Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Kraków

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
22048 / 243
Filmy w stylu nowoczesnym realizowane lustrzankami ze stabilizacją. Polecam filmy z 2 lustrzanek Full HD za 3000 zł. Promocje: AllinOne pełna obsługa FOTO+FILM -10% realizowana przez kamerzystę i fotografa lustrzankami za 4050 zł. Od października do maja - 10%!
Kamerzysta Krzysztof, Kraków
Krzysztof
Kraków

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
14788 / 330
Tylko dla par które chcą przeżyć jeszcze raz ten Dzień! Nasza oferta pozwoli Państwu na cofnięcie się w przeszłość do tamtych wydarzeń, za każdym razem gdy włączycie nasz film!
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
6023 / 177
Wasz dzień, Nasze życie
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6622 / 185
Wideofilmowanie, fotografia, montaż - Nasza praca? - nie tylko!! To również nasza pasja i zainteresowania. A Nasz cel? To bardzo proste - Państwa zadowolenie !!! Zapraszamy do współpracy!!
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3941 / 295
Oferujemy dużą ilość pakietów video i foto, spośród których każdy znajdzie coś dla Siebie. Zapraszam do kontaktu, na prawdę warto !!!
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22563 / 363
Nakręcimy was pozytywnie... :-)
Kamerzysta Ireneusz, Kraków
Ireneusz
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5672 / 198
Dynamiczny montaż filmu, a także wspaniała postprodukcja w jakości High Definition pozwalają uzyskać idealne nagranie. Filmowanie lustrzankami video DSLR, bezprzewodowe mikrofony, systemy stabilizacji steadicam... to tylko niektóre z cech naszych realizacji...
Kamerzysta Serhij, Kraków
Serhij
Kraków

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
971 / 71
Wasz film będzie również piękny jak Wasz ślub! A wspomnienia nigdy nie wyblakną!
Kamerzysta Artur, Kraków
Artur
Kraków

CENA:
3400 ZŁ / SESJA
1377 / 13
Ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu filmów i zdjęć z różnych uroczystości. Zapraszamy do współpracy, zapewniamy profesjonalizm, nowinki techniczne i najwyższą jakość obrazu.
Kamerzysta Damian, Kraków
Damian
Kraków

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
922 / 47
Filmowanie to Nasza pasja... od lat zależy Nam na zadowoleniu klientów dla których wykonujemy usługi zawsze na wysokim poziomie. Wejdź na Nasz profil i zobacz Sam !
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7840 / 105
Dzień ślubu to uroczystość życia, dlatego też bardzo ważnym elementem jest uwiecznienie najważniejszych chwil z tego niezwykłego dnia. Zobowiązani jesteśmy do wynajęcia profesjonalisty, a nie amatora. Filmy, które powstały dzięki mnie przywracają piękne wspomnienia i gwarantuję, że się je ogląda, a nie przewija.
Kamerzysta Dorota, Kraków
Dorota
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
27254 / 205
Zaskoczcie nas! Tak, uwielbiamy być zaskakiwani przez Wasze oryginalne i szalone pomysły, które możemy zrealizować w eleganckiej, filmowej jakości obrazu. Uważamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – jeśli macie ochotę podjąć wyzwanie, zapraszamy!
Kamerzysta Klaudiusz, Kraków
Klaudiusz
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
7322 / 287
Nowoczesne filmy ślubne z pazurem i klimatem, bez sztampowych i pompatycznych trailerów, po prostu zajefajne filmy ;-) .. tak jak Wy.
Kamerzysta Mariusz, Kraków
Mariusz
Kraków

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
9284 / 217
Filmy ślubne którymi zechcecie się pochwalić Stylowe Nowoczesne Filmy ślubne Kreatywny Montaż
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
284 / 16
Nasza firma specjalizuje się w kręceniu filmów wideo z uroczystości. - dwóch operatorów, dwa różne spojrzenia. Oferujemy również możliwości wykorzystania drona.
Kamerzysta Marcin, Kraków
Marcin
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
25237 / 139
Tylko dla par, które chcą mieć prawdziwy film, a nie "kasetę z wesela"... Zapraszam do przeczytania oferty, jeżeli chcesz zostać naszym kolejnym zadowolonym Klientem!
Kamerzysta Jarosław, Kraków
Jarosław
Kraków

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
369 / 16
Videofilmowanie - pełne filmowanie całego dnia przez jedną osobę - realizacja skrótu z całego dnia w formie klipu o długości ok. 20-30 minut.
Kamerzysta Vadym, Kraków
Vadym
Kraków

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
333 / 5
Witam! Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Mam na imię Vadym. Jestem ślubnym kamerzystem z 2008 roku.
Kamerzysta Jakub, Kraków
Jakub
Kraków

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
2137 / 167
STYLOWY FILM ŚLUBNY- ELEGANCJA, SUBTELNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ ŚRODKÓW, GDYŻ NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM NASZYCH PRODUKCJI, JESTEŚCIE WY!:)
Kamerzysta Dariusz, Kraków
Dariusz
Kraków

