Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
Zobacz filmy

Kamil

 - kamerzysta Suwałki
Filmy ślubne Suwałki, województwo Podlaskie
Poleceń: 11

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Wideofilmowanie dwóch operatorów

3650 zł
Ciekawy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 45-120 min. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Ujęcia z drona. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. Dostęp do filmu przez internet na DVD lub pamięć USB do wyboru 3 kopie.
3650 zł

Sprzęt

Jeśli chodzi o sprzęt do wideofilmowania na ślubach. Obecnie zamiast kamery używamy aparatów Sony i Nikon. Ponieważ widefilmowanie ślubne dzieje się dookoła nas, dlatego aparaty o mniejszych gabarytach są znacznie mobilniejsze i posiadają dużą zaletę że można w szybki sposób zmienić kadr ujęcia. Ponieważ obecnie trend w wideofilmowaniu ślubnym uległ drastycznym zmianom. Widzimy, że wideo filmowiec pracując często zmienia miejsce kręcenia filmu w trakcie uroczystości ślubnej. Taką sytuację sprawiły akcesoria pozwalające łatwiej i szybciej zmienić płynnie kadr zdjęciowy. Dzięki lustrzankom praca wideofilmowania stała się bardziej mobilna, a to sprawiło, że film ślubny stał się ciekawszy, żywszy i lepszy w odbiorze niczym Holiwoodska produkcja filmowa. Dzięki takim akcesoriom jak rig, slider czy flycam, filmowanie ma możliwość nagrania wielu różnych ujęć z kilku stron. To powoduje, że automatycznie film robi się ciekawszy. Zmianie uległ także montaż filmów. Nie kręci się wielogodzinnych tasiemców. Filmy ślubne potrafią zawierać się w 1 godzinie, a nawet trwać kilka minut, w formie teledysku z najlepszymi i najważniejszymi momentami ze ślubu. Wszystko to powoduje, że wideofilmowanie jest znacznie pracochłonniejsze niż wcześniej.

[ brak komentarzy ]

Zobacz także innych kamerzystów

Łukasz - kamerzysta Białystok

2200 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 14
Filmowaniem zajmujemy się na różnego rodzaju imprezach od ponad 20 lat. Każdego roku nabierając nowego doświadczenia, teraz również w filmowaniu ...
Wykonanie: DigiHex Systems