na prawdę fajny efekt. Na zrealizowanie nie trzeba długo czekać, a zadowolenie murowane. Polecamy.
Aneta Leszczynska Zbigniew Solomieniuk, ślub: 2014-08-16
Kamerzysta pierwsza klasa bardzo dobry kontakt z gośćmi pełen profesjonalizmu on sam jak i jego syn wszystko tak jak sobie wymarzyłem wszystko zapięte na ostatni guzik tak ja ustaliliśmy tak było zrobione same plusy zero minusów
Piotr Szymański , ślub: 2014-08-14
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy - Pan Rafał i jego pomocnik byli niezauważalni na ślubie. Dziękujemy Panu Rafałowi za jego zaangażowanie. Czekamy na materiał.
Justyna i Krzysztof , ślub: 2014-06-14
Jak najbardziej polecam! Choć minął już ponad rok od ślubu to miło wrócić do tych chwil, właśnie dzięki filmom Pana Rafała. Materiał był na tyle długi, że (jak ktoś chce) może sobie sam powycinać najważniejsze momenty i zmontować coś na 15 minut.Generalnie, gdybym miał wybierać jeszcze raz kamerzystę to wybrałbym właśnie tego. Polecam-pełen profesjonalizm!
Robert i Joanna, ślub: 2013-08-24
czekamy na film:)
Marta Krzuszcz, ślub: 2012-09-22
bardzo pozytywnie, czekamy na film
Karolina Suwalska, ślub: 2012-09-15
polecamy!!!
agnieszka masztalerz dawid nowinowski, ślub: 2012-09-14
Co prawda, ślub mieliśmy już trochę ponad rok temu to komentarz dopiero teraz :) pełen profesjonalizm! Pan Rafał, wykonał w 100% tak jak sobie wyobraziliśmy, wszystkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Ponadto bardzo miły i sympatyczny pan z poczuciem humoru co skutkowało stworzeniem naprawdę świetnego filmu ze ślub. I wesela. W 100% polecamy!!!
Dagmara I Tomasz Pierzchalscy, ślub: 2012-09-08
Wszystkim polecamy kamerzystę Pana Rafała, super weselny film nakręcił i do tego dużo serca wkłada w tę pracę, co od razu widać po jakości zmontowanego filmu, cierpliwie wysłuchuje pomysłów pary i do nich się stosuje, jak i ma również burzę własnych pomysłów i do tego wszystko wykonane w pięknej oprawie, a w wprzypadku takiej pamiątki, to dla każdego ważne. SERDECZNIE POLECAMY!
Włodarczyk Maria, ślub: 2012-08-18
Usługa bardzo sprawnie, fachowo i profesjonalnie wykonana. Z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Pana Rafała.
Dariusz Hudaniec Julita Kietzmann, ślub: 2012-06-16

Zobacz także innych kamerzystów

Mariusz - kamerzysta Poznań

2300 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 12
Filmowanie ślubów, wesel w wyjątkowym klimacie.

Janusz - kamerzysta Ostrów Wielkopolski

1500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 14
PREFERUJĘ ZADOWOLENIE KLIENTA I OFERUJĘ PRZYSTĘPNE CENY USŁUG. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i dostosowuję do potrzeb i życzeń klienta.

Mariusz - kamerzysta Poznań

2300 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 12
Filmowanie ślubów, wesel w wyjątkowym klimacie.
Wykonanie: DigiHex Systems