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
5607 / 46
Ponad 20 lat filmujemy, fotografujemy i montujemy materiał ze ślubów i wesel. Naszą domeną jest indywidualne podejście, kreatywność, miła atmosfera i zadowolenie klientów. Realizujemy z pasją, gdy cenimy sobie satysfakcję Par Młodych!
Kamerzysta Robert, Kraków
Robert
Kraków

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
168 / 2
Szanowni Państwo, pragniemy Wam przedstawić naszą ofertę z zakresu wideofilmowania ceremonii ślubnej. Jest ona na tyle bogata, że na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Działamy na terenie województwa Małopolskiego, w razie potrzeby dojeżdżamy gdziekolwiek Państwo zechcą.
Kamerzysta Adam, Kraków
Adam
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
12965 / 117
Produkcja Filmowa. Nagroda Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Muzycznych Blueskamera 2009.
Kamerzysta Kornel, Kraków
Kornel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2379 / 38
Szanowni Państwo. Obecnie przebywam poza granicami Polski i nie mogę przyjmować zleceń. Proszę o nie wysyłanie mi zapytań w związku z ofertą filmowania ślubów i wesel. Kornel
Kamerzysta Tomek, Kraków
Tomek
Kraków

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2571 / 58
Profesjonalnie zrealizowany film z uroczystości ślubno - weselnej, niczym wysokobudżetowa produkcja kinowa. Pamiątka ze ślubu i wesela dla każdego ma olbrzymie znaczenie i my w naszych filmach chcemy zawsze uchwycić to co najbardziej istotne, by powrót do tych chwil był zawsze możliwy.
Kamerzysta Maciej, Kraków
Maciej
Kraków

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1329 / 38
Proponujemy nasze usługi w zakresie filmu i fotografii ślubnej. Z sercem i pasją. Firma jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców WEVA
Kamerzysta Kamil, Kraków
Kamil
Kraków

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
1911 / 23
Specjalizujemy się w 60 minutowych ekskluzywnych filmach ślubnych. Otrzymaliśmy nagrodę międzynarodowej organizacji WEVA.
Kamerzysta Alex, Kraków
Alex
Kraków

CENA:
5300 ZŁ / SESJA
1198 / 6
Jesteśmy przekonani, wszystko to, co robimy, jest czymś więcej niż tylko film. Opowiadając o kimś historię, my napełniamy ją życia i miłości, i właśnie dlatego twój dzień pozostanie z wami na zawsze takim, jakim on był.
Kamerzysta Dorota i Piotr, Kraków
Dorota i Piotr
Kraków

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
881 / 33
--------------------->>>>>>>> WESELA 2017r -10% <<<<<<<----------------------
Kamerzysta Adam, Kraków
Adam
Kraków

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
441 / 9
Młoda ekipa mająca dość kiczowatych, długich filmów weselnych, oraz kamerzystów, którzy chcą być w centrum uwagi wszystkich gości. Cechuje nas świeże spojrzenie i kreatywne podejście do weselnego wideo. Dbamy o to aby nasze obiektywy Was nie stresowały. Nasze filmy robią duże wrażenia na rodzinie i znajomych, a co najważniejsze są ponadczasowe, więc możecie być pewni, że nie będziecie się ich wstydzić na parę, czy paręnaście lat. Poznajcie nas i sprawdźcie co możemy dla Was zrobić.
Liczba pozycji: 192
Województwo Małopolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Kraków - nasz przewodnik


Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jednak drogocenne uczucia i emocje, jakich wtedy doznajemy z czasem zacierają się. Dlatego warto zainwestować w pamiątkę na całe życie: film ślubny, uwieczniający ten przepiękny i pełen wrażeń dzień. Utarło się, że taki reportaż ogranicza się jedynie do filmowania samej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia następującego po nim, ewentualnie kilku scen przygotowań w domu Panny Młodej. Warto tę rutynę przełamać obrazami plenerowymi.

Jeżeli chcemy, żeby filmowa pamiątka naszego ślubu wzruszała widzów jeszcze wiele lat po tym wydarzeniu, powinniśmy ją wzbogacić o sceny niezwiązane z kościołem czy domem weselnym. Ukazać uczucia towarzyszące nam w tym jakże ważnym dla nas dniu. Uwiecznić szczęście i szczere uśmiechy. Pokazać nasz prawdziwy charakter i osobowość. Wówczas, kiedy po wielu latach obejrzymy taki film, przypomni nam się to, co czuliśmy, zaś sam proces jego powstawania będzie dla nas niecodzienną przygodą. Plenerową sesję filmową swobodnie można połączyć z sesją fotograficzną. Zdjęcia również są doskonałą pamiątką, która pozostaje na lata. Oferty fotografów działających na terenie Krakowa można odnaleźć na tej stronie: http://www.fotograf-wesele.pl/Kraków.

Sesja ślubna w Krakowie

Podczas przygotowywania takiej właśnie sesji plenerowej lub nagrywania teledysku ślubnego, warto odwiedzić wyjątkowe miejsca, które będą świetnie pasować do naszego pomysłu na uwiecznienie tej wyjątkowej chwili. W Krakowie takich miejsc na pewno nie brakuje. Pewne z nich budzą wiele wspomnień, inne są po prostu tak zachwycające, że idealnie sprawdzą się jako plener filmu lub teledysku ślubnego

Krakowski rynek i okolice 

Jednym z pierwszych pomysłów na tło wideo-reportażu ślubnego są oczywiście Sukiennice, znajdujące się w centrum Rynku Głównego w Krakowie, który również może być idealnym miejscem dla uwiecznienia dnia ślubu Państwa Młodych. Niebagatelne wrażenie zrobią także obrazy z Kościołem Mariackim czy Pomnikiem Adama Mickiewicza w tle. Również Brama Floriańska może stać się idealną scenerią ślubną. W dodatku, podczas przechadzki po Rynku w Krakowie, na filmie będzie można uchwycić jego dynamikę, ukazując tłumy ludzi, słynne krakowskie kwiaciarki, dorożki, a nawet... gołębie. Krakowski Rynek ma swój czar i z pewnością spełni wymagania tak kamerzystów, jak i par młodych z Krakowa i okolic

Ciekawą opcją jest także Wawel, wraz ze swoimi fortyfikacjami oraz bazyliką archikatedralną św. Stanisława i św. Wacława czy wreszcie smoczą jamą. A skoro już jesteśmy w Starym Mieście, warto także zahaczyć o czternastowieczny Kazimierz. Znajdziemy tu przepiękną dzielnicę żydowską oraz odrestaurowane, urzekające kamienice. Krakowski Kazimierz to bardzo różnorodna dzielnica, która idealne nada się na nakręcenie także tajemniczego i klimatycznego filmu ślubnego. Łatwo odnajdziemy tam wąskie uliczki i stare, często podniszczone kamienice, które sprostają oczekiwaniom wielbicieli nietypowych plenerów ślubnych

Panorama Krakowa i tereny zielone 

Jeżeli pragniemy, aby nasz film ślubny zachwycał przepiękną panoramą Krakowa, możemy wspiąć się na jeden z czterech kopców, znajdujących się w tym mieście. Widok z kopca Kościuszki niezmiennie zapiera dech w piersiach i może stanowić doskonałą pamiątkę. To plener ślubny polecany przez wielu kamerzystów z Krakowa, łatwo tam o świetne zdjęcia, z których potem można stworzyć niezwykły, odważny film ślubny. 

Urokliwe i pełne uczuć obrazy zrobimy także w Plantach Krakowskich – parku miejskim, otaczającym Stare Miasto i powstałym na miejscu fortyfikacji. Znajdziemy tu niepowtarzalne rekwizyty, takie jak stylowe lampy, ławki, ogrodzenia, kamienne murki i fontanny. 

Miejsca na film ślubny w okolicach Krakowa 

Jeżeli szukamy idealnego miejsca na film ślubny nie w samym mieście, ale jego okolicach, powinniśmy rozważyć sesję w Wieliczce. Ta sięgająca XIII wieku kopalnia soli jest miejscem niezwykłym i unikatowym. Spacery podziemnymi chodnikami, wykute komnaty i sale, ozdobione rzeźbami solnymi i przepięknie oświetlone, to niezapomniane przeżycie i idealny materiał na ślubny reportaż.

Marzymy o sesji w jaskini? Udajmy się zatem do Ojcowskiego Parku Narodowego. Oprócz jaskini Łokietka i Ciemnej, znajdziemy tutaj także przepiękne widoki na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską, urokliwe potoczki, słynną Maczugę Herkulesa oraz ruiny czternastowiecznego, warownego zamku Ojcowskiego i zamek na Pieskowej Skale wraz z przepięknym, kolorowym ogrodem zamkowym.

Kolejnym świetnym punktem, który sprawdzi się podczas nagrywania filmu ślubnego w okolicach Krakowa, jest Pustynia Błędowska, która jest największą pustynią w Europie. Tak unikatowy obszar pozwoli na zorganizowanie niezwykłej sesji ślubnej, może też stanowić świetną inspirację dla wszystkich filmowców z Krakowa. Film ślubny na pustyni to coś wyjątkowego i niespodziewanego, co pozwoli odróżnić się od innych par, które nagrywały filmy lub teledyski ślubne w okolicach Krakowa

Podobnie wyjątkowych plenerów ślubnych można tak naprawdę szukać w całej Małopolsce, szereg zamków i pałaców, a nawet ruin świetnie sprawdzi się w roli miejsca do nagrywania filmu ślubnego, wystarczy tylko włożyć trochę wysiłku w ich wyszukanie. Pary, którym zależy na zaskakującym efekcie powinny szeroko zapoznać się z ofertą kamerzystów ślubnych z Krakowa i upewnić się, że ci są gotowi na poszukiwanie idealnego pleneru ślubnego. 

 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems