Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Kielce

Filmy ślubne Kielce - 72 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Świętokrzyskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Kamerzysta Ula, Kielce
Ula
Kielce

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
287 / 14
Oferujemy profesjonalną obsługę filmową najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.
Ula, Kielce
Kamerzysta Przemek, Warszawa
Przemek
Warszawa

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
32595 / 329
Wymarzony film z Waszego ślubu! Najpiękniejszy dzień uchwycony w niebanalny, kreatywny sposób. Zobacz, przekonaj się sam ...
Przemek, Warszawa
Kamerzysta Maciej, Zabrze
Maciej
Zabrze

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
25265 / 408
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która kierujemy do wszystkich Młodych Par, które nie chcą, ...
Maciej, Zabrze
Kamerzysta Małgorzata, Warszawa
Małgorzata
Warszawa

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
18607 / 295
Czy pragniecie, aby Wasz Ślub stał się uroczą i niepowtarzalną pamiątką w formie profesjonalnego filmu ...
Małgorzata, Warszawa
Kamerzysta Krystian, Łomża
Krystian
Łomża

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
53686 / 125
Jeden film, tysiące słów i bezkres uczuć...
Krystian, Łomża
Kamerzysta Tomasz, Szczecin
Tomasz
Szczecin

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
27973 / 250
Życie to film, sami tworzycie fabułę. Jako profesjonalny filmowiec pomagam Państwu w uwiecznieniu tych chwil, ...
Tomasz, Szczecin
Kamerzysta Paweł, Grodzisk Mazowiecki
Paweł
Grodzisk Mazowiecki

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
16815 / 125
Nagrywamy aparatami fotograficznymi, dzięki którym osiągamy dużo wyższą jakość obrazu niż z kamery. Posiadamy: slider, ...
Paweł, Grodzisk Mazowiecki
Kamerzysta Mariusz, Radom
Mariusz
Radom

CENA:
2790 ZŁ / SESJA
10140 / 262
Absolwent szkoły filmowej w Łodzi wydział Operatorski. Obecnie podwykonawca programów telewizyjnych dla Telewizji regionalnych. Posiadam ...
Mariusz, Radom
Kamerzysta Arkadiusz, Mielec
Arkadiusz
Mielec

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
7143 / 279
Dlaczego robię wyjątkowe filmy ślubne? Sprawdź moją ofertę.
Arkadiusz, Mielec
Kamerzysta Paula, Warszawa
Paula
Warszawa

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
1643 / 132
Oferta dla osób ceniących nietuzinkowy montaż.Tworzymy niestandardowe filmy ślubne dla wymagających klientów.
Paula, Warszawa
Liczba pozycji: 72
Województwo Świętokrzyskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Kielce - nasz przewodnik

Wiara w szczęście towarzyszy młodym parom, które pragną stanąć na ślubnym kobiercu. Te chwile szczęścia chcą upamiętnić na wiele sposobów. Jednym z nich są filmy ślubne z przebiegu ceremonii zaślubin oraz sesji w plenerze. Chcemy oglądać nagrania ślubne wykonane ręką profesjonalisty, dlatego szuka się odpowiedniego kamerzysty, który może spełnić nasze oczekiwania i stworzyć dla nas pamiątkę na całe życie. W tym najważniejszym dniu ważna jest również oprawa muzyczna wesela. Bez niej żadna zabawa się nie odbędzie. Ciekawe propozycje zespołów z Kielc można obejrzeć tutaj.

 

Pamiątka ślubu w formie video 

 

Film ślubny ma być nie tylko zwykłym reportażem z wesela. Ma być nośnikiem naszych wrażeń, emocji, wzruszenia, które będziemy mogli odtworzyć nawet po wielu latach. Aby tak było potrzeba sporego talentu i otwartości kamerzysty, który jest odpowiedzialny za stworzenie nagrania, które będzie bliskie sercu nowożeńców, które odda ich miłość i przywiązanie, a także ich osobowości i cechy charakterystyczne.

 

Nie łatwo jest znaleźć kamerzystę, który jest w stanie stworzyć takie video ślubne. Potrzeba na to sporo pracy, zapoznawania się z portfolio wielu osób, zanim uda się trafić na taką, której para młoda będzie mogła zaufać. To zadanie staje się znacznie łatwiejsze z portalem filmy-wesele.pl, który służy jako wyszukiwarka usługodawców w każdym regionie polski. Znajduje się tu spora baza ofert kamerzystów ślubnych z Kielc i okolic, a wraz z nią opis kamerzysty i sprzętu, którym się posługuje, przykładowe prace, a nawet cennik. Dzięki temu wyszukiwanie kamerzysty ślubnego z Kielc staje się bardzo łatwe.  

