Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Filmowanie ślubne – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Sklep z weselnymi dekoracjami dla Ciebie - poznaj Mellilu

Sklep z weselnymi dekoracjami dla Ciebie - poznaj Mellilu

2019-05-14
Wystrój sali weselnej jest niezwykle ważny. To właśnie ten zbiór pozornie niezbyt istotnych, niewielkich ozdób, detali, dekoracji ślubnych stanowić będzie o klimacie całej uroczystości i wesela.
czytaj więcej
Ślub za granicą. Jak go zorganizować?

Ślub za granicą. Jak go zorganizować?

2019-04-26
Dziewicza plaża? Rajskie wyspy? Ślub w niezwykłym zakątku gdzieś na końcu świata? Dlaczego by nie? Warto zadbać o to, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Pytanie, jak zorganizować ślub za granicą? Ile to kosztuje oraz o jakich formalnościach należy pamiętać? Najpotrzebniejsze informacje znajdziesz w tym artykule.
czytaj więcej
Niesamowite newsy z całego świata

Niesamowite newsy z całego świata

2019-04-19
Codziennie odświeżamy nasze ulubione strony informacyjne, łaknąc zupełnie nowej wiedzy w tym temacie. Doskonale wiemy, że lepiej jest wiedzieć więcej, niż nie wiedzieć nic. Dzięki portalom informacyjnym jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami ze świata - wiemy, czego musimy unikać i na co się przygotować. A to nie są jedyne zalety korzystania z portali informacyjnych. Więc jakie zalety jeszcze mamy z czytania portali informacyjnych i jakie portale czytać? Zapraszamy do dalszej części tekstu, ponieważ odpowiemy tam szczegółowo na takie pytania.
czytaj więcej
Gdzie najtaniej wywołać zdjęcia?

Gdzie najtaniej wywołać zdjęcia?

2019-04-09
Rozwój technologiczny nie ominął fotografii, co wpłynęło pozytywnie na sposób robienia zdjęć oraz ich wywoływania. Wiele osób wciąż pamięta jeszcze nie tak odległe czasy, kiedy to oddawało się kliszę do zakładu fotograficznego. Na efekty - co oczywiste - trzeba było czekać w niepewności. Przez te lata sprzęt fotograficzny przeszedł prawdziwą rewolucję. Dzisiaj niemal każda osoba nosi przy sobie aparat fotograficzny, który stał się integralną i niezwykle ważną częścią wszystkich smartfonów. Zarówno użycie aparatów znajdujących się w smartfonach, jak i korzystanie z różnego rodzaju aparatów cyfrowych kompaktowych, bezlusterkowców cyfrowych czy cyfrowych lustrzanek wpłynęło na pełną dygitalizację zbiorów fotograficznych. Wiele osób przechowuje wykonane fotografie w komputerach, na dyskach czy w przestrzeni wirtualnej, jednak zdjęcie drukowane wciąż ma ogromną siłę wyrazu, dlatego też wywoływanie zdjęć stale cieszy się popularnością. Możliwości na wywołanie zdjęć jest też sporo. Gdzie najtaniej wywołać swoje zdjęcia? Odpowiedź na pytanie znajduje się w tym artykule.
czytaj więcej
Jaki dron do filmowania?

Jaki dron do filmowania?

2019-04-07
Jeszcze nie tak dawno temu bardzo mało kto wiedział do czego służą drony. Kojarzyły nam się one raczej ze sprzętem wojskowym i czymś, czym nie posługujemy się bez odpowiednich uprawnień i kwalifikacji. Dla niektórych wydawały się one wręcz niebezpieczne – ich obecność oznaczała, iż ktoś próbuje zdalnie kontrolować dany obszar lub np. znaleźć osobę poszukiwaną. Z całą pewnością nikt z nas nie chciał zobaczyć jednego z nich np. na swoim podwórku. Teraz ich widok nie dziwi już chyba nikogo - używane są zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorców. Stanowią nie tylko urządzanie przydatne w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu, ale także ciekawą “zabawkę”, która może zapewnić nam długie godziny rozrywki. Ich stosunkowo niski koszt i bardzo duża skuteczność sprawiają, że stają się co raz bardziej popularne i chętnie stosowane w co raz to nowych gałęziach biznesu. Jeżeli Ty również zastanawiasz się nad jego zakupem lub jesteś zwyczajnie ciekawy jak działa ta maszyna i czy jej stosowanie jest na pewno bezpieczne – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.
czytaj więcej
Ślub w stylu boho. Romantycznie i naturalnie

Ślub w stylu boho. Romantycznie i naturalnie

2019-03-21
Śluby w stylu boho to trend, który króluje już od kilku lat! Nic dziwnego, skoro jest odpoczynkiem od weselnego zadęcia i przepychu. Boho to zwrot w stronę naturalności, luzu i ucztowania na łonie przyrody. Nie wydaje się, by cokolwiek się zmieniło w następnych latach. Boho to niekwestionowany król wśród motywów przewodnich wesel.
czytaj więcej
Jak wycisnąć najlepsze ujęcia ze swojego drona

Jak wycisnąć najlepsze ujęcia ze swojego drona

2019-03-28
Delikatnie poruszaj dronem i nie zmieniaj pozycji kamery. Leć z małą prędkością. Niech to będzie – powolny, stabilny ruch, który da przyjemny, profesjonalnie wyglądający kadr. Takie ujęcie możesz śmiało wykorzystać podczas postprodukcji. Sprawdź więcej ...
czytaj więcej
Idealna pamiątka ślubu na filmie. Modne formy i nowoczesne efekty

Idealna pamiątka ślubu na filmie. Modne formy i nowoczesne efekty

2019-02-26
Jaki jest jeden z najczęstszych błędów młodej pary przygotowującej się do ślubu? Zbyt późne szukanie kamerzysty, który zajmie się filmowaniem wesela. Wiecie, że specjaliści w tej branży bardzo często mają zarezerwowane terminy nawet do kilkunastu miesięcy w przyszłość? Co to dla Ciebie oznacza?
czytaj więcej
Kto korzysta z mikropożyczek – profil klienta pozabankowych firm pożyczkowych

Kto korzysta z mikropożyczek – profil klienta pozabankowych firm pożyczkowych

2019-02-22
Istnieje wiele powodów, dla których zaciągane są mikropożyczki. O ile temat ten został już niejednokrotnie poruszany, o tyle mało kto podjął się zdefiniowania statystycznego klienta firm tego typu. Nasuwa się więc pytanie – czym cechuje się statystyczny klient pozabankowych firm pożyczkowych?
czytaj więcej
Wpadki weselne - co zrobić, aby ich uniknąć?

Wpadki weselne - co zrobić, aby ich uniknąć?

2019-01-25
Właśnie na ostatni guzik dopinasz formalności przed przyjęciem ślubnym i boisz się, że nie unikniesz wpadki weselnej? Jak zminimalizować ryzyko nieprzyjemnych sytuacji i co zrobić, gdy taka wpadka już Ci się przydarzy?
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems