Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Rzeszów

Filmy ślubne Rzeszów - 61 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Podkarpackie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Paweł, Rzeszów
Paweł
Rzeszów

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
2149 / 138
Na filmach staram się ukazywać prawdziwe, naturalne emocje.
Kamerzysta Hubert, Rzeszów
Hubert
Rzeszów

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
24094 / 199
Nawet tysiąc słów nie opisze naszej twórczości tak jak filmy które tworzymy, dlatego zapraszamy do galerii i kontaktu z nami.
Kamerzysta Daniel, Rzeszów
Daniel
Rzeszów

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1636 / 126
Zapraszam do obejrzenia przykładowych teledysków.
Kamerzysta Tomasz, Rzeszów
Tomasz
Rzeszów

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
1689 / 48
Każdy człowiek, miejsce czy rzecz posiada nieskończoną możliwość wzruszania. Tylko od punktu widzenia oraz pomysłu na pokazanie chwili zależy siła emocji u widza. Nowoczesne trendy oraz podążanie za światową jakością w produkcjach video to zasadnicze elementy charakteryzujące naszą pracę. Dzięki pasji do filmu i muzyki staramy się aby każdy kadr filmu niósł ze sobą możliwie największą dawkę emocji.
Kamerzysta Gracjan, Rzeszów
Gracjan
Rzeszów

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
946 / 38
Jeżeli nasze portfolio przypadło Tobie do gustu, to nie zastanawiaj się - napisz do nas, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz od nas wycenę i niezbędne informacje.
Kamerzysta Rafał, Rzeszów
Rafał
Rzeszów

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10470 / 163
Kamerzysta Paweł, Rzeszów
Paweł
Rzeszów

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
5692 / 54
Dynamiczne filmy weselne. Profesjonalna produkcja nagrań z tej uroczystości od rejestracji aż po montaż. Zapraszamy!
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
70825 / 1144
Lotnym okiem szukamy Waszych emocji!
Kamerzysta Arkadiusz, Mielec
Arkadiusz
Mielec

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
11943 / 521
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Dlaczego robię wyjątkowe filmy ślubne? Sprawdź moją ofertę.
Kamerzysta Robert, Lublin
Robert
Lublin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
17614 / 380
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Praca w branży rozrywkowej pozwala nam wprowadzać najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania techniczne do filmów ...
Liczba pozycji: 61
Województwo Podkarpackie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Rzeszów - nasz przewodnik

Uroczystości rodzinne zawsze wymagają szczególnej oprawy. Zawsze towarzyszą im pozytywne emocje. Ślub jest chyba uroczystością najważniejszą. Każda Młoda Para pragnie, by ten dzień był spełnieniem ich marzeń. Piękne stroje, szczęśliwe chwile, radosne, pełne uniesień spojrzenia, to wszystko, co chcemy zobaczyć na filmie. Film z wesela wciąż odgrywa ważną rolę. Po ślubie chętnie dzielimy się nim z bliskimi nam ludźmi, a po latach chętnie lubimy do niego wracać, wspominając ten wyjątkowy dzień. Dobrej jakości film ślubny to gwarancja, że nigdy nie zapomnimy chwil ślubu i wesela.

Film ze ślubu i wesela 

Ślubne nagranie jest zawsze pamiątką na całe życie. W związku z tym, bardzo ważna jest rola kamerzysty, który musi okazać się nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim pasjonatem tego, co robi. Nasz serwis oferuje usługi filmowców, którzy podchodzą do tego tematu bardzo poważnie a każdą parę traktują indywidualnie. Wykazują się inwencją twórczą podczas sesji wideofilmowania w plenerze. Potrafią doskonale tworzyć obrazy najszczęśliwszych chwil.
 

Nagranie wideo z uroczystości ślubu to już powszechny zwyczaj. Film nie ogranicza się już tylko do samej ceremonii czy przyjęcia weselnego. Para młoda wraz z operatorem często na chwilę opuszczają imprezę, by nagrać kilka ujęć w plenerze. Także w Rzeszowie są miejsca warte tego, aby uwiecznić je na filmie i fotografiach, które mają być pamiątką tego szczęśliwego dnia.

 

Plenery ślubne w Rzeszowie

 

Za plener ślubny może posłużyć dosłownie wszystko, co jesteśmy w stanie znaleźć w każdym z miast, także w Rzeszowie. Rynek, wąskie uliczki starego miasta, dworzec kolejowy, park, fontanny - to tylko niektóre z elementów miasta, bardzo często wykorzystywane na tło dla filmów lub teledysków ślubnych. Zdolny kamerzysta będzie w stanie zaproponować znacznie więcej, korzystając ze znajomości miasta i jego okolic. 
 

Profesjonalistów w Rzeszowie nie brakuje i to oni proponują miejsca, ponieważ wiedzą, które z nich stanowią najlepsze tło dla młodych małżonków. Dobrym miejsce na pewno jest Zamek Lubomirskich. Warto uwiecznić nie tylko masywną bryłę gmachu czy umocnienia fortyfikacyjne. W zamku odnowiono także wnętrza, dzięki temu Wasze nagranie zyska niepowtarzalny „królewski” klimat.
 

A skoro o Lubomirskich mowa, to warto także odwiedzić prześliczny barokowy Letni Pałac. Jest otoczony ogrodem, a w okolicy znajdują się bardzo ciekawe zabudowania secesyjnych willi.
 

Rzeszowski rynek 

 

Jeśli zawędrujecie na rzeszowski Rynek, to oprócz romantycznego spaceru jego uliczkami czy zainscenizowanej randki w jednej z kafejek, warto mieć na uwadze jedną z największych atrakcji miasta, czyli Podziemną Trasę Turystyczną. Liczy sobie ona prawie 400 metrów i jest systemem podziemnych przejść i piwnic. Jeśli zależy Wam, aby nagranie było oryginalne, warto na chwilę zejść z obłoków trochę niżej. Ciekawostką jest, że nazwy piwnic mają ścisły związek z historią miasta i można się czegoś ciekawego o nim dowiedzieć.
 

Plenery na łonie natury

 

Oczywiście nie samymi zabytkami Rzeszów stoi. Miasto ma wiele zieleni, dlatego nagranie w pięknych okolicznościach przyrody nie stanowi problemu. Park Kultury i Wypoczynku z Olszynkami jest przez mieszkańców miasta uważany na najpiękniejszy rzeszowski park. Na jego terenie znajduje się mnóstwo gatunków roślin oraz ptaków. Atrakcją w ciepłe dni są występy plenerowe.
 

Można także udać się do Ogrodu Miejskiego im. Solidarności. Jest to najstarszy park w mieście, a jego atrakcją są ustawione tam współczesne rzeźby. Miasto cały czas odnawia i upiększa to miejsce i tak niedawno powstała w parku piękna fontanna.
 

Oczywiście to tylko wycinek propozycji. Warto zdać się na operatora Waszego filmu, on najlepiej będzie wiedział, jak sprawić, by Wasze nagranie było piękne i niepowtarzalne.

 

Nagranie teledysku ślubnego w okolicach Rzeszowa 

 

Inną opcją jest wybranie się w okolice Rzeszowa, gdzie znajdziemy całe mnóstwo idealnych plenerów ślubnych. Przede wszystkim do naszej dyspozycji mamy kilka zamków i pałaców. Najsławniejszy z nich, Zamek Lubomirskich i Potockich w Łańcucie to dawna rezydencja magnacka o pięknych wnętrzach, otoczona sporym parkiem w stylu angielskim. Na jego terenie znajdują się Oranżeria, Zameczek Romantyczny, ujeżdżalnia, stajnie, wozownia, szkoła muzyczna (dawniej dom ogrodników), Storczykarnia, oraz kort tenisowy, a także małe jezioro. Wystarczająco dużo miejsc na nakręcenie filmu ślubnego. 

 

Mniej widowiskową opcją jest wybranie się do miejscowości Czudec, gdzie znajdziemy ruiny zamku, pochodzącego z okresu średniowiecza, które mieszczą się w środku lasu Świetna okazja na nagranie teledysku ślubnego pełnego mistycyzmu i tajemniczości. Nieco większą i bardziej majestatyczną nieruchomością tego typu jest Zamek Kamieniec w Odrzykoniu, Jest wart odwiedzenia nie tylko ze względu na samą budowlę, ale także krajobrazy, które można podziwiać z jego szczytu, a które na pewno dodadzą kadrom filmu ślubnego atrakcyjności. 

 

Podkarpacie to także piękna natura, którą warto podkreślić na filmie. Może podczas nagrywania teledysku ślubnego warto wybrać się nawet w Bieszczady i spędzić tam cały dzień na przechadzaniu się po górach. Zdjęcia do filmu na jednym ze szczytów, w bieszczadzkim lesie, w gospodarstwie albo w leśniczówce, świetnie oddadzą urok tego regionu, a przy tym będą niezapomnianą pamiątką. 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems