Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Stargard Szczeciński

Sortowanie domyślnie ▾ | ceny | oceny
Cena od do
Usługa z fotografem
Pokaż
Kamerzysta Tomasz, Szczecin - Paulina & Miłosz
Kamerzysta na wesele: Tomasz, Szczecin - portfolio
Tomasz - kamerzysta Szczecin
Kamerzysta na wesele: Tomasz, Szczecin - portfolio
Tomasz - kamerzysta Szczecin

Tomasz - kamerzysta Szczecin

4000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(11 opinii)
Poleceń: 304
Otrzymacie piękną historię. Film jest moją pasją i czymś co staram się robić najlepiej. Dzięki doświadczeniu jak i chęcią poznawania nowego potrafię się odnaleźć w każdej formie filmu. Dzięki rozmowie poznąję wasze potrzeby aby emocje i uczucia zawarte w filmie, tworzyły coś unikalnego, film z duszą. Jako profesjonalny filmowiec pomagam...
Kamerzysta Marcin, Szczecin - Teledysk Izabelii i Michała 2019
Kamerzysta na wesele: Marcin, Szczecin - portfolio
Marcin - kamerzysta Szczecin
Kamerzysta na wesele: Marcin, Szczecin - portfolio
Marcin - kamerzysta Szczecin

Marcin - kamerzysta Szczecin

2499 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 47
Cześć tu Marcin, w filmowaniu wesel specjalizuje się od 2017 roku. Zawsze uśmiechnięty i pełnym zaangażowaniem gotowy do działania. MOJE MOTTO: NATURALNOŚĆ, EMOCJE, NATURALNE KOLORY, DYNAMICZNE UJĘCIA Jestem z Szczecina ale działam na terenie całej Polski.  
Kamerzysta Jerzy, Drezdenko - studio video - Poronin
Kamerzysta na wesele: Jerzy, Drezdenko - portfolio
Jerzy - kamerzysta Drezdenko
Kamerzysta na wesele: Jerzy, Drezdenko - portfolio
Jerzy - kamerzysta Drezdenko

Jerzy - kamerzysta Drezdenko

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 76
Uwieczniam najpiękniejsze chwile, Wasze emocje, przeżycia w tym szczególnym dniu. W ofercie realizacja profesjonalnego reportażu ślubno - weselnego, do którego Wy i Wasi najbliżsi będziecie chcieli zawsze wracać.
Kamerzysta RAFAŁ, SZCZECINEK - Paulina & Adrian
Kamerzysta na wesele: RAFAŁ, SZCZECINEK - portfolio

RAFAŁ - kamerzysta SZCZECINEK

2600 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 45
Wszystkie filmy z Wesel i ze Ślubu realizuję w oparciu o Wasze wymagania i sugestie. Wykonane przeze mnie produkcje stanowią gwarancję profesjonalizmu pod względem realizacji i montażu. Zapraszam.
Kamerzysta Karolina, Szczecin - filmowanie - Gryfice
Kamerzysta na wesele: Karolina, Szczecin - portfolio
Karolina - kamerzysta Szczecin
Kamerzysta na wesele: Karolina, Szczecin - portfolio
Karolina - kamerzysta Szczecin

Karolina - kamerzysta Szczecin

4000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 60
W naszej ofercie proponujemy reportaż filmowy z Waszego ślubu i wesela. Profesjonalne wykonanie pozwoli Wam wrócić do tamtych chwil, które towarzyszyć będą Wam podczas tego szczególnego dnia w Waszym życiu.
Kamerzysta Marcin, Szczecin - Ania i Damian [Ślub na plaży]
Kamerzysta na wesele: Marcin, Szczecin - portfolio
Marcin - kamerzysta Szczecin
Kamerzysta na wesele: Marcin, Szczecin - portfolio
Marcin - kamerzysta Szczecin

Marcin - kamerzysta Szczecin

6400 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 47
Oferta skierowana dla najbardziej wymagających Klientów. Nasze filmy cechuje niepowtarzalność ujęć i oryginalność. Filmujemy kamerami kinowymi 4K w połączeniu z aparatami lustrzanymi.
Kamerzysta Piotr, Gorzów Wielkopolski - kamera - Kostrzyn nad Odrą
Kamerzysta na wesele: Piotr, Gorzów Wielkopolski - portfolio
Piotr - kamerzysta Gorzów Wielkopolski

Piotr - kamerzysta Gorzów Wielkopolski

3000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 5
Dbamy o to, aby nasz klient był zadowolony z efektu końcowego.
Kamerzysta Michał, Szczecin - filmowanie - Szczecin - reportaż ślubny
Kamerzysta na wesele: Michał, Szczecin - portfolio
Michał - kamerzysta Szczecin

Michał - kamerzysta Szczecin

1850 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 40
Gwarantujemy wysoką jakość naszych filmów, przystępne ceny oraz uczciwe i rzetelne podejście do realizowanego tematu.
Kamerzysta Jacek, Połczyn-Zdrój - filmowanie - Poznań
Kamerzysta na wesele: Jacek, Połczyn-Zdrój - portfolio
Jacek - kamerzysta Połczyn-Zdrój

Jacek - kamerzysta Połczyn-Zdrój

2500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 4
Fotografujemy i filmujemy, pełen serwis uroczystości i sesja reżyserowana. Zapraszam.
Liczba pozycji: 8

Województwo Zachodniopomorskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:

Filmy ślubne Stargard Szczeciński - nasz przewodnik

Jakże miło myśleć z utęsknieniem o zbliżającej się uroczystości zaślubin. Myślę, że na te chwilę czeka się z ogromną radością i drżeniem serca. Nasz serwis wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy doczekać się nie mogą a przed nimi jeszcze wiele do załatwienia. Na przykład zatrudnienie kamerzysty, który upamiętni te piękne chwile. Filmy ślubne nabiorą szczególnego znaczenia wówczas, gdy będą wykonane przez fachowca, który doskonale rozumie powagę sytuacji i na ten dzień zamieni się w znakomitego reżysera, znawcę ludzkich uczuć.