 

Film ślubny w plenerze

 

Kiedy para młoda wybierze odpowiedniego dla nich filmowca ślubnego, przychodzi czas, aby ustalić najważniejsze szczegóły filmu. Dobrze podzielić się własnymi odczuciami i własną wizją nagrania. Zostawiając całą pracę kamerzyście, nie można liczyć na spersonalizowane video, które ukaże cechy, zainteresowania i osobowość konkretnej pary młodej. Ustalając te sprawy z kamerzystą, powinniśmy określić, na jakim filmie ślubnym nam zależy i czy konieczne będzie nagrywanie w plenerze, które zostanie potem wykorzystane w długim filmie lub w teledysku ślubnym. 

 

Kadry do filmu ślubnego nagrywane w plenerze to świetna opcja, z której nie powinno się rezygnować. To element, który dodaje mu atrakcyjności i dynamiki, a przy tym jest świetną zabawą dla pary młodej podczas jego nagrywania. Pozwala też pokazać ulubione miejsca w mieście, w którym żyją lub z którego pochodzą nowożeńcy, co nadaje nagraniu nieco intymności i sprawia, że jest ono idealnie dopasowane do tej konkretnej pary. Miejsc odpowiednich do nagrania filmu w plenerze w Kielcach znajdziemy mnóstwo! Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Poniżej kilka naszych propozycji na kielecki plener ślubny


Historyczne zabytki i panorama Gór Świętokrzyskich


Kielce są bardzo ważnym miastem, które zachwyca pięknem architektury oraz pejzaży tworzonych przez Góry Świętokrzyskie. Para Młoda, która chce mieć sesję ślubną w Kielcach może być pewna wielu możliwości. Nagrania ślubne gdzie tłem są wspaniałe zabudowania i górskie piękno są bardzo ciekawe. Wystarczy rozpocząć zwiedzanie miasta oraz nagrywanie reportażu ślubnego spacerując ulicą Sienkiewicza. Okolica posiada wiele pięknych kamienic z początku XX wieku. Najbardziej znanym zabytkiem Kielc jest Pałac Biskupów Krakowskich, który reprezentuje rezydencję z epoki Wazów. Wzgórze Zamkowe z kolei przyciągnie pod Dworek Laszczyków. To dwustuletni drewniany obiekt, który jest przykładem dawnej zabudowy miasta. Tutaj znajduje się także Muzeum Wsi Polskiej.

Nastrój dawnych Kielc


Jeżeli chcemy poczuć się jak w dawnych Kielcach, to warto się wybrać do Pałacu Tomasza Zielińskiego. Obiekty sakralne są godnie reprezentowane przez Bazylikę pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Kościół p.w. św. Karola Boromeusza, a także Kościół św. Wojciecha.

 

Nietypowy plener w Kielcach

 

Wielbiciele nietypowych plenerów ślubnych także znajdą w Kielcach i okolicach  coś ciekawego. Świetnym pomysłem jest nagranie na terenie kamieniołomu w Kadzielni lub Wietrzni, które obecnie są terenami zielonymi z cudownie komponującymi się w krajobrazach skałami. Miłośnicy terenów postindustrialnych na pewno będą zachwyceni nagraniem video ślubnego w ruinach huty "Józef" w Samsonowie, pochodzącej z początków XIX wieku, o ciekawej historii związanej z pomocą powstańcom podczas powstania styczniowego. O nagranie świetnego teledysku ślubnego można pokusić się także na lotnisku w Masłowie lub torze wyścigowym w Miedzianej Górze. Niesamowite wrażenia gwarantowane! 


Tereny zielone miasta

 

Kielce otaczają malownicze Góry Świętokrzyskie oraz kilka rezerwatów, jednak w samym mieście także znajdziemy ciszę i spokój w Parku Miejskim. Sesja ślubna na łonie natury pozwala utrwalić nieskażone piękno. Takie plenery to nieograniczona liczba możliwości. Znaczna część Kielc pokryta jest lasami oraz przepływają tutaj rzeki Biebrza i Silnica, to wszystko pozwala na znalezienie klimatycznych plenerów, by zrealizować piękne filmy.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems