Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Robert

 - kamerzysta Kraków
Filmy ślubne Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 210

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2600 zł
2600 zł

Sprzęt

W pracy wykorzystujemy kamery Sony HD, urządzenia do nagrywania materiału w locie (steadycam).

  1. Filmujemy między innymi kamerami Sony HVR Z7U z wymiennymi obiektywami. Wartość kamery wynosi 30.000 zł. W zestawie są także wymienne obiektywy Sony Alfa. Użytkowanie kamery ma możliwości podobne do pracy z lustrzankami cyfrowymi.
  2. Materiał rejestrowany jest jednocześnie na dwóch nośnikach danych: karta i kaseta - co stanowi zabezpieczenie dla tak ważnych danych.
  3. Pracuję na zewnętrznych mikrofonach Rode (koszt samego mikrofonu to często wartość kamery video, na której pracują inni) - wszystko po to, by jakość dźwięku była perfekcyjna.
  4. Na każde wesele zabieram drugą zapasową kamerę Sony HVR Z5 (o wartości ok. 20.000 zł). Wszystko jest na wypadek zdarzeń losowych, których czasami nie można wykluczyć.

Podałem cenę i opis sprzętu tylko, dlatego, aby ukazać naszym Klientom, jaką wagę przywiązujemy do efekty finalnego. Jakość jest dla nas najważniejsza. 

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.

Dziękuję za uwagę. Robert

Kamerzysta Robert, Kraków
Kamerzysta Robert, Kraków Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Dziękujemy Panu Robertowi za wspaniałą realizację. Film jest piękny. Pozdrawiamy.
Barbara i Paweł, ślub: 2012-10-27
Polecamy z całego serca Pana Roberta i jego ekipę. Zarówno film, jak i zdjęcia są świetne. Bardzo dobry kontakt, fachowość, jednym słowem profesjonalizm w każdym calu. dziękujemy Panie Robercie. Ania i Piotrek.
Anna i Piotr, ślub: 2012-10-06
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Robertowi i jego firmie za wykonanie wspaniałego filmu i zdjęć. Jakość HD rewelacyjna. Pan Robert i jego pracownicy to przesympatyczni ludzie. Byliśmy pod wrażeniem mnogości najnowocześniejszego sprzętu, jakim dysponowali - takie specjalne statywy, ujęcia w locie. Widać to szczególnie na płycie blu ray.Bardzo dziękujemy Panie Robercie za film i zdjęcia zawierające wspaniałe wspomnienia na całe życie. Samborowie.
Piotr i Anna Sambor, ślub: 2012-08-11
Pan Robert świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, zgodnie z umową. Film wykonany został w bardzo dobrej jakości, świetnie obrazując całe przeżycia tego tak ważnego dla nas dnia. Gorąco polecam !!!
Kinga i Piotr, ślub: 2012-07-14
Profesjonalne nagranie ślubu a póżniej przyjęcia weselnego. Kamerzysta takze OK
Anna Skrzypczyk Jacek Garnys, ślub: 2011-06-04
Serdecznie polecamy wszystkim bardzo wymagającym i tym mniej wymagającym wybór Pana Roberta, aby to on uwiecznił Wasz wielki dzień. My jako ci bardzo wymagający klienci, których nie zadowolą oklepane filmy, montaże, tylko oryginalne i unikatowe rozwiązania....... Z radością możemy stwierdzić, że jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą z Panem Robertem. I gorąco polecamy, przede wszystkim ze względu na pełen profesjonalizm i miły kontakt. Zarówno On, jak i dwie Panie fotograf- Irena i Małgosia, są ludźmi, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pasją i wielkim zaangażowaniem.Zatem polecam wszystkim to Studio bo naprawdę warto. My za wszystko dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie:)))
Ola i Pawel zoltek, ślub: 2010-09-04

Zobacz także innych kamerzystów

Serhij - kamerzysta Kraków

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 114
Wasz film będzie również piękny jak Wasz ślub! A wspomnienia nigdy nie wyblakną!

Jarosław - kamerzysta Kraków

2900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 37
Videofilmowanie - pełne filmowanie całego dnia przez jedną osobę - realizacja skrótu z całego dnia w formie klipu o długości ok. ...

Serhij - kamerzysta Kraków

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 114
Wasz film będzie również piękny jak Wasz ślub! A wspomnienia nigdy nie wyblakną!
Wykonanie: DigiHex Systems