Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Toruń

Filmy ślubne Toruń - 64 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Kujawsko-Pomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Sławomir, Toruń
Sławomir
Toruń

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
742 / 5
Filmowanie i fotografowanie to nasza pasja. Uważamy , że zadowolenie klienta jest kluczem do sukcesu firmy, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Utrwalimy Twoje wspomnienia, wiele osób nam zaufało i się nie zawiodło. Zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Adam, Toruń
Adam
Toruń

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5060 / 43
Nasza oferta skierowana jest głównie do ludzi wymagających, którzy chcą czegoś więcej niż zwykłego reportażu z dnia. Nasze filmy są niebanalne, każdy jest inny oddający klimat i indywidualny charakter Państwa Młodych.
Kamerzysta Tomasz, Toruń
Tomasz
Toruń

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
973 / 38
Oferujemy wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego, który pozwoli upamiętnić ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dzięki użyciu do filmowania wysokiej klasy pełnoklatkowych aparatów fotograficznych możemy sprawić, że uzyskany na filmie obraz będzie zbliżony do obrazu kinowego a dzięki dynamicznemu montażowi i rejestracji obrazu przez kilku operatorów jednocześnie gotowy film ślubny będzie prezentował wyjątkowo wysoką jakość.
Kamerzysta Karol, Wejherowo
Karol
Wejherowo

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
49202 / 684
Jedyny taki dzień w Waszym życiu :) Zadbajmy więc wspólnie o dobrą pamiątkę ślubną. Wykonujemy ...
Kamerzysta Mariusz, Radom
Mariusz
Radom

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
12918 / 380
Absolwent szkoły filmowej w Łodzi wydział Operatorski. Obecnie zajmuję się realizacją profesjonalnych filmów ślubnych, filmów ...
Kamerzysta Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
12644 / 678
Filmowanie i fotografia z klasą. Kreujemy nowoczesne i ponadczasowe filmy oraz fotografie.Ukończyliśmy studia filmowe i ...
Kamerzysta Andrzej, Płock
Andrzej
Płock

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9498 / 182
Nasza oferta dotyczy profesjonalnych nagrań jakości Full HD na nośnikach Blu-Ray lub SD na DVD. ...
Kamerzysta Maciej, Bydgoszcz
Maciej
Bydgoszcz

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
8700 / 70
Tylko niezwykła wrażliwość i umiejętność odczuwania przez twórcę filmu tych samych emocji, które towarzyszą uczestnikom ...
Kamerzysta Roman, Bydgoszcz
Roman
Bydgoszcz

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
6650 / 81
"Dla Was zatrzymamy czas". Oferta skierowana do wszystkich Par Młodych, które chcą mieć Jedyną w ...
Kamerzysta Darek, Warszawa
Darek
Warszawa

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
15871 / 261
Filmujemy w całej Polsce !!!Film WideoHD + Pozowana sesja Foto ,w czasie Wesela Całość 1950zl. ...
Liczba pozycji: 64
Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Toruń - nasz przewodnik

Ślub to zawsze niezwykłe wydarzenie, które pamięta się do końca życia. Warto je utrwalić przy pomocy namacalnej pamiątki, jaką jest film ślubny, jednak w sposób, który pozwoli się cieszyć nie tylko wspomnieniem pięknych chwil, ale który sprawi, że jakość produkcji będzie bez zarzutu. Nasz portal pomoże porównać wszystkie propozycje licznych kamerzystów i wybrać tę najlepszą.

Dlaczego warto stworzyć film ślubny? Choć coraz więcej osób obecnie rezygnuje z usług kamerzysty ślubnego, to wiele tracą. Film lub teledysk ślubny może w bardzo dynamiczny sposób pokazać najważniejsze momenty ślubu i wesela albo być ciekawym dodatkiem, taką funkcję spełnia teledysk plenerowy. Pary Młode mają unikalną możliwość stworzenia czegoś pięknego, czym będą chcieli podzielić się z rodziną i co zostanie z nimi w formie pamiątki ślubnej na lata. Teledysk ślubny, zwłaszcza ten wykonany z wizją przez wykwalifikowanego kamerzystę to najlepsze upamiętnienie wesela. Takich dobrych filmowców ślubnych w Toruniu również nie brakuje, co łatwo można sprawdzić w wyszukiwarce portalu filmy-wesele.pl. 

Plener ślubny w centrum Torunia

W każdym nagraniu ze ślubu najważniejsza jest oczywiście para nowożeńców. Nie można jednak zapominać o całej otoczce, którą stanowią goście weselni oraz piękne widoki i wnętrza będące tłem filmu. Ciekawą architekturą może pochwalić się jedno z najstarszych miast w Polsce - Toruń. Istnieje tu możliwość urządzenia nagrań plenerowych w romantycznych ruinach zamku krzyżackiego lub w wiejskich budynkach Parku Etnograficznego. Można również wybrać się na spacer po Rynku Głównym i Starym Mieście, gdzie znajdziemy wiele zabytkowych i bogatych architektonicznie budynków. Wspaniałe ujęcia z przyrodą w tle można natomiast nakręcić na placu Mariana Rapackiego, na nadwiślańskim Bulwarze Filadelfijskim lub w jednym z wielu parków. Najwięcej młodych par można spotkać w parku Barbarka, Tysiąclecie lub przy Bielańskim Dworze. Ciekawą propozycją mogą być surowe wnętrza Fortu IV, w których dobry kamerzysta będzie potrafił odnaleźć urokliwe i oryginalne zakątki. 

Brzeg Wisły i toruńskie mosty 

Zdjęcia na brzegu Wisły cieszą się szczególną popularnością wśród Par Młodych i kamerzystów z Torunia. Wyglądają one szczególnie widowiskowo nocą, kiedy w tle widać rozświetloną panoramę miasta lub najbardziej charakterystyczny z toruńskich mostów, czyli Most Piłsudskiego. W dodatku cisza i spokój tego miejsca sprawia, że Młoda Para mniej się denerwuje, a to pozwala na osiągnięcie lepszych efektów. 

Ciekawe wnętrza i okolice Torunia

Wszyscy poszukujący stylowych wnętrz powinni urządzić przyjęcie weselne w Starym Folwarku. Dysponuje on piękną salą weselną, której wygląd nie wymaga dodatkowych dekoracji. Niepowtarzalny i specyficzny klimat panuje także w sali restauracyjnej hotelu Retman. Jej wystrój nawiązujący do lat 30. XX wieku będzie piękną oprawą filmu ślubnego. Hotel ten zlokalizowany jest w samym centrum Starego Miasta, dzięki czemu para młoda bez problemu może się udać wraz z kamerzystą na krótki spacer zabytkowymi uliczkami.

Warto także wyrwać się z miasta i poszukać plenerów ślubnych w okolicach Torunia. Teledysk ślubny realizowany na łące, w lesie, a może nawet w gospodarstwie rolniczym? Sporą popularnością cieszą się także miejsca postindustrialne np. stare, opuszczone fabryki, czy ruiny zamków, czy kościołów. Trzeba pamiętać, że w wyborze miejsca ogranicza nas właściwie tylko własna wyobraźnia i możliwości techniczne zatrudnionego przez nas specjalisty. Dlatego warto o radę zapytać kamerzystę z Torunia, który z pewnością będzie w stanie zaproponować nietypowe miejsca dla ślubnego filmu

Ciekawy pomysł na film ślubny

Plener ślubny to jednak nie wszystko, nie mniej ważna jest wizja Pary Młodej lub kamerzysty ślubnego, która sprawi, że film lub teledysk ślubny będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Na taką wizję składa się ciekawa fabuła i wciągająca akcja, która często wykracza poza ramy typowe dla ślubnego wideofilmowania. Toruń jest miastem, które z łatwością może dostarczyć bardzo kreatywnych pomysłów na film ślubny. Na przykład za motyw przewodni filmu lub teledysku Para Młoda może uznać toruńskie pierniki, którymi "aktorzy" będą się zajadać lub najsłynniejszego mieszkańca Torunia, czyli Mikołaja Kopernika. Teledysk ślubny, w którym Pan Młody poszukuje "słońca", a odnajdując swoją małżonkę, uznaje, że cały jego świat kręci się wokół niej, to dobry pomysł nie tylko dla miłośników nauki, ale także sympatyków samego Torunia. 

Podczas planowania filmu ślubnego, a zwłaszcza jego plenerowej części, nie warto ograniczać się tylko do miejsc, które są znane i polecane przez filmowców ślubnych z Torunia. Warto wyjść poza schemat i stworzyć film bardziej intymny i bliski swojemu sercu poprzez wybranie miejsc, które dużo znaczą dla związku. Ulubiona kawiarnia, park, do którego para poszła na pierwszą randkę, a teraz lubi przyjść, aby poczytać, czy nawet kino albo teatr - wszystkie te miejsca idealnie nadają się na plener filmu lub teledysku ślubnego. Co więcej, taki film pozwoli parze pokazać swoją osobowość i sprawić, że film ten będzie inny niż wszystkie. To dobra rada dla par mieszkających w Toruniu, tym bardziej że miasto jest wyjątkowo urokliwe. 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems