Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Niezwykłe życzenia ślubne – nagraj je!

2016-03-15
Życzenia ślubne to coś więcej niż tylko zwykła formalność. To pozytywne emocje, które przekazujemy osobom, które kochamy. To okazja do pokazania, jak bardzo nam na nich zależy. To także moment, w którym można użyć swojej kreatywności i sprawić młodej parze niespodziankę, której długo nie zapomną. Taką właśnie rolę może odegrać krótki filmik z życzeniami przygotowany jeszcze przed ślubem naszych bliskich.

Większości osób życzenia ślubne kojarzą się z momentem po ślubie, gdy podchodzi się do pary, mówi kilka ciepłych słów i dyskretnie wsuwa do ręki kopertę. Ale wcale nie musi tak być! Forma składania życzeń może być różna i im bardziej kreatywna i pracochłonna, tym lepiej, bo pokazuje nowożeńcom, jak bardzo są dla nas ważni. Jeśli zależy nam, aby sprawić piękną niespodziankę parze młodej, to koniecznie trzeba nagrać życzenia ślubne!


Nagrane życzenia ślubne – pamiątka na życie

Wszystko, co związane jest ze ślubem, zasługuje na upamiętnienie. Samo wydarzenie, emocje, które odczuwa się tego dnia, nastrój, czy wygląd, to wszystko powinno zostać utrwalone w pamięci nowożeńców. Dlatego właśnie para zatrudnia fotografa i kamerzystę, którzy mają dokumentować każdy szczegół uroczystości i przyjęcia. Choć w tym dniu najważniejsza jest para młoda i łączące ją uczucie, to nie bez znaczenia są jej bliscy, rodzina i przyjaciele, z którymi łączy ich równie niezwykła więź. Dlaczego zatem zapominamy, aby upamiętnić ten element? Nie można mieć tego za złe parze, która sama ma naprawdę wiele na głowie, ale tutaj to bliscy powinni się zaangażować i okazać swoje wsparcie, a także „błogosławieństwo” dla wyboru pary i dla powstającej właśnie nowej rodziny. Takie wsparcie łatwo jest utrwalić, w ten sam sposób, jak robi to młoda para, czyli przez odpowiednie zdjęcia i video. Nagranie życzeń, które będą bardzo osobiste to najlepsze okazanie wsparcia i akceptacji parze młodej i jest to krok, który na pewno zostanie doceniony i zapamiętany. 

Podobnie działa nagranie podziękowań dla rodziców. Sprawdź!

wpis na forum o życzeniach ślubnych

Wpis o oryginalnych życzeniach ślubnych na forum abcslubu.pl


Życzenia ślubne nagrane samodzielnie vs. profesjonalny teledysk ślubny

Nie stanowi to zresztą żadnego poważnego przedsięwzięcia. Można to zrobić całkowicie samodzielnie. Wystarczy zwykła, niewielka kamera, interesujący pomysł i grupa osób, które zgodzą się spotkać jakiś czas przed ślubem, aby wziąć udział w nagraniu. Dobrze, jeśli w grupie znajdzie się osoba, która jest fotografem lub filmowcem amatorem, co podniesie jakość filmiku, można będzie pokusić się także o ciekawy montaż. Jeśli wydaje nam się, że taka rola nas przerasta, można zatrudnić profesjonalnego kamerzystę, który zaproponuje najlepsze rozwiązania. Teledyski ślubne, czy narzeczeńskie są obecnie bardzo popularne, zdolny kamerzysta nie będzie miał problemu z lekkim dostosowaniem fabuły do nieco odmiennych warunków. W dodatku taki teledysk jest bardzo atrakcyjny i na pewno zyska uznanie młodej pary. Jeśli grupa, która zebrała się do jego nagrywania, jest spora, to nawet nie odczujemy tego wydatku. „Składka” w niewielkiej kwocie na osobę w pełni wystarczy do opłacenia usług fotografa.

Dowiedz się więcej o teledyskach narzeczeńskich!

 

Pomysły na video z życzeniami ślubnymi

Pomysł na takie video jest bardzo prosty. Wystarczy zebrać grupę osób i każda powie coś od siebie. Ważne, żeby życzenia były bardzo trafne, dotyczyły tego, o czym para rzeczywiście marzy. Powinny być także dowcipne, im więcej żartów, zwłaszcza zrozumiałych tylko dla „paczki”, tym lepiej. Jeśli decydujemy się na kręcenie teledysku ślubnego, to w tle będzie słychać muzykę, a więc opcja z mówieniem odpada. Życzenia można za to napisać na kartkach papieru albo przedstawić je w formie śmiesznych rysunków. Można wybrać się także do miejsc ważnych dla młodej pary, tak, aby życzenia pokrywały się z plenerami, w których pojawiają się „aktorzy”, co znacznie uatrakcyjni video. Można także skorzystać ze śmiesznych przebrań, czy zrobić film w jakimś konkretnym motywie np. gangsterskim albo hawajskim, świetnie się przy tym bawiąc.

 

Autor: Cyprian - kamerzysta ślubny z Polanicy Zdrój

 

Jak złożyć „multimedialne życzenia” młodej parze?

Co zrobić z tak nagranym filmem? Najlepszą opcją jest wyświetlenie go na weselu np. około północy, po oczepinach. W tym celu trzeba będzie porozumieć się z orkiestrą, tak aby wszystko było świetnie zorganizowane. Najlepiej, aby dotarł do niej świadek i to w taki sposób, aby  para nic nie podejrzewała. Zaskoczenie, które będą odczuwać nowożeńcy, zwiększy tylko wzruszenie, a dobrze zrobione video rozbawi wszystkich gości do łez. Jeśli nie mamy takiej możliwości, filmik można po prostu dodać na Youtube, a potem „zapostować” na profilu nowożeńców na Facebooku lub w innych mediach społecznościowych rankiem w dzień ślubu. W taki sposób wszyscy ich znajomi będą mogli zobaczyć ten świetny prezent, co również zostanie docenione przez parę.

Dowiedz się więcej o nowoczesnych filmach ślubnych!

Jak widać, życzenia ślubne w formie video są naprawdę świetnym pomysłem i najlepszym sposobem na pokazanie młodej parze, że nam na nich zależy. Nie są także drogim przedsięwzięciem, bo można nagrać je samemu. Co więcej, grupa przyjaciół będzie doskonale się bawić, podczas nagrywania filmiku, a młoda para niezwykle się wzruszy, widząc, jak przyjaciele się dla niej postarali. Zgrana paczka znajomych powinna zawsze trzymać się razem, a taki filmik świetnie pokazuje, że jej na sobie zależy!


Znajdź kamerzystę, który nagra Twoje życzenia ślubne!

Ślubne video – Olsztyn

Wideofilmowanie ślubne – Szczecin

Kamerzysta na ślub – Gdańsk

Film ślubny - Poznań

Teledysk ślubny - Toruń

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems