Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Bartosz

 - kamerzysta Żywiec
Filmy ślubne Żywiec, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 93

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Wesele Full HD DSLR

2000 zł
Dla Par poszukujących prawdziwej filmowej jakości, mamy do zaoferowania realizację ujęć przy pomocy techniki DSLR- zapewniającej filmowe ujęcia, doskonałe barwy, nisamowitą głębię ostrości.
2000 zł

Sprzęt

Realizujemy nagrania, które posiadają filmowe ujęcia, doskonałe barwy, niesamowitą głębię ostrości - to wszystko powstaje za pomocą kamer DSLR.

 

Na nasz zestaw składa się kamer Lumix GH5, a także pakiet profesjonalnych obiektywów z osprzętem.

Na państwa życzenie możemy filmować przy użyciu dwóch aparatów, co skutkuje jeszcze bardziej ciekawszym i bardziej dynamicznym efektem końcowym.

W naszej pracy korzystamy z systemów stabilizacji obrazu i slidów kamerowych - umożliwia to profesjonalne oraz stabilne ujęcia.

Dla uzyskania idealnego dźwięku używamy wysokiej klasy rejestratorów oraz mikrofonów. Do ujęć wykorzystujemy również drona Mavic Pro .

Kamerzysta Bartosz, Żywiec
Kamerzysta Bartosz, Żywiec Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Świetny film, polecam
Grażyna Tanistra, ślub: 2017-07-29
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru kamerzysty. Pan Bartek ma naprawdę talent do dobierania utworów - idealnie pasujących do konkretnej pary. Przede wszystkim świetny montaż! Przed ostatecznym nagraniem filmu mieliśmy również możliwość obejrzenia go i ewentualnej modyfikacji fragmentów - Pan Bartek brał pod uwagę każdy mój kaprys, za co oczywiście baaardzo Mu dziękuję.. :* Zarówno teledysk, jak i film bardzo się podobają, nie tyko mi i mężowi, ale również rodzinie i znajomym..Został zmontowany w ciekawy sposób, także nie ma potrzeby (jak to zwykle bywa) przewijania filmu całymi fragmentami. W dniu wesela Pan Bartek również był mi bardzo pomocny, za co także dziękuję.. :* oprócz tego swoim poczuciem humoru pomógł zapominać o towarzyszącym mi stresie.. :) Oboje z mężem jesteśmy baaaardzo zadowoleni z wyboru kamerzysty i jego profesjonalizmu.. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. :) Serdeczne pozdrowienia dla Pana Bartka.. :)
Emilia Walczyk, ślub: 2016-09-17
Super kontakt, fajna wspolpraca. Film otrzymalismy bardzo szybko wraz z mala niespodzianka :) POLECAMY !!!
Ola Mytych, ślub: 2015-06-06

Zobacz także innych kamerzystów

Marek - kamerzysta Poraj

2300 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 47
Wasz ślub i przyjęcie weselne to najważniejsze i najpiękniejsze chwile życia. My to sfilmujemy w taki sposób jaki chcecie. Filmy ...

Zbyszek - kamerzysta Katowice

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(15 opinii)
Poleceń: 435
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli Państwo je przywołać w każdej ...

Damian - kamerzysta Bielsko-Biała

3000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 17
Film i teledysk ślubny. Ujęcia z drona gratis. Nakręć się z Nam! Twoja Historia w Naszym Obiektywie.
Wykonanie: DigiHex Systems