Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Robert

 - kamerzysta Kalisz
Filmy ślubne Kalisz, województwo Wielkopolskie
Ocena: 2,50 / 5
Poleceń: 81

Napisz do kamerzysty

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2700 zł
2700 zł

Sprzęt

W obecnych czasach kamerzysta musi posiadać nie tylko doświadczenie, mieć talent i wyobraźnię, ale musi posiadać wysokiej kasy sprzęt. Nasza firma posiada na najwyższym poziomie sprzęt, urządzenia i akcesoria .

Posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt filmowy, jak i sprzęt fotograficzny. Film jest realizowany w technologii AVCHD (rozdzielczość 1920 x 1080 full HD) i formacie 16/9 przy pomocy kamery SONY wyposażonej w trzy 1/3 calowe progresywne sensory CCD. Ta kamera gwarantuje wspaniały obraz bez konieczności używania lamp dodatkowych stosowanych przez większość kamerzystów.

Używamy profesjonalny rejestrator nagrywający dźwięk bezpośrednio z instalacji nagłośniającej i dlatego zapewniamy optymalną jakość dźwięku.

Fotoreportaż realizowany jest na sprzęcie fotograficznym marki Canon wraz z zewnętrznymi lampami błyskowymi i całą gamą obiektywów.

Kamerzysta Robert, Kalisz
Kamerzysta Robert, Kalisz Ocena: 2,50 / 5 1 opinia
Miły i profesjonalny.
Izabela Żabierek, ślub: 2023-09-02
Super facet, sympatyczny, miły kontakt ;) na weselu pracował bez zastrzeżeń, jesteśmy super zadowoleni i czekamy na ofert końcowy czyli film z naszego najważniejszego dnia ;)
Monika Wyrwas, ślub: 2019-10-19

Zobacz także innych kamerzystów

Natalia - kamerzysta Kalisz

3450 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 12
Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Dzięki naszemu filmowi będziecie mogli zachować na zawsze wspomnienia z tego niezwykłego wydarzenia. Piękny ...

Rafał - kamerzysta Poznań

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 340
Wykonuję usługi wideofilmowania ślubów, wesel i innych uroczystości oraz filmowanie z powietrza w atrakcyjnych cenach. Realizuję montaż filmu z efektywną czołówką ...

Iwona Łukasz - kamerzysta Poznań

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 71
Jako damsko-męski duet ,fotografując i filmując staramy się pokazać to czego bez nas, nikt by nie zobaczył. Emocje, uczucia, miłość ...
Wykonanie: DigiHex Systems