 

Czy warto zatrudniać kamerzystę na ślub?

 

Czy kamerzysta jest w ogóle konieczny? Wiele par twierdzi, że nie i dlatego rezygnuje z video ślubnego. Jednak jest to decyzja, której wkrótce będą żałować. Szansę na udokumentowanie ślubu ma się tylko raz w życiu i lepiej to zrobić dobrze, aby piękne wspomnienia i wrażenia zostały z nami na całe życie. Niestety większość ludzi nie myśli perspektywicznie, ale zastanawia ich tylko tu i teraz. A co będzie za 5, 10, czy 20 lat? Czy nie będziemy chcieli wtedy wrócić do tej niezwykłej chwili, pokazać jej swoim dzieciom i wnukom? Na pewno! Dlatego warto już teraz się o to zatroszczyć i przygotować ślubne video

 

Jest to opcja godna polecenia szczególnie dlatego, że ślubne nagrania są realizowane na najwyższym poziomie. Są interesujące, dynamiczne i ogląda się je z przyjemnością. Piękne ujęcia z kościoła, sali weselnej, a nawet pleneru ślubnego to wizytówka nowoczesnego filmu ślubnego, co sprawia, że ma się poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nie ma zatem sensu się zastanawiać, czy warto zatrudnić kamerzystę, nie marnujcie czasu i zacznijcie szukać odpowiedniej osoby! 

 

Znajdź kamerzystę na ślub w Stargardzie Szczecińskim

 

W Stargardzie Szczecińskim działa wielu zdolnych kamerzystów, którzy mają kreatywne pomysły i umiejętności, aby wprowadzić je w życie. Wyboru można dokonać, korzystając z naszego portalu, gdzie można zapoznać się z ogłoszeniami najlepszych fachowców w mieście. Na początek można obejrzeć próbki ich prac, czyli teledyski, którymi dzielą się na swoich profilach. Jasno widać kunszt ich przygotowania, a także interesujące koncepcje, jakie tworzą kamerzyści. Na naszym profilu można sprawdzić też cenę usług, co pozwoli na zorientowanie się, czy to, co nam się podoba, zgadza się z zaplanowanym budżetem ślubnym. Jeśli nie, może uda się zmodyfikować nieco ofertę tak, aby udało się zapłacić mniej. Zawsze można skontaktować się z kamerzystą i negocjować cenę. W razie czego można też postarać się zaoszczędzić na innej usłudze, bo piękne video ślubne to pamiątka, której nie może nam zabraknąć! 

 

Kamerzyście ze Stargardu są gotowi, aby kręcić film nie tylko na ślubie i weselu, ale także wybrać się w plener i przygotować tam teledysk ślubny lub zdobyć dodatkowe ujęcia do ślubnego reportażu. W mieście i okolicach znajdziemy mnóstwo interesujących plenerów ślubnych, które świetnie sprawdzą się w swojej roli! 

 

Plenery ślubne w Stargardzie Szczecińskim - gdzie?

Stargard Szczeciński jest jednym z najstarszych pomorskich grodów, dlatego też jego architektura nawiązuje do historii i jest niezwykle interesująca. Miasto oferuje wiele atrakcji i zawiera w sobie wiele pięknych miejsc. Dlatego jeśli mieszkasz w tym mieście i w nim zechcesz wziąć ślub, nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem odpowiednich plenerów na nagranie filmu z sesji ślubnej. W ich doborze na pewno będzie pomocny profesjonalny kamerzysta znający miasto.

Na pewno warto udać się nad Kanał Młyński. To właśnie przy nim znajduje się mnóstwo ciekawych i pięknych budowli. Przede wszystkim koniecznie trzeba zatrzymać się przy Bramie Młyńskiej, zwanej Portową. To unikatowy zabytek i jedna z czterech bram Stargardu. Niegdyś była więzieniem, została poddana licznym przebudowom, ale zachowała swój neogotycki charakter.

Idealnym miejscem na sfilmowanie romantycznego spaceru młodych małżonków jest romantyczny neogotycki tunel. Znajduje się on w miejscu dawnej Bramy Świętojańskiej. Jeśli młoda para lubi romantyczne ruiny dawnych fortyfikacji, to na pewno powinna zobaczyć obwarowania Starego Miasta. Najlepiej zachowały się te przy Bramie Pyrzyckiej, ale wszystkie oferują ciekawe plenery i niezapomniany klimat. Stąd już tylko krok do starówki. Piękna, z licznymi zabytkami. Znajdująca się nieopodal gotycka Baszta Czerwone Morze jest uznawana za najokazalszą w kraju. Warto zaczekać do wieczora, gdy odpowiednie oświetlenie stworzy niezapomniane widoki. Fachowy kamerzysta stworzy niezapomniane nagranie, którego będą zazdrościć inne pary.

 

Jeśli państwo młodzi nad architekturę przedkładają naturę, to koniecznie trzeba zorganizować sesję w Parku Chrobrego. Jest to największy teren zielony w mieście. Oferuje on spacer alejkami wśród niezliczonej ilości gatunków krzewów, starych dębów czy buków. Można też pospacerować plantami wzdłuż Iny i podziwiać obwałowania z suchymi fosami pełniące rolę plantów.

Planując sesję ślubną warto rozważyć również pamiątkę w postaci zdjęć. Fotografie doskonale mogą uzupełnić dynamiczny film ślubny zrealizowany w plenerze. Oferty profesjonalnych fotografów z okolicy można porównać tutaj.

 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems