Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Kraków

Filmy ślubne Kraków - 186 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Małopolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Krzysztof, Kraków
Krzysztof
Kraków

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
14583 / 324
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Tylko dla par które chcą przeżyć jeszcze raz ten Dzień! Nasza oferta pozwoli Państwu na cofnięcie się w przeszłość do tamtych wydarzeń, za każdym razem gdy włączycie nasz film!
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
5905 / 176
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wasz dzień, Nasze życie
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22447 / 358
Nakręcimy was pozytywnie... :-)
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3764 / 280
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Oferujemy dużą ilość pakietów video i foto, spośród których każdy znajdzie coś dla Siebie. Zapraszam do kontaktu, na prawdę warto !!!
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7650 / 103
Dzień ślubu to uroczystość życia, dlatego też bardzo ważnym elementem jest uwiecznienie najważniejszych chwil z tego niezwykłego dnia. Zobowiązani jesteśmy do wynajęcia profesjonalisty, a nie amatora. Filmy, które powstały dzięki mnie przywracają piękne wspomnienia i gwarantuję, że się je ogląda, a nie przewija.
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6508 / 178
Wideofilmowanie, fotografia, montaż - Nasza praca? - nie tylko!! To również nasza pasja i zainteresowania. A Nasz cel? To bardzo proste - Państwa zadowolenie !!! Zapraszamy do współpracy!!
Kamerzysta Serhij, Kraków
Serhij
Kraków

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
854 / 65
Wasz film będzie również piękny jak Wasz ślub! A wspomnienia nigdy nie wyblakną!
Kamerzysta Mariusz, Kraków
Mariusz
Kraków

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
9181 / 212
Filmy ślubne którymi zechcecie się pochwalić Stylowe Nowoczesne Filmy ślubne Kreatywny Montaż
Kamerzysta Dorota i Piotr, Kraków
Dorota i Piotr
Kraków

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
795 / 29
--------------------->>>>>>>> WESELA 2017r -10% <<<<<<<----------------------
Kamerzysta Ireneusz, Kraków
Ireneusz
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5545 / 191
Dynamiczny montaż filmu, a także wspaniała postprodukcja w jakości High Definition pozwalają uzyskać idealne nagranie. Filmowanie lustrzankami video DSLR, bezprzewodowe mikrofony, systemy stabilizacji steadicam... to tylko niektóre z cech naszych realizacji...
Kamerzysta Tomek, Kraków
Tomek
Kraków

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2498 / 57
Profesjonalnie zrealizowany film z uroczystości ślubno - weselnej, niczym wysokobudżetowa produkcja kinowa. Pamiątka ze ślubu i wesela dla każdego ma olbrzymie znaczenie i my w naszych filmach chcemy zawsze uchwycić to co najbardziej istotne, by powrót do tych chwil był zawsze możliwy.
Kamerzysta Kamil, Kraków
Kamil
Kraków

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
1846 / 23
Specjalizujemy się w 60 minutowych ekskluzywnych filmach ślubnych. Otrzymaliśmy nagrodę międzynarodowej organizacji WEVA.
Kamerzysta Dorota, Kraków
Dorota
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
27173 / 205
Zaskoczcie nas! Tak, uwielbiamy być zaskakiwani przez Wasze oryginalne i szalone pomysły, które możemy zrealizować w eleganckiej, filmowej jakości obrazu. Uważamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – jeśli macie ochotę podjąć wyzwanie, zapraszamy!
Kamerzysta Klaudiusz, Kraków
Klaudiusz
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
7262 / 283
Nowoczesne filmy ślubne z pazurem i klimatem, bez sztampowych i pompatycznych trailerów, po prostu zajefajne filmy ;-) .. tak jak Wy.
Kamerzysta Damian, Kraków
Damian
Kraków

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
835 / 41
Nasza firma zajmuję się profesjonalnym świadczeniem usług filmowania w najwyższej jakości przy wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz trendów panujących na rynku weselnym i nie tylko...
Kamerzysta Alex, Kraków
Alex
Kraków

CENA:
5300 ZŁ / SESJA
1151 / 6
Jesteśmy przekonani, wszystko to, co robimy, jest czymś więcej niż tylko film. Opowiadając o kimś historię, my napełniamy ją życia i miłości, i właśnie dlatego twój dzień pozostanie z wami na zawsze takim, jakim on był.
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
202 / 9
Nasza firma specjalizuje się w kręceniu filmów wideo z uroczystości. - dwóch operatorów, dwa różne spojrzenia. Oferujemy również możliwości wykorzystania drona.
Kamerzysta Marcin, Kraków
Marcin
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
25174 / 137
Tylko dla par, które chcą mieć prawdziwy film, a nie "kasetę z wesela"... Zapraszam do przeczytania oferty, jeżeli chcesz zostać naszym kolejnym zadowolonym Klientem!
Kamerzysta Konrad, Kraków
Konrad
Kraków

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
645 / 34
Filmy dla ceniących piękno. Jeśli chcecie wspominać ten dzień ze wzruszeniem oraz z uśmiechem na twarzy, to zapraszamy do nas. Pragniemy poprzez naszą wrażliwość dostrzec sytuacje, które są ulotne. Zatrzymujemy przeszłość na klatkach taśmy filmowej, tak abyście po latach mogli wrócić do pięknych chwil. Każdy z naszych klientów był zadowolony.
Kamerzysta Adam, Kraków
Adam
Kraków

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
379 / 9
Młoda ekipa mająca dość kiczowatych, długich filmów weselnych, oraz kamerzystów, którzy chcą być w centrum uwagi wszystkich gości. Cechuje nas świeże spojrzenie i kreatywne podejście do weselnego wideo. Dbamy o to aby nasze obiektywy Was nie stresowały. Nasze filmy robią duże wrażenia na rodzinie i znajomych, a co najważniejsze są ponadczasowe, więc możecie być pewni, że nie będziecie się ich wstydzić na parę, czy paręnaście lat. Poznajcie nas i sprawdźcie co możemy dla Was zrobić.
Kamerzysta Jarosław, Kraków
Jarosław
Kraków

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
303 / 13
Videofilmowanie - pełne filmowanie całego dnia przez jedną osobę - realizacja skrótu z całego dnia w formie klipu o długości ok. 20-30 minut.
Kamerzysta Vadym, Kraków
Vadym
Kraków

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
267 / 4
Witam! Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Mam na imię Vadym. Jestem ślubnym kamerzystem z 2008 roku.
Kamerzysta Dariusz, Kraków
Dariusz
Kraków

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
5547 / 44
Ponad 20 lat filmujemy, fotografujemy i montujemy materiał ze ślubów i wesel. Naszą domeną jest indywidualne podejście, kreatywność, miła atmosfera i zadowolenie klientów. Realizujemy z pasją, gdy cenimy sobie satysfakcję Par Młodych!
Kamerzysta Robert, Kraków
Robert
Kraków

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
111 / 2
Szanowni Państwo, pragniemy Wam przedstawić naszą ofertę z zakresu wideofilmowania ceremonii ślubnej. Jest ona na tyle bogata, że na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Działamy na terenie województwa Małopolskiego, w razie potrzeby dojeżdżamy gdziekolwiek Państwo zechcą.
Kamerzysta Adam, Kraków
Adam
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
12871 / 115
Produkcja Filmowa. Nagroda Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Muzycznych Blueskamera 2009.
Kamerzysta Kornel, Kraków
Kornel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2316 / 38
Szanowni Państwo. Obecnie przebywam poza granicami Polski i nie mogę przyjmować zleceń. Proszę o nie wysyłanie mi zapytań w związku z ofertą filmowania ślubów i wesel. Kornel
Kamerzysta Artur, Kraków
Artur
Kraków

CENA:
3400 ZŁ / SESJA
1312 / 13
Ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu filmów i zdjęć z różnych uroczystości. Zapraszamy do współpracy, zapewniamy profesjonalizm, nowinki techniczne i najwyższą jakość obrazu.
Kamerzysta Maciej, Kraków
Maciej
Kraków

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1250 / 37
Proponujemy nasze usługi w zakresie filmu i fotografii ślubnej. Z sercem i pasją. Firma jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców WEVA
Liczba pozycji: 186
Województwo Małopolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Kraków - nasz przewodnik


Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jednak drogocenne uczucia i emocje, jakich wtedy doznajemy z czasem zacierają się. Dlatego warto zainwestować w pamiątkę na całe życie: film ślubny, uwieczniający ten przepiękny i pełen wrażeń dzień. Utarło się, że taki reportaż ogranicza się jedynie do filmowania samej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia następującego po nim, ewentualnie kilku scen przygotowań w domu Panny Młodej. Warto tę rutynę przełamać obrazami plenerowymi.

Jeżeli chcemy, żeby filmowa pamiątka naszego ślubu wzruszała widzów jeszcze wiele lat po tym wydarzeniu, powinniśmy ją wzbogacić o sceny niezwiązane z kościołem czy domem weselnym. Ukazać uczucia towarzyszące nam w tym jakże ważnym dla nas dniu. Uwiecznić szczęście i szczere uśmiechy. Pokazać nasz prawdziwy charakter i osobowość. Wówczas, kiedy po wielu latach obejrzymy taki film, przypomni nam się to, co czuliśmy, zaś sam proces jego powstawania będzie dla nas niecodzienną przygodą. Plenerową sesję filmową swobodnie można połączyć z sesją fotograficzną. Zdjęcia również są doskonałą pamiątką, która pozostaje na lata. Oferty fotografów działających na terenie Krakowa można odnaleźć na tej stronie: http://www.fotograf-wesele.pl/Kraków.

Sesja ślubna w Krakowie

Podczas przygotowywania takiej właśnie sesji plenerowej lub nagrywania teledysku ślubnego, warto odwiedzić wyjątkowe miejsca, które będą świetnie pasować do naszego pomysłu na uwiecznienie tej wyjątkowej chwili. W Krakowie takich miejsc na pewno nie brakuje. Pewne z nich budzą wiele wspomnień, inne są po prostu tak zachwycające, że idealnie sprawdzą się jako plener filmu lub teledysku ślubnego

Krakowski rynek i okolice 

Jednym z pierwszych pomysłów na tło wideo-reportażu ślubnego są oczywiście Sukiennice, znajdujące się w centrum Rynku Głównego w Krakowie, który również może być idealnym miejscem dla uwiecznienia dnia ślubu Państwa Młodych. Niebagatelne wrażenie zrobią także obrazy z Kościołem Mariackim czy Pomnikiem Adama Mickiewicza w tle. Również Brama Floriańska może stać się idealną scenerią ślubną. W dodatku, podczas przechadzki po Rynku w Krakowie, na filmie będzie można uchwycić jego dynamikę, ukazując tłumy ludzi, słynne krakowskie kwiaciarki, dorożki, a nawet... gołębie. Krakowski Rynek ma swój czar i z pewnością spełni wymagania tak kamerzystów, jak i par młodych z Krakowa i okolic

Ciekawą opcją jest także Wawel, wraz ze swoimi fortyfikacjami oraz bazyliką archikatedralną św. Stanisława i św. Wacława czy wreszcie smoczą jamą. A skoro już jesteśmy w Starym Mieście, warto także zahaczyć o czternastowieczny Kazimierz. Znajdziemy tu przepiękną dzielnicę żydowską oraz odrestaurowane, urzekające kamienice. Krakowski Kazimierz to bardzo różnorodna dzielnica, która idealne nada się na nakręcenie także tajemniczego i klimatycznego filmu ślubnego. Łatwo odnajdziemy tam wąskie uliczki i stare, często podniszczone kamienice, które sprostają oczekiwaniom wielbicieli nietypowych plenerów ślubnych

Panorama Krakowa i tereny zielone 

Jeżeli pragniemy, aby nasz film ślubny zachwycał przepiękną panoramą Krakowa, możemy wspiąć się na jeden z czterech kopców, znajdujących się w tym mieście. Widok z kopca Kościuszki niezmiennie zapiera dech w piersiach i może stanowić doskonałą pamiątkę. To plener ślubny polecany przez wielu kamerzystów z Krakowa, łatwo tam o świetne zdjęcia, z których potem można stworzyć niezwykły, odważny film ślubny. 

Urokliwe i pełne uczuć obrazy zrobimy także w Plantach Krakowskich – parku miejskim, otaczającym Stare Miasto i powstałym na miejscu fortyfikacji. Znajdziemy tu niepowtarzalne rekwizyty, takie jak stylowe lampy, ławki, ogrodzenia, kamienne murki i fontanny. 

Miejsca na film ślubny w okolicach Krakowa 

Jeżeli szukamy idealnego miejsca na film ślubny nie w samym mieście, ale jego okolicach, powinniśmy rozważyć sesję w Wieliczce. Ta sięgająca XIII wieku kopalnia soli jest miejscem niezwykłym i unikatowym. Spacery podziemnymi chodnikami, wykute komnaty i sale, ozdobione rzeźbami solnymi i przepięknie oświetlone, to niezapomniane przeżycie i idealny materiał na ślubny reportaż.

Marzymy o sesji w jaskini? Udajmy się zatem do Ojcowskiego Parku Narodowego. Oprócz jaskini Łokietka i Ciemnej, znajdziemy tutaj także przepiękne widoki na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską, urokliwe potoczki, słynną Maczugę Herkulesa oraz ruiny czternastowiecznego, warownego zamku Ojcowskiego i zamek na Pieskowej Skale wraz z przepięknym, kolorowym ogrodem zamkowym.

Kolejnym świetnym punktem, który sprawdzi się podczas nagrywania filmu ślubnego w okolicach Krakowa, jest Pustynia Błędowska, która jest największą pustynią w Europie. Tak unikatowy obszar pozwoli na zorganizowanie niezwykłej sesji ślubnej, może też stanowić świetną inspirację dla wszystkich filmowców z Krakowa. Film ślubny na pustyni to coś wyjątkowego i niespodziewanego, co pozwoli odróżnić się od innych par, które nagrywały filmy lub teledyski ślubne w okolicach Krakowa

Podobnie wyjątkowych plenerów ślubnych można tak naprawdę szukać w całej Małopolsce, szereg zamków i pałaców, a nawet ruin świetnie sprawdzi się w roli miejsca do nagrywania filmu ślubnego, wystarczy tylko włożyć trochę wysiłku w ich wyszukanie. Pary, którym zależy na zaskakującym efekcie powinny szeroko zapoznać się z ofertą kamerzystów ślubnych z Krakowa i upewnić się, że ci są gotowi na poszukiwanie idealnego pleneru ślubnego. 

 